Архив резултати
ДЛОШ деца - свободен стил (18-19.05.2018, гр. Горна Оряховица)
- Понеделник, 21 Май 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Мурад Иляз | "Буря" | Караманци | 1 | Беркай Тефик | "Буря" | Караманци | |
2 | Владимир Мандалов | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Пресиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Васил Василев | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Лъчезар Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
3 | Хасан Насуф | "Кубадън" | Лозница | 3 | Ивелин Димитров | "Станка Златева" | Сливен | |
5 | Ахмед Ахмед | "Буря" | Караманци | 5 | Мехмед Мехмедов | "Мадарски конни" | Шумен | |
5 | Никола Сърнев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Димитър Бисерков | "Би Риал" | Сандански | |
7 | Никола Николов | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Мартин Милев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
8 | Габриел Василев | "Христо Ставрев" | Свиленград | 8 | Стефан Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | |
9 | Зекерие Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Берен Искендер | "Ангел войвода-Хаскоов" | Хасково | |
10 | Дилън Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Кристиян Рупелов | "Митекс" | Благоевград | |
11 | Алекс Фотев | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Георги Тодоров | "Енергетик" | Гълъбово | |
12 | Борислав Обретенов | "Дан Колов" | Елена | 12 | Руфад Руфат | "Кубадън" | Лозница | |
13 | Мехмед Николов | "Дан Колов" | Велики Преслав | 13 | Николай Ников | АСК "Сливен" | Сливен | |
14 | Денис Ахмедов | "Златарица" | Златарица | 14 | Окан Васви | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
15 | Вилиян Каралилов | "Енергетик" | Гълъбово | 15 | Тошко Петков | "Златарица" | Златарица | |
16 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | 16-18 | Емил Миленков | "Черноморски сокол" | Варна | |
17 | Симар Мюмюнов | "Айтос" | Айтос | 16-18 | Нурай Селиман | "Лудогорска слава" | Глоджево | |
18-19 | Момчил Недялков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 16-18 | Рашид Владев | "Румен Павлов" | Стражица | |
18-19 | Станислав Стоянов | "Митекс" | Благоевград | |||||
20 | Айлин Османов | "Сандрово" | Сандрово | кат. 38 кг | ||||
21 | Александър Росенов | "Румен Павлов" | Стражица | 1 | Денис Наим | "Димитровград" | Димитровград | |
22 | Баръш Садула | "Хан Аспарух" | ХА-Исперих | 2 | Николай Момъков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
23-25 | Толга Хюсменали | "Айтос" | Айтос | 3 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас | |
23-25 | Теодор Евтимов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Диан Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
23-25 | Иван Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Йоан Димитров | "Би Риал" | Сандански | |
26 | Илкай Реджеб | "Буря" | Караманци | 5 | Александър Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | |
27 | Свилен Маринов | "Мадарски конник" | Шумен | 7 | Тихомир Драгиев | "Марица-Изток" | МИ-Раднево | |
28 | Светльо Стоянов | "Дан Колов" | Велики Преслав | 8 | Стилиян Джоров | "Би Риал" | Сандански | |
29 | Симеон Сидерас | СК Борба и самбо | Ямбол | 9 | Хамди Басри | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
30-35 | Орхан Ефраим | "Румен Павлов" | Стражица | 10 | Ашкън Шефкет | "Хан Аспарух" | Исперих | |
30-35 | Иван Георгиев | "Никола Станчев" | Созопол | 11 | Абил Сеферов | "Лудогорска слава" | Глоджево | |
30-35 | Ридван Ридван | "Осман Дуралиев" | Исперих | 12 | Божидар Добрев | "Дан Колов" | Елена | |
30-35 | Диян Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 13 | Найден Вълчев | "Енергетик" | Гълъбово | |
30-35 | Ивайло Димитров | "Истър" | Тутракан | 14 | Джемал Хюсеин | "Руен" | Руен | |
30-35 | Пенчо Панделеев | "Никола Станчев" | Созопол | 15 | Нур Юсуф | "Буря" | Караманци | |
16 | Десислав Василев | "Дунав" | Сливо поле | |||||
кат. 35 кг | 17 | Красимир Лазаров | "Беласица" | Петрич | ||||
1 | Дарин Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | 18 | Али Ариф | "Аркос" | Партизани | |
2 | Ахмед Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 19 | Халил Халил | "Айтос" | Айтос | |
3 | Дилян Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | 20 | Веселин Пейков | "Румен Павлов" | Стражица | |
3 | Румен Джамбазов | "Би Риал" | Сандански | 21 | Сюлейман Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Илия Темелков | "Армеец-ЦСКА" | София | 22 | Месил Ешрефов | "Каолин-2000" | Глоджево | |
5 | Ергюн Шукри Руен | "Руен" | Руен | 23 | Михаил Амелев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
7 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 24 | Атанас Атанасов | "Енергетик" | Гълъбово | |
8 | Пеньо Маринов | "Истър" | Тутракан | 25-27 | Емилиян Борисов | "Румен Павлов" | Стражица | |
9 | Лазар Пацарски | "Беласица" | Петрич | 25-27 | Мартин Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
10 | Виктор Вълчанов | "Енергетик" | Гълъбово | 25-27 | Янаки Марчоков | "Асеновец" | Асеновград | |
11 | Дениз Хълми | "Агросем" | Острово | 28-30 | Осман Осман | "Айтос" | Айтос | |
12 | Стефан Гочев | "Димитровград" | Димитровград | 28-30 | Стефан Николов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
13 | Едуард Димитров | "Истър" | Тутракан | 28-30 | Васил Рангелов | "Атлетик" | Пловдив | |
14 | Мартин Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 31 | Неджип Неджипов | "Агросем" | Острово | |
15 | Иван Петров | "Загорец" | Нова Загора | 32-33 | Йордан Маринов | "Сандрово" | Сандрово | |
16 | Ивалин Дросев | "Берое" | Стара Загора | 32-33 | Емир Кадир | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
17 | Умут Гьоч | "Езерче" | Езерче | 34 | Златомир Златев | "Аркос" | Партизани | |
18 | Николай Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 35 | Марчо Петков | "Никола Станчев" | Созопол | |
19 | Георги Василев | "Румен Павлов" | Стражица | |||||
20 | Никола Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 47 кг | ||||
21 | Енис Тюлеовлу | "Лудогорска слава" | Глоджево | 1 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
22-23 | Юсеин Шевкетов | СК Борба и самбо | Ямбол | 2 | Александър Ваканин | "Левски" | София | |
22-23 | Аксел Шюкри | "Айтос" | Айтос | 3 | Ибрахим Илязов | "Аркос" | Партизани | |
24-26 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Димитър Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
24-26 | Цветелин Георгиев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Даниел Енчев | "Аркос" | Партизани | |
24-26 | Асен Сандов | "Беласица" | Петрич | 5 | Григор Чернаков | "Енергетик" | Гълъбово | |
27 | Николай Димитров | "Сандрово" | Сандрово | 7 | Петко Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
28 | Джем Ресми | "Мадарски конник" | Шумен | 8 | Сабри Лешков | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
29-31 | Семих Зюхтиев | "Дунав" | Сливо поле | 9 | Христо Гогулев | "Ахил" | Петрич | |
29-31 | Фикрет Фикретов | "Езерче" | Езерче | 10 | Благой Урлачки | "Митекс" | Благоевград | |
29-31 | Ангел Кехайов | "Би Риал" | Сандански | 11 | Преслав Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
12 | Алекс Александров | "Левски" | София | |||||
кат. 42 кг | 13 | Георги Цонев | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
1 | Калоян Атанасов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 14 | Радослав Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | |
2 | Слави Стаменов | "Би Риал" | Сандански | 15 | Любомир Лазаров | "Дан Колов" | Елена | |
3 | Исмаил Косин | "Левски" | София | 16 | Мартин Динев | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Дениз Ибрям | "Димитровград" | Димитровград | 17 | Рюстем Хрюстем | "Аркос" | Партизани | |
5 | Бранимир Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | 18 | Виктор Граматиков | "Би Риал" | Сандански | |
5 | Илия Илиев | "Станка Златева" | Сливен | 19 | Дамян Радев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
7 | Никола Ковачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 20 | Ерай Кямил | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |
8 | Петър Диков | "Бургас" | Бургас | 21 | Браян Мехмед | "Енергетик" | Гълъбово | |
9 | Хайредин Хюсеин | "Продан Гарджев" | Бургас | 22 | Иван Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | |
10 | Даниел Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 23 | Мерджан Хасан | "Дан Колов" | Велики Преслав | |
11 | Валентин Боянов | "Левски" | София | 24-25 | Денислав Йорданов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
12 | Христо Драгнев | "Беласица" | Петрич | 24-25 | Синан Рагъб | "Буря" | Караманци | |
13 | Георги Френгов | "Би Риал" | Сандански | 26 | Павел Гендов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
14 | Мехмед Гани | "Каолин-2000" | Глоджево | 27 | Дамян Лазаров | "Истър" | Тутракан | |
15 | Станимир Бончев | "Дан Колов" | Севлиево | 28 | Станислав Дамяновски | "Армеец-ЦСКА" | София | |
16 | Георги Василев | "Хан Аспарух" | Исперих | 29 | Исмаил Заим | "Левски" | София | |
17 | Георги Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 30 | Борислав Костов | "Румен Павлов" | Стражица | |
18 | Антон Стоянов | "Тракия-93" | Стамболийски | 31 | Рашид Шакиров | "Каолин-2000" | Глоджево | |
19 | Иван Симеонов | "Добруджански юнак" | Добрич | 32-34 | Ивайло Паковски | "Мадарски конник" | Шумен | |
20 | Валери Георгиев | "Загорец" | Нова Загора | 32-34 | Кадри Хасанов | "Румен Павлов" | Стражица | |
21 | Али Смаил | "Айтос" | Айтос | 32-34 | Тайлан Закиров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
22 | Юсеин Юсеин | "Аркос" | Партизани | 35-36 | Румен Димов | "Станка Златева" | Сливен | |
23 | Десислав Славов | "Енергетик" | Гълъбово | 35-36 | Хюммет Юмер | "Руен" | Руен | |
24 | Йордан Атанасов | "Продан Гарджев" | Бургас | 37-38 | Александър Божанов | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | |
25 | Марин Маринов | "Румен Павлов" | Стражица | 37-38 | Никола Йорданов | "Олимпиец" | Търговище | |
26 | Петър Христов | "Митекс" | Благоевград | 39-40 | Божил Благоев | "Митекс" | Благоевград | |
27-29 | Кристиян Йорданов | "Румен Павлов" | Стражица | 39-40 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен | |
27-29 | Джесур Адем | "Руен" | Руен | 41-43 | Шенол Шъфъдън | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |
27-29 | Мартин Петров | "Христо Ставрев" | Свиленград | 41-43 | Ерен Мехмед | "Хан Аспарух" | ХА-Исперих | |
30 | Теодор Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | 41-43 | Янис Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас | |
31-34 | Иван Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол | 44 | Севгин Мустафа | "Продан Гарджев" | Бургас | |
31-34 | Тихомир Славчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 45 | Васил Маринов | "Никола Станчев" | Созопол | |
31-34 | Каан Хаджимехмед | "Родопи-1935" | Момчилград | |||||
31-34 | Акън Съглък | "Каолин-2000" | Глоджево | кат. 59 кг | ||||
35 | Борис Банчев | "Станка Златева" | Сливен | 1 | Кристиян Кръстев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
36-41 | Християн Евтимов | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Есер Белбер | "Лудогорска слава" | Глоджево | |
36-41 | Пресиян Димитров | "Истър" | Тутракан | 3 | Иван Андонов | АСК "Сливен" | Сливен | |
36-41 | Ертан Мухарем | "Айтос" | Айтос | 3 | Владимир Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | |
36-41 | Ивайло Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Серкан Хасан | "Руен" | Руен | |
36-41 | Павел Павлов | "Стефан Караджа" | Елхово | 5 | Велизар Александров | "Продан Гарждев" | Бургас | |
36-41 | Стилян Мангрей | "Никола Станчев" | Созопол | 7 | Никола Петров | "Станка Златева" | Сливен | |
8 | Даниел Димитров | "Димитровград" | Димитровград | |||||
кат. 53 кг | 9 | Наско Николов | "Никола Станчев" | Созопол | ||||
1 | Ердал Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Никола Ходжев | "Берое" | Стара Загора | |
2 | Гюкан Хазим | "Берое" | Стара Загора | 11 | Геца Николов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Мустафа Исмаил | "Айтос" | Айтос | 12 | Ферад Ферад | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Хюсеин Хюсеинов | "Кубадън" | Лозница | 13 | Емре Алиев | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Теодор Василев | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Пламен Попов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Емирхан Ганчев | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 15 | Георги Вълчев | "Загорец" | Нова Загора | |
7 | Александър Сърбянов | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Йордан Шезаил | "Румен Павлов" | Стражица | |
8 | Даниел Цонев | "Румен Павлов" | Стражица | 17 | Ахмед Исмаилов | "Аркос" | Партизани | |
9 | Семих Каракаш | "Агросем" | Острово | 18 | Тодор Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | |
10 | Шабан Топалов | "Асеновец" | Асеновград | 19 | Алекс Ибрямов | "Агросем" | Острово | |
11 | Ахмед Ахмед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 20-21 | Кольо Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | |
12 | Мартин Стефанов | "Дан Колов" | Елена | 20-21 | Джанер Лютвиев | "Дунав" | Сливо поле | |
13 | Васил Козарев | АСК "Сливен" | Сливен | 22-23 | Доан Сака | "Каолин-2000" | Глоджево | |
14 | Рамиз Сафет | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 22-23 | Рамадан Дуржев | "Асеновец" | Асеновград | |
15 | Божидар Токов | "Би Риал" | Сандански | 24-25 | Ефе Зекеря | "Добруджански юнак" | Добрич | |
16 | Юсеин Мустафа | "Родопи-1935" | Момчилград | 24-25 | Ямур Тахсим | "Хан Аспарух" | Исперих | |
17 | Огнян Тодоров | "Руен" | Руен | 26-30 | Християн Васков | "Енергетик" | Гълъбово | |
18 | Йордан Дончев | "Митекс" | Благоевград | 26-30 | Волкан Исмаил | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
19 | Фаридин Фаридин | "Добруджански юнак" | Добрич | 26-30 | Атила Исмаилов | "Мадарски конник" | Шумен | |
20 | Иван Тончев | "Станка Златева" | Сливен | 26-30 | Мартин Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
21 | Анъл Сали | "Черноморски сокол" | Варна | 26-30 | Роберто Луков | "Левски" | София | |
22 | Стилиян Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 31 | Рифат Руфи | "Хан Аспарух" | Исперих | |
23 | Мерт Късов | "Каолин-2000" | Глоджево | |||||
24 | Емил Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 66 кг | ||||
25-27 | Виктор Максимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Орлин Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
25-27 | Ивайло Млъзев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 2 | Атанас Денчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | |
25-27 | Джейхан Шишков | "Христо Ставрев" | Свиленград | 3 | Ниязи Сеид | "Крепост" | Стремци | |
28 | Радослав Здравков | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Чавдар Павлов | "Димитровград" | Димитровград | |
29 | Далга Салиев | "Кубадън" | Лозница | 5 | Спартак Слободанов | "Истър" | Тутракан | |
30-31 | Александрин Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Петромир Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
30-31 | Мустафа Младенов | "Аркос" | Партизани | 7 | Аджун Садкъ | "Хан Аспарух" | Исперих | |
32 | Орхан Недков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 8 | Александър Ангелов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
9 | Събин Карамехмед | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
кат. 73 кг | 10 | Йован Киманов | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||
1 | Исмаил Айваз | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Габриел Бинев | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Андриян Вълканов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Беркан Хасанов | "Дунав" | Сливо поле | |
3 | Искрен Виденов | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Деан Петров | "Черноморски сокол" | Варна | |
3 | Емре Мухамед | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Кристиян Пейчев | "Продан Гарджев" | Бургас | |
5 | Алпер Йонков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 15 | Димитър Харалампиев | "Левски" | София | |
5 | Петър Стефанов | "Олимпиец" | Търговище | 16 | Джем Ремзиев | "Дан Колов" | Велики Преслав | |
7 | Стефан Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 17-18 | Цветелин Русев | "Берое" | Стара Загора | |
8 | Георги Парушев | "Добруджански юнак" | Добрич | 17-18 | Атанас Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
9-11 | Есер Халидов | "Боди спорт Груп" | Кубрат | 19-20 | Минчо Минчев | "Дан Колов" | Велики Преслав | |
9-11 | Каан Демиров | "Мадарски конник" | Шумен | 19-20 | Ясен Боев | "Продан Гарджев" | Бургас | |
9-11 | Калоян Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 21 | Юсеин Юсеин | "Родопи-1935" | Момчилград | |
12 | Корай Руфи | "Добруджански юнак" | Добрич | 22-23 | Райчо Иванов | "Бургас" | Бургас | |
13 | Мелих Мехмед | "Каолин-2000" | Глоджево | 22-23 | Алекс Ангелов | "Дунав" | Сливо поле | |
14 | Алихан Шефкет | "Осман Дуралиев" | Исперих | 24 | Тогай Осман | "Бургас" | Бургас | |
кат. +73 кг | ||||||||
1 | Петър Цонев | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Онур Исмед | "Агросем" | Острово | |
2 | Денис Савов | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Никола Соколов | "Златарица" | Златарица | |
3 | Джан Салиев | "Кубадън" | Лозница | 9 | Хазим Хазим | "Айтос" | Айтос | |
3 | Радослав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Велизар Валентинов | "Дунав" | Сливо поле | |
5 | Ивайло Петров | "Мадарски конник" | Шумен | 11 | Стефан Маринов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
5 | Кирил Жабов | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
Най-техничен състезател - Калоян Атанасов, кат. 42 кг, СК Борба "Локомотив", гр. Горна Оряховица | ||||||||
Най-резултатен състезател - Кристиян Кръстев, кат. 59 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас | ||||||||
Гл. съдия: Иван Ламбов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |