Архив резултати
ДЛОШ класическа борба деца (18-19.05.2019, Горна Оряховица)
- Събота, 18 Май 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 30 кг | |||||||
1 | Альоша Илиев | "Изобор" | Плевен | 1 | Андрей Дюзев | "Изобор" | Плевен | |
2 | Кристиян Миленков | "Левски" | София | 2 | Зарко Илиев | "Селановци-93" | Селановци | |
3 | Кристиян Александров | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Димитър Димитров | "Торнадо" | Костандово | |
3 | Теодор Гергов | "Надежда-2014" | Оряхово | 3 | Калоян Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Алекс Лазаров | "Класик" | Белене | 5 | Никита Стюхин | "НСА-Академик" | София | |
5 | Деян Емилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Адриан Канев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
7 | Недко Скачков | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Калоян Борисов | "Миньор" | Перник | |
8 | Любослав Попов | "Ботев-93" | Враца | 8 | Станислав Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Марин Ангелов | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Мартин Костов | "НСА-Академик" | София | |
10 | Ивайло Григоров | "Ботев-93" | Враца | 10 | Асен Юсниев | "Камчия" | Долни Чифлик | |
11 | Майкъл Митов | "Ботев-93" | Враца | 11 | Кристиян Г. Иванов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
12 | Владислав Марков | "Изобор" | Плевен | 12 | Иван И. Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
13-14 | Кристиян Иванов | "Класик" | Белене | |||||
кат. 35 кг | 13-14 | Венислав Георгиев | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Стефан Стефанов | "Септември" |
София |
15 | Давид Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
2 | Божидар Лазаров | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
3 | Луко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 38 кг | ||||
3 | Цветелин Георгиев | "Класик" | Белене | 1 | Цветелин Ангелов | "Селановци-93" | Селановци | |
5 | Кирил Маданчев | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Антонио Христов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Илия Стойков | "Левски" | София | 3 | Христо Валентинов | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Михаил Михайлидис | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Пламен Петров | "Берое" | Стара Загора | |
8 | Ерик Дачански | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Антонио Ризов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Константин Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Кристиян Петков | "Стоян Николов" | Златица | |
10 | Мирослав Решовски | "Изобор" | Плевен | 7 | Станислав Райчев | "Миньор" | Перник | |
11 | Габриел Стоименов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Мирослав Димитров | "Атлетик" | Пловдив | |
12-14 | Петър Петров | "Славия" | София | 9 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
12-14 | Валери Маринов | "Изобор" | Плевен | 10 | Николай Арангелов | "Рилски спортист" | Самоков | |
12-14 | Апостол Апостолов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Камен Раданов | "Торнадо" | Костандово | |
15-18 | Борис Цеков | "Ботев-93" | Враца | 12 | Светлозар Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
15-18 | Мартин Митов | "Челопеч" | Челопеч | 13-16 | Лъчезар Илиев | "Славия" | София | |
15-18 | Тодор Василенов | "Тича" | Долни Чифлик | 13-16 | Йоан Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
15-18 | Николай Атанасов | "Борба и бойни спортове" | Хасково | 13-16 | Шукрю Асенов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
19 | Радко Радков | "Челопеч" | Челопеч | 13-16 | Мирослав Стоянов | "Челопеч" | Челопеч | |
20 | Радослав Периански | "Левски" | София | 17-20 | Кристиян Димитров | "Дупница" | Дупница | |
17-20 | Алекс Николов | "НСА-Академик" | София | |||||
кат. 42 кг | 17-20 | Георги Брусев | "Челопеч" | Челопеч | ||||
1 | Петьо Ангелов | "Локомотив" | Пловдив | 17-20 | Никола Донев | "Берое" | Стара Загора | |
2 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | 21 | Теодор Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Виктор Димитров | "Локомотив-93" | Варна | |||||
3 | Евгени Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | кат. 47 кг | ||||
5 | Никола Георгиев | "НСА-Академик" | София | 1 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Георги Михайлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 2 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | |
7 | Красимир Митков | "Класик" | Белене | 3 | Габриеле Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Стоян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Павел Павлов | "Берое" | Стара Загора | |
9 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Сергей Стоев | "Балкан" | Ботевград | |
10 | Симеон Цветанов | "Слава" | Монтана | 5 | Динко Нейков | "Локомотив-93" | Варна | |
11 | Калоян Петров | "Класик" | Белене | 7 | Борислав Маринов | "Изобор" | Плевен | |
12 | Валентино Илиев | "Дупница" | Дупница | 8 | Михаил Стоянов | "Ловеч" | Ловеч | |
13 | Георги Кръстев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Байчо Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
14 | Петър Велев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Стефан Танов | "Слава" | Монтана | |
15 | Ангел Георгиев | "Тича" | Долни Чифлик | 11 | Александър Петков | "Стоян Николов" | Златица | |
16-19 | Златомир Златев | "Локомотив-93" | Варна | 12 | Пресиян Генов | "Класик" | Белене | |
16-19 | Георги Йоргакиев | "Камчия" | Долни Чифлик | 13 | Лъчезар Бунов | "Селановци-93" | Селановци | |
16-19 | Христо Христов | "Дупница" | Дупница | 14 | Теодор Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
16-19 | Донимир Димитров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Кристиян Велчев | "Ботев-93" | Враца | |
20 | Петко Русев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Дейвид Младенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
21 | Борис Борисов | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Анжело Борисов | "Миньор" | Перник | |
22 | Станислав Цветков | "Класик" | Белене | 18 | Любомир Георгиев | "Левски" | София | |
23 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана | 19-22 | Сребрин Боев | "Атлетик" | Пловдив | |
24 | Александър Дачков | "Селановци-93" | Селановци | 19-22 | Димитър Желязков | "Камчия" | Долни Чифлик | |
19-22 | Мартин Трифонов | "Изобор" | Плевен | |||||
кат. 53 кг | 19-22 | Тодор Тумбев | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Гено Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 23 | Димитър Коев | "Класик" | Белене | |
2 | Николай Зеленков | "Рилски спортист" | Самоков | 24-26 | Илиян Росенов | "Слава" | Монтана | |
3 | Андрей Иванов | "Слава" | Монтана | 24-26 | Дилян Дочев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
3 | Александър Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 24-26 | Виктор Иванов | "Изобор" | Плевен | |
5 | Стамен Асенов | "Камчия" | Долни Чифлик | 27 | Николай Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |
5 | Хюсеин Юсеин | "Борба и бойни спортове" | Хасково | 28 | Никола Николов | "Локомотив-93" | Варна | |
7 | Тодор Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 29 | Валентин Валентинов | "Ботев-93" | Враца | |
8 | Иван Кметски | "Спартак" | Дупница | 30 | Адриан Гайдаров | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Ивалин Цветанов | "Изобор" | Плевен | |||||
10 | Емилиян Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 59 кг | ||||
11 | Виктор Бочев | "Левски" | София | 1 | Атанас Радев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
12 | Константин Тодоров | "НСА-Академик" | София | 2 | Тумер Тинков | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
13 | Денис Цветанов | "Изобор" | Плевен | 3 | Захан Милков | "Борба и бойни спортове" | Хасково | |
14 | Иван Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Антон Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
15 | Георги Георгиев | "Тича" | Долни Чифлик | 5 | Звезделин Иванов | "Берое" | Стара Загора | |
16 | Кристиан Вълчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Стоян Налбански | "Атлетик" | Пловдив | |
17 | Найден Петров | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Ангел Кьосев | "Рилски спортист" | Самоков | |
18-19 | Димитър Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Билян Николаев | "Класик" | Белене | |
18-19 | Денислав Иванов | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Светослав Тонкин | "Рилски спортист" | Самоков | |
20 | Преслав Емилов | "Селановци-93" | Селановци | 10 | Виктор Спасов | "Левски" | София | |
11 | Теодор Коцев | "Славия" | София | |||||
кат. 66 кг | 12 | Димитър Димитров | "Камчия" | Долни Чифлик | ||||
1 | Мартин Шишеков | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Алекс Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Петър Талев | "Борба и бойни спортове" | Хасково | 14-17 | Джовани Добрев | "Изобор" | Плевен | |
3 | Илиян Сандов | "Тича" | Долни Чифлик | 14-17 | Томас Димитров | "Слава" | Монтана | |
3 | Стефан Търгов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14-17 | Иван Байрактаров | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Исус Велев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 14-17 | Николай Алексиев | "Стоян Николов" | Златица | |
5 | Найден Найденов | "Челопеч" | Челопеч | 18-19 | Велизар Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Илия Огнянов | "Септември" | София | 18-19 | Делчо Добрев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
8 | Иво Милев | "Бургас" | Бургас | 20 | Георги Ушанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Йордан Йорданов | "Спартак" | Дупница | 21 | Максим Ценов | "Селановци-93" | Селановци | |
10 | Антон Винков | "Славия" | София | |||||
11 | Денислав Мишев | "Левски" | София | кат. 73 кг | ||||
12-13 | Мустафа Робов | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Радостин Василев | "Ловеч" | Ловеч | |
12-13 | Борис Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 2 | Тодор Десков | "Атлетик" | Пловдив | |
14 | Красимир Красимиров | "Камчия" | Долни Чифлик | 3 | Теодор Трендафилов | "Атлетик" | Пловдив | |
15 | Дейвид Калиан | "Левски" | София | 3 | Кирил Стефанов | "Септември" | София | |
5 | Веселин Борисов | "Миньор" | Перник | |||||
кат. +73 кг | 5 | Антонио Тахов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Слав Василев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Димитър Димитров | "Челопеч" | Челопеч | |
2 | Христо Цанковски | "Изобор" | Плевен | 8 | Теодор Тодоров | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Цанко Асенов | "Стоян Николов" | Златица | 9 | Андраник Нерсисян | "Бургас" | Бургас | |
3 | Тони Тодоров | "Изобор" | Плевен | 10 | Христо Станев | "Тича" | Долни Чифлик | |
5 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков | 11-13 | Васил Василев | "Тича" | Долни Чифлик | |
5 | Илиян Димитров | "Левски" | София | 11-13 | Тодор Узунов | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Стефано Йорданов | "Спартак" | Дупница | 11-13 | Сашо Сергеев | "Тича" | Долни Чифлик | |
8 | Денис Павлов | "Челопеч" | Челопеч | 14 | Иван Яръмов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Йордан Петров | "Левски" | София | 15 | Станчо Стефанов | "Тича" | Долни Чифлик | |
10 | Николай Николов | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
11 | Дончо Янкулов | "Рилски спортист" | Самоков | ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ: | точки | |||
12 | Габриел Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | "Рилски спортист" | Самоков | 123 | |
13 | Димитър Граховски | "Дупница" | Дупница | 2 | "Ботев-93" | Враца | 98 | |
14 | Марио Илиев | "Селановци-93" | Селановци | 3 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 67 | |
Най-техничен състезател - Петьо Ангелов, кат. 42 кг, "Локомотив" Пловдив | ||||||||
Най-резултатен състезател - Александър Иванов, кат. 47 кг, "Локомотив-93" Варна | ||||||||
Гл. Съдия: И. Ламбов | Гл. Секретар: Х. Стойнев |