Архив резултати
ДЛОШ момчета, класическа борба (2-3.06.2018, Пловдив)
- Неделя, 03 Юни 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 35 кг | кат. 38 кг | |||||||
1 | Борислав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 1 | Борислав Кирилов | "Надежда-2014" | Оряхово | |
2 | Мартин Добрев | "Миньор" | Перник | 2 | Давид Николов | "Спартак" | Дупница | |
3 | Рудолф Назарян | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Теодор Петков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Мирослав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Паоло Милков | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Кристиян Йоцов | "Изобор" | Плевен | 5 | Филип Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
6 | Асен Мирославов | "Надежда-2014" | Оряхово | 5 | Филип Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
7 | Румен Стоилов | "Тича" | Д.Чифлик | 7 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | |
8 | Антон Ковачев | "Бургас" | Бургас | 8 | Иван Иванов | "Спартак" | Поморие | |
9 | Алекс Росенов | "Камчия" | Д.Чифлик | 9 | Петър Маринов | "Левски" | София | |
10 | Васко Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Ангел Ангелов | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Радослав Кърнолски | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 41 кг | ||||||||
1 | Галин Иванов | "Изобор" | Плевен | кат. 44 кг | ||||
2 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Красимир Калоянов | "Надежда-2014" | Оряхово | |
3 | Радослав Александров | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Емилиян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Борислав Митев | "Бургас" | Бургас | 3 | Деян Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Николай Атанасов | "Изобор" | Плевен | 3 | Стилиян Дерменджиев | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
5 | Иван Митев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Никола Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Мартин Гергов | "Надежда-2014" | Оряхово | 5 | Милчо Милчев | "Ловеч" | Ловеч | |
8 | Андон Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Юлиян Юлиянов | "Камчия" | Д.Чифлик | |
9 | Цветан Цветанов | "Левски" | София | 8 | Владислав Славчев | "Миньор" | Перник | |
10 | Калоян Иванов | "Миньор" | Перник | 9 | Ивелин Великов | "Тича" | Д.Чифлик | |
11 | Кубрат Коев | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Дилян Ириков | "Белица" | Костинброд | |
12 | Красимир Русинов | "Етрополе" | Етрополе | 11 | Стефан Манев | "Стоян Николов" | Златица | |
13 | Ангел Христов | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Иван-Никола Спасов | "Левски" | София | |
14 | Васил Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Димитър Иванов | "Камчия" | Д.Чифлик | |
15 | Йозджан Неждетов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 14 | Пепи Йотов | "Слава" | Монтана | |
15 | Красен Сталев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
кат. 48 кг | 16 | Стефан Велков | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Айредин Хюсеин | "Локомотив-93" | Варна | 17 | Велизар Йотов | "Слава" | Монтана | |
2 | Роберто Владов | "Миньор" | Перник | |||||
3 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив | кат. 52 кг | ||||
3 | Мартин Стефанов | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
5 | Мартин Асенов | "Изобор" | Плевен | 2 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
5 | Атанас Пенев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Любомир Сусанин | "Рилски спортист" | Самоков | |
7 | Юлиян Делихаджиев | "Етрополе" | Етрополе | 3 | Адриан Романов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
8 | Ивайло Николов | "НСА-Академик" | София | 5 | Николай Георгиев | "Изобор" | Плевен | |
9 | Георги Митков | "Класик" | Белене | 5 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч | |
10 | Сотир Клинков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Дамян Иванов | "Балкан" | Ботевград | |
11 | Денис Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Десислав Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | |
12 | Петър Атанасов | "Левски" | София | 9 | Никола Стоянов | "Спартак-2014" | Варна | |
13 | Борис Божeдаров | "Изобор" | Плевен | 10 | Александър Илиев | "Изобор" | Плевен | |
14 | Николай Николов | "Левски" | София | 11 | Александър Михайлов | "Септември" | София | |
15 | Александър Тодоров | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Милчо Енчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
16 | Димитър Димитров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Ерик Парашкевов | "Класик" | Белене | |
17 | Любомир Атанасов | "Спартак" | Дупница | 14 | Йордан Йорданов | "Дупница" | Дупница | |
15 | Себастиян Цветанов | "Левски" | София | |||||
кат. 57 кг | 16 | Никола Чамишки | "Левски" | София | ||||
1 | Радослав Димитров | "Радема" | Аксаково | 17 | Ивън Петков | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
2 | Иво Йотов | "Армеец-ЦСКА" | София | 18 | Синан Юмер | "Бургас" | Бургас | |
3 | Виторио Василев | "Надежда-2014" | Оряхово | 19 | Добромир Спахийски | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 20 | Митко Рибов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Виктор Христов | "Левски" | София | |||||
5 | Ивайло Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 62 кг | ||||
7 | Добрин Даркев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Любомир Кирилов | "Левски" | София | |
8 | Борис Гюровски | "Септември" | София | 2 | Емин Осман | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
9 | Тодор Петров | "Белица" | Костинброд | 3 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
10 | Юлиян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Никола Димитров | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
11 | Александър Коев | "Левски" | София | 5 | Ивайло Юсейков | "Изобор" | Плевен | |
12 | Божидар Бочев | "Левски" | София | 5 | Симеон Кючуков | "Бургас" | Бургас | |
13 | Иван ПЕтров | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Дионисиос Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
14 | Валери Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица | |
15 | Тодор Пърев | "Локомотив" | Локо-Пловдив | 9 | Петър Стоянов | "Атлетик" | Пловдив | |
16 | Мартин Нончев | "Левски" | Карлово | 10 | Андриян Данчев | "Левски" | София | |
17 | Петър Дамянов | "Септември" | София | 11 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово | |
18 | Венци Бамбов | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Николай Велев | "Бургас" | Бургас | |
19 | Симеон Симеонов | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
20 | Крум Димитров | "Септември" | София | 14 | Емилиян Мехмедов | "Рилски спортист" | Самоков | |
21 | Ивайло Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Светлозар Гонев | "Атлетик" | Пловдив | |
22 | Ангел Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 16 | Трифон Тодоров | "Ловеч" | Ловеч | |
23 | Нанко Белаков | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Георги Фирков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
24 | Любомир Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | 18 | Христо Велинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
19 | Иван Ковачев | "Левски" | София | |||||
кат. 68 кг | 20 | Стефан Стамов | "Берое" | Ст.Загора | ||||
1 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна | 21 | Диян Генев | "Берое" | Ст.Загора | |
2 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 22 | Георги Данов | "Балкан" | Ботевград | |
3 | Николай Гушевилов | "Левски" | София | 23 | Данаил Стоянов | "Дупница" | Дупница | |
3 | Калоян Иванов | "Левски" | София | |||||
5 | Митко Митков | "Левски" | София | кат. 75 кг | ||||
5 | Стоил Маюлков | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков | |
7 | Пламен Радулов | "Левски" | София | 2 | Ангел Георгиев | "Левски" | София | |
8 | Костадин Костов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Христомир Пиронков | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
9 | Десислав Ценов | "Слава" | Монтана | 3 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч | |
10 | Петър Парчев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Сашко Юлиянов | "Камчия" | Д.Чифлик | |
11 | Никола Станков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Янис Иванов | "Класик" | Белене | |
12 | Марин Маринов | "Балкан" | Ботевград | 7 | Антоан Мотевски | "Изобор" | Плевен | |
13 | Марти Тодоров | "Дупница" | Дупница | 8 | Денис Стоянов | "Белица" | Костинброд | |
14 | Ален Руменин | "Спартак" | Дупница | 9 | Николай Марков | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
15 | Ангел Шуманов | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Никола Радов | "Спартак" | Дупница | |
16 | Ружди Потур | "Бургас" | Бургас | 11 | Живко Петров | "Атлетик" | Пловдив | |
12 | Николай Филипов | "Ловеч" | Ловеч | |||||
кат. 85 кг | 13 | Георги Велчев | "Миньор" | Перник | ||||
1 | Георги Раев | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Николай Султански | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
2 | Тошко Ангелов | "Слава" | Монтана | 15 | Петър Андреев | "Класик" | Белене | |
3 | Емилиян Георгиев | "Изобор" | Плевен | 16 | Радомир Филипов | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Кристиян Георгиев | "Бургас" | Бургас | |
5 | Станчо Йорданов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 17 | Денис Велков | "Левски" | София | |
5 | Илиян Георгиев | "Изобор" | Плевен | 17 | Пламен Стойчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
7 | Боян Василев | "Балкан" | Ботевград | 17 | Даниел Сапунджиев | "Берое" | Ст.Загора | |
8 | Любен Севриев | "Локомотив" | Локо-Пловдив | 21 | Ангел Поибренски | "Атлетик" | Пловдив | |
9 | Адолфо Василев | "Надежда-2014" | Оряхово | |||||
10 | Кънчо Кънчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | кат. +85 кг | ||||
11 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Орхан Юсеин | "Левски" | София | |
12 | Йордан Митев | "Спартак-2014" | Варна | 2 | Хасан Хасан | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
13 | Цветан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Марио Митков | "Надежда-2014" | Оряхово | |
14 | Георги Добрев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Джанер Салим | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
5 | Ясен Янакиев | "Славия" | София | |||||
Отборно класиране: | 5 | Иван Божилов | "Локомотив" | Локо-Пловдив | ||||
1 | "Рилски спортист" | Самоков | 141 т. | 7 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
2 | "Левски" | София | 113 т. | 8 | Арсен Асатрян | "Локомотив" | Локо-Пловдив | |
3 | "Локомотив" | Пловдив | 100 т | 9 | Алекс Андонов | "Левски" | Карлово | |
Най-резултатен състезател - Йордан Арнаудов, кат. 52 кг, СК "Локомотив", Пловдив | ||||||||
Най-техничен състезател - Атанас Парушев, кат. 68 кг, СК "Локомотив-93", Варна | ||||||||
Гл. Съдия: М. Гочев | Гл. Секретар: П.Лазов |