Архив резултати
ДЛОШ свободна борба кадети (24-25.04.2019, гр. Сливен)
- Четвъртък, 02 Май 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 51 кг | ||||||
1 | Марин Маринов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 1 | Ивайло Тисов | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Севлен Незир | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 2 | Симар Лютфи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
3 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | ||||
кат. 45 кг | 3 | Владислав Димитров | "Етър-Виктори-2011" | ЕВ-ВТ | |||
1 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Селяхидин Селяхидин | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Хюсеин Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Кирил Кирилов | "Борба" | Шумен |
3 | Алекс Георгиев | "Левски" | София | 7 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница |
8 | Димитър Петров | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
кат. 48 кг | 9 | Стоян Анастасов | "Румен Павлов" | Стражица | |||
1 | Виктор Нейчев | "Берое" | Стара Загора | 10 | Селяйтин Ферхатов | "Левски" | София |
2 | Ерджан Неджибов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Николай Грънчаров | "Кубадън" | Лозница |
3 | Сали Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
4 | Христо Христов | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 55 кг | |||
5 | Йордан Йорданов | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Мариян Димитров | "Бургас" | Бургас |
6 | Ергин Муса | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Виктор Тисов | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Исмаил Помаков | "Левски" | София |
3 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 60 кг | 5 | Айкан Сеид | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Джанер Иляз | "Буря" | Караманци |
2 | Ерхан Адем | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Рухан Расим | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Сашко Костадинов | "Левски" | София | 9 | Реджеб Шефкъ | "Борба" | Шумен |
5 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | 10 | Мелих Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора | 11 | Мехмед Исмаилов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
7 | Йордан Касабов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 12 | Йозой Джелил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
8 | Хълми Хълми | "Агросем" | Острово | ||||
9 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец | кат. 65 кг | |||
10 | Гьокденис Шюкриев | "Кубадън" | Лозница | 1 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Павел Василев | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Денислав Глинджурски | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол |
13 | Росен Николов | "Бургас" | Бургас | 3 | Велико Великов | "Странджа-2001" | Средец |
14 | Мустафа Мъсърлиев | "Левски" | София | 5 | Светослав Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич |
15 | Ерен Еюбов | "Каолин-2000" | Глоджево | 5 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
16 | Наимджан Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | 7 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София |
17 | Ивайло Миланов | "Локомотив" | Варна | 8 | Онур Махмуд | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
18 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | 9 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол |
19 | Давид Колев | "Берое" | Стара Загора | 10 | Марин Иванов | "Странджа-2001" | Средец |
20 | Алпай Хасанов | "Борба" | Шумен | 11 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе |
21 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Денис Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
22 | Тунджай Шефкет | "Каолин-2000" | Глоджево | 13 | Денислав Стоянов | СК Борба и самбо | Ямбол |
14 | Алпай Ферад | "Буря" | Караманци | ||||
кат. 71 кг | 15 | Станислав Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол | |||
1 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Умут Рашид | "Левски" | София |
2 | Перикъл Алексиев | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Николай Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Мустафа Мустафа | "Станка Златева" | Сливен | 18 | Дилян Канев | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 19 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Васил Методиев | "Би Риал" | Сандански | 20 | Халил Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Велин Недялков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 21 | Батухан Къратлъ | "Олимпиец" | Търговище |
7 | Денис Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | 22 | Цветелин Данев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
8 | Банчо Банков | АСК "Сливен" | Сливен | 23 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
9 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище | 24 | Иван Тимонов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
10 | Ростислав Александров | "Добруджански юнак" | Добрич | 25 | Михаил Атанасов | "Продан Гарджев" | Бургас |
11 | Ерол Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 26 | Ердал Мурад | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
12 | Георги Стойчев | "Димитровград" | Димитровград | 27 | Стоян Шимов | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Христо Ташев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 28 | Сали Салиев | АСК "Сливен" | Сливен |
14 | Никола Андреев | "Черноморски сокол" | Варна | 29 | Бирджан Гюлсевим | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
15 | Емил Александров | "Славия-2009" | София | 30 | Алекс Щерев | "Левски" | София |
16 | Деян Амов | "Левски" | София | 31 | Никола Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол |
17 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
18 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали | кат. 80 кг | |||
19 | Даниел Христов | "Левски" | София | 1 | Кирил Пърцев | "Левски" | София |
20 | Стелиян Николов | "Румен Павлов" | Стражица | 2 | Адил Мехмедали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
21 | Мустафа Мустафа | "Борба" | Шумен | 3 | Исмаил Паша | "Станка Златева" | Станка Златева |
22 | Радо Вълков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Иван Марчоков | "Армеец-ЦСКА" | София |
23 | Айхан Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Кристиян Петков | "Юнак-Локомотив" | Русе |
24 | Георги Ангелов | "Казанлък" | Казанлък | 5 | Диян Дончев | АСК "Сливен" | Сливен |
25 | Християн Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Валентин Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София |
26 | Асен Ръжданов | "Левски" | София | 8 | Никълъс Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София |
27 | Юнал Мухаремов | "Каолин-2000" | Глоджево | 9 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора |
28 | Слави Станев | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
29 | Джовани Дечков | "Армеец-ЦСКА" | София | 11 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница |
30 | Радостин Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Веселин Ганев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
31 | Джейхан Мустафа | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Калин Попов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
32 | Благой Лачев | "Ловеч" | Ловеч | 14 | Толга Мехмед | "Борба" | Шумен |
33 | Николай Карапетров | "Бургас" | Бургас | 15 | Теодоси Златев | "Берое" | Стара Загора |
34 | Лазар Любенов | "Ангел Гочев" | Созопол | 16 | Ивайло Петров | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
35 | Станимир Господинов | "Продан Гарджев" | Бургас | 17 | Ахмед Бейти | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
18 | Джанер Селями | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 92 кг | 19 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | |||
1 | Иоан Карамфилков | "Армеец-ЦСКА" | София | 20 | Кристиян Кънев | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Кристиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 21 | Джан Арсов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Кристиян Димов | "Димитровград" | Димитровград | 22 | Валентин Симеонов | "Казанлък" | Казанлък |
3 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе | 23 | Явор Янев | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Иван Игнатов | "Атлетик" | Пловдив | 24 | Даниел Любенов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
5 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 25 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Тициян Колев | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
8 | Теодор Мартинов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | кат. 110 кг | |||
9 | Местан Халил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
10 | Аспарух Влахов | "Левски" | София | 2 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
11 | Цветелин Стоянов | "Румен Павлов" | Стражица | 3 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
12 | Емир Хасанов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Зелкиф Зелкиф | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
13 | Красимир Шомов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Иван Деведжиев | "Тракиец" | Пловдив |
14 | Диян Добрев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Никола Спиридонов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
15 | Али Али | "Буря" | Караманци | 7 | Десислав Петров | "Черноморски сокол" | Варна |
16 | Александър Александров | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 8 | Янислав Янчев | "Казанлък" | Казанлък |
17 | Йордан Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Момчил Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
18 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Даниел Стефанов | "Дан Колов" | Елена |
19 | Тодор Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Васил Калчев | АСК "Сливен" | Сливен |
20 | Драгомир Йорданов | "Черноморски сокол" | Варна | 12 | Вилислав Младенов | "Би Риал" | Сандански |
13 | Рамадан Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
Най-техничен състезател - Иван Стоянов, кат. 60 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Най-резултатен състезател - Никола Нейчев, кат. 71 кг, СК Борба "Димитровград", Димитровград | |||||||
Гл.съдия: Н. Керезиев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |