Архив резултати
XIX-ти МТ "Лютфи Ахмедов" (7-8.10.2016, гр. Разград)
- Неделя, 09 Октомври 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Атанас Магазянов | "Странджа 2001" | Средец | 1 | Виктор Нейчев | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Неждет Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Селятин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Ергин Муса | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Ертан Ибрахимов | "Езерче" | Езерче | |||||
5 | Севилен Незир | "Лудогорец" | Паисиево | кат. 42 кг | ||||
5 | Ерджан Неджибов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Иван Стоянов | "Берое" | Ст. Загора | |
7 | Салих Ибрахимов | "Кубадън" | Лозница | 2 | Ерхан Адем | "Черноморец" | Бургас | |
3 | Maximilian Thoms | 1. Luckenwalde | GER | |||||
кат. 38 кг | 3 | Николай Бинков | "Странджа 2001" | Средец | ||||
1 | Димитър Кръстев | АСКБ "Сливен" | Сливен | 5 | Салим Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Гьокдениз Шюкриев | "Кубадън" | Лозница | 5 | Георги Николов | АСКБ "Сливен" | Сливен | |
3 | Асан Асенов | "БОрба и самбо" | Ямбол | 7 | Николай Петков | АСКБ "Сливен" | Сливен | |
3 | Симар Лютви | "Лудогорец" | Паисиево | 8 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | |
5 | Виктор Запрянов | "Берое" | Ст. Загора | 9 | Валентин Гарвалов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Kevin Siegert | 1. Luckenwalde | GER | 10 | Ефкан Коджаалиеев | "Езерче" | Езерче | |
7 | Кирил Кирилов | "Шумен" | Шумен | 11 | Селяйдин Селяйдин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
8 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница | 12 | Галин Христов | "Берое" | Ст. Загора | |
9 | Хюсеин Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
10 | Мелих Джевдет | "Шумен" | Шумен | кат. 53 кг | ||||
1 | Felipe Mahmoud | 1. Luckenwalde | GER | |||||
кат. 47 кг | 2 | Дилян Канев | "Берое" | Ст. Загора | ||||
1 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Никола Стефанов | АСКБ "Сливен" | Сливен | 3 | Петър Михов | "Черноморец" | Бургас | |
3 | Радомир Стоянов | "Берое" | Ст. Загора | 5 | Валентин Стоянов | АСКБ "Сливен" | Сливен | |
3 | Аплай Хасанов | "Шумен" | Шумен | 5 | Ansgar Reinke | 1. Luckenwalde | GER | |
5 | Теодор Кадънков | "Странджа 2001" | Средец | 7 | Алейдин Карамфилов | "Агросем" | Острово | |
5 | Сали Салиев | АСКБ "Сливен" | Сливен | 8 | Денислав Стоянов | "Борба и самбо" | Ямбол | |
7 | Коста Пеев | "Странджа 2001" | Средец | 9 | Дениз Метинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
8 | Pien Schippers | 1. Luckenwalde | GER | 10 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Фуркан Исов | "Шумен" | Шумен | 11 | Пламен Петров | "Борба и самбо" | Ямбол | |
10 | Камен Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Гюрсес Кямил | "Лудогорец" | Паисиево | |
11 | Leo Guthke | 1. Luckenwalde | GER | 13 | Серкан Хюсеинов | "Борба и самбо" | Ямбол | |
12 | Юзджан Мехмедов | "Агросем" | Острово | 14 | Батухан Къратлиеев | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Мехмед Мехмед | "Черномоорец" | Бургас | 15 | Мерт Беядин | "Добруджански юнак" | Силистра | |
14 | Айджан Адем | "Кубадън" | Лозница | 16 | Четин Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | |
15 | Ерай Татар | "Агросем" | Острово | 17 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | |
16 | Серкан Хаджиахмедов | "Езерче" | Езерче | 18 | Мустафа Мустафов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
17 | Реджеб Шевкъ | "Шумен" | Шумен | 19 | Кристиян Билчев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
18 | Станислав Минчев | "Странджа 2001" | Средец | |||||
кат. 59 кг | кат. 66 кг | |||||||
1 | Виктор Михов | "Борба и самбо" | Ямбол | 1 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Николай Маринов | "Черноморец" | Бургас | 2 | Красимир Димов | "Странджа 2001" | Средец | |
3 | Марин Иванов | "Странджа 2001" | Средец | 3 | Банчо Банков | АСКБ "Сливен" | Сливен | |
3 | Ивайло Ройдев | "Борба и самбо" | Ямбол | 3 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Бирджан Гюлсевим | "Лудогорец" | Паисиево | 5 | Хасан Ескиджи | "Езерче" | Езерче | |
5 | Ертуран Ремзи | "Лудогорец" | Паисиево | 5 | Теодоси Златев | "Берое" | Ст. Загора | |
7 | Veit Poschke | 1. Luckenwalde | GER | 7 | Исмаил Паша | "Олимпиец" | Търговище | |
8 | Жулиен Иванов | АСКБ "Сливен" | Сливен | 8 | Валентин Симеонов | Овощник | ||
9 | Благовест Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Денис Желев | "Илия Павлов" | В. Търново | |
10 | Сезаил Иззетов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Велико Великов | "Странджа 2001" | Средец | |
11 | Николай Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Ерен Халид | "Шумен" | Шумен | |
12 | Айхан Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище | |
кат. 73 кг | кат. 85 кг | |||||||
1 | Местан Халил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Радослав Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Динчер Шевкетов | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Тугай Фахредин | "Добруджански юнак" | Силистра | |||||
3 | Стефан Киров | "Черноморец" | Бургас | кат. + 85 кг | ||||
5 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Зилкиф Зилкиф | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Али Дживджар | "Езерче" | Езерче | 2 | Ахмед Бейти | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
7 | Кристиян Петков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
8 | Толга Мехмед | "Шумен" | Шумен | |||||
9 | Георги Петров | "Берое" | Ст. Загора | |||||
Най-техничен състезател - Наргин Ахмед, СКБ "Лютфи Ахмедов" гр.Разград 47 кг. | ||||||||
Най-резултатен състезател - Felipe Mahmoud 1. Luckenwalde Germany cat. 53 kg. | ||||||||
Гл.съдия: Музаффер Хамид | Гл.секретар: /Али Пъръшмолла/ |