Архив резултати
ДЛОШ класическа борба кадети (24-25.04.2019, гр. Ловеч)
- Четвъртък, 25 Април 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | ||||||||
1 | Паоло Милков | "НСА-Академик" | София | кат. 48 кг | ||||
2 | Борислав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 1 | Красимир Калоянов | "Надежда-2014" | Оряхово | |
3 | Антон Господинов | "Бургас" | Бургас | 2 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Кубрат Коев | "Локомотив-93" | Варна | |||||
кат. 45 кг | 3 | Галин Иванов | "Изобор" | Плевен | ||||
1 | Мирослав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 5 | Пепи Йотов | "Слава" | Монтана | |
2 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Пламен Николов | "Левски" | София | |
3 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 7 | Георги Славов | "Левски" | София | |
4 | Алишан Ризов | "Камчия" | Долни Чифлик | 8 | Цветан Ангелов | "Левски" | София | |
кат. 51 кг | кат. 55 кг | |||||||
1 | Роберто Владов | "Миньор" | Перник | 1 | Едмонд Назарян | "Славия" | София | |
2 | Десислав Георгиев | "Ловеч' | Ловеч | 2 | Айредин Хюсеин | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Дейвид Бургазов | "Надежда-2014" | Оряхово | 3 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Иван Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Мартин Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Себастиян Цветанов | "Левски" | София | |
5 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Борислав Бръмчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
7 | Лило Лилов | "Ловеч' | Ловеч | 7 | Галин Гочев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
8 | Стефан Велков | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч' | Ловеч | |
9 | Димитър Семизов | "Берое" | Ст.Загора | |||||
кат. 60 кг | 10 | Тодор Лудов | "Левски" | София | ||||
1 | Рафед Рашид | "Локомотив" | Пловдив | |||||
2 | Радослав Димитров | "Радема" | Аксаково | кат. 65 кг | ||||
3 | Георги Ценов | "Левски" | София | 1 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен | |
3 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Виторио Василев | "Надежда-2014" | Оряхово | |
5 | Борис Гюровски | "Септември" | София | 3 | Илия Чанев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Адриан Романов | "НСА-Академик" | София | 3 | Кирчо Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
7 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | |
8 | Милчо Енчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Виктор Христов | "Левски" | София | |
9 | Синан Юмер | "Бургас" | Бургас | 7 | Якуб Дерменджиев | "Левски" | София | |
10 | Денис Владимиров | "Ловеч' | Ловеч | 8 | Емин Осман | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
11 | Неждет Неждетов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица | |
12 | Валери Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Даниел Божилов | "Септември" | София | |
13 | Валери Красимиров | "Ловеч' | Ловеч | 11 | Никола Димитров | "Локомотив" | Пловдив | |
13 | Стоян Милев | "Крали Бимбалов" | Царево | 12 | Жоро Маринов | "Изобор" | Плевен | |
13 | Самуил Савов | "Класик" | Белене | 13 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца | |
16 | Нури Али | "Камчия" | Долни Чифлик | 14 | Любомир Кирилов | "Левски" | София | |
15 | Димитър Илиев | "Левски" | София | |||||
кат. 71 кг | 16 | Атанас Асенов | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 17 | Евгени Ценов | "Слава" | Монтана | |
2 | Иво Стоянов | "Славия" | София | 18 | Андриян Данчев | "Левски" | София | |
3 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 19 | Андрей Венков | "Слава" | Монтана | |
3 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | 20 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Марин Маринов | "Балкан" | Ботевград | 21 | Стефан Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Ивайло Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 21 | Илджан Кюроглу | "Класик" | Белене | |
7 | Николай Гушевилов | "Левски" | София | 23 | Георги Велинов | "Септември" | София | |
8 | Красимир Златев | "Берое" | Ст.Загора | 24 | Трифон Тодоров | "Ловеч' | Ловеч | |
9 | Адриан Айков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 25 | Михаил Веновски | "Славия" | София | |
10 | Даниел Георгиев | "Класик" | Белене | |||||
11 | Антони Въчев | "Ловеч' | Ловеч | кат. 80 кг | ||||
12 | Симеон Симеонов | "Славия" | София | 1 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
13 | Иво Йотов | "НСА-Академик" | София | 2 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
14 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков | |
15 | Антон Семизов | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна | |
16 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово | 5 | Юлиян Андреев | "Изобор" | Плевен | |
17 | Тодор Тенев | "Левски" | Карлово | 5 | Рашко Каменаров | "Левски" | София | |
18 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Георги Велчев | "Миньор" | Перник | |
19 | Илиян Александров | "Левски" | София | 8 | Николай Султански | "Локомотив" | Пловдив | |
20 | Десислав Ценов | "Слава" | Монтана | 9 | Пламен Стойчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
21 | Митко Митков | "Левски" | София | 10 | Николай Марков | "Локомотив" | Пловдив | |
22 | Найден Стойчев | "Бургас" | Бургас | 11 | Илиян Върбанов | "НСА-Академик" | София | |
23 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 12 | Калоян Иванов | "Левски" | София | |
13 | Иво Димитров | "Левски" | София | |||||
кат. 92 кг | 14 | Кристиян Лозанов | "Миньор" | Перник | ||||
1 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Цветан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 16 | Байрам Ахмед | "Бургас" | Бургас | |
3 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Никола Кирков | "Левски" | Карлово | |
3 | Пламен Захариев | "Септември" | София | 18 | Кънчо Кънчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
5 | Александър Косев | "Левски" | София | 19 | Александр Костюхин | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
5 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | 20 | Янис Иванов | "Класик" | Белене | |
7 | Иван Георгиев | "НСА-Академик" | София | |||||
8 | Ангел Георгиев | "Левски" | София | кат. 110 кг | ||||
9 | Илиян Георгиев | "Изобор" | Плевен | 1 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Иван Манов | "Левски" | София | 2 | Тошко Ангелов | "Левски" | София | |
11 | Николай Николаев | "Миньор" | Перник | 3 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
12 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Орхан Юсеин | "Левски" | София | |
13 | Ясен Янакиев | "Славия" | София | 5 | Христомир Раев | "Стоян Николов" | Златица | |
Отборно класиране | 6 | Мартин Станкович | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | "Левски" София | 130 т. | 7 | Мустафа Мустафа | "Борба и бойни спортове" | Хасково | ||
2 | "Локомотив-93" Варна | 110 т. | ||||||
3 | "Надежда-2014" Оряхово | 85 т. | ||||||
Най-резултатен състезател - Теодор Георгиев, кат. 65 кг., "Изобор" Плевен | ||||||||
Най-техничен състезател - Едмонд Назарян, кат. 55 кг., "Славия", София | ||||||||
Гл. Съдия: М. Гочев | Гл. Секретар: П.Лазов |