Архив резултати
ДЛП по класическа борба – мъже (09-10.01.2016 г. - гр. София)
- Събота, 09 Януари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 59 кг | кат. 66 кг | |||||||
1 | Александър Костадинов | "Миньор" | Перник | 1 | Константин Стас | "Славия-2009" | София | |
2 | Йото Христов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Петър Алучев | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Румен Савчев | "Селановци-93" | Селановци | |
5 | Марио Михайлов | "НСА-Академик" | София | 5 | Андрей Борисов | "НСА-Академик" | София | |
5 | Радослав Василев | "НСА-Академик" | София | 5 | Николай Вичев | "Левски" | София | |
7 | Севгин Мехмед | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Мартин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
8 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Радослав Палчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | |
10 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Стоян Кубатов | "Левски" | София | |
11 | Станислав Луков | "НСА-Академик" | София | 11 | Яник Кънчашки | "Левски" | Левски | |
12 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | 12 | Георги Берчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
13 | Йордан Нонов | "Левски" | София | 13 | Стенли Ковачев | "Левски" | София | |
14 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | 14 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово | |
15 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | |
16 | Иван Иванович | "ЦСКА-кл.борба" | София | 16 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Светослав Димитров | "Левски" | София | 17 | Росен Грозданов | "Левски" | София | |
18 | Недялко Петров | "Левски" | Левски | 18 | Недялко Димитров | "Спартак" | Поморие | |
19 | Калоян Златев | "Берое" | Стара Загора | 19 | Борис Маринов | "Славия" | София | |
20 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник | 20 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
21 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | 21 | Атанас Атанасов | "Левски" | Карлово | |
22 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
23 | Марио Калпазанов | "НСА-Академик" | София | 23 | Иван Георгиев | "Левски" | София | |
24 | Коста Костов | "Берое" | Стара Загора | 24 | Александър Кежов | "Левски" | София | |
25 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 25 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
26 | Димитър Андонов | "НСА-Академик" | София | 26 | Алекс Саздов | "Славия" | София | |
27 | Детелин Димитров | "Етрополе" | Етрополе | 27 | Борислав Велинов | "НСА-Академик" | София | |
28 | Неделчо Димитров | "НСА-Академик" | София | |||||
кат. 71 кг | 29 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | ||||
1 | Свилен Костадинов | "Локомотив-93" | Варна | 30 | Илиян Парушев | "Бургас" | Бургас | |
2 | Майкъл Измирлийски | "НСА-Академик" | София | 31 | Нестър Нестъров | "НСА-Академик" | София | |
3 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | 32 | Иво Цветанов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
3 | Сали Сали | "Левски" | София | 33 | Стоян Чобанов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
5 | Междун Ахмедов | "Локомотив-93" | Варна | 34 | Тодор Петров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
5 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 35 | Васил Тачев | "НСА-Академик" | София | |
7 | Васил Славов | "Спартак" | Поморие | 36 | Светослав Радуловски | "Изобор" | Плевен | |
8 | Михаил Петков | "Ловеч" | Ловеч | 37 | Константин Куртев | "НСА-Академик" | София | |
9 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 38 | Кристиян Бахчеванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
10 | Димитър Димитров | "Левски" | София | 39 | Цветан Русев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
11 | Марио Борисов | "Миньор" | Перник | 40 | Живко Хънев | "Бургас" | Бургас | |
12 | Благовест Борисов | "Селановци-93" | Селановци | 41 | Невен Младенов | "Славия" | София | |
13 | Боян Иванов | "Берое" | Стара Загора | |||||
14 | Димитър Димитров | "Бургас" | Бургас | кат. 75 кг | ||||
15 | Данаил Николов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Илиян Георгиев | "Миньор" | Перник | |
16 | Тихомир Таков | "Слава" | Монтана | 2 | Стилиян Найденов | "НСА-Академик" | София | |
17 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Кристиян Тошков | "НСА-Академик" | София | |
18 | Алекс Шейнов | "НСА-Академик" | София | 3 | Росиан Дермански | "НСА-Академик" | София | |
19 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Атанас Колев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
20 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Стефан Дюлгеров | "НСА-Академик" | София | |
21 | Иван Балабанов | "Изобор" | Плевен | 7 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
22 | Петър Георгиев | "Левски" | София | 8 | Йоан Генчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
23 | Мартин Борисов | "Левски" | София | 9 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | |
24 | Михаил Генов | "Изобор" | Плевен | 10 | Арман Аракелян | "Левски" | София | |
25 | Момчил Сирашки | "НСА-Академик" | София | 11 | Юри Бисеров | "Изобор" | Плевен | |
26 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Светослав Николов | "Левски" | София | |
27 | Стефан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 13 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
28 | Борислав Лилов | "Левски" | Карлово | 14 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
29 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 15 | Ален Мирчев | "НСА-Академик" | София | |
30 | Валентин Григоров | "Локомотив-93" | Варна | 16 | Владимир Георгиев | "НСА-Академик" | София | |
17 | Васил Пенев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||||
кат. 80 кг | 18 | Димитър Стойчев | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Даниел Александров | "Миньор" | Перник | 19 | Искрен Ганчев | "Бургас" | Бургас | |
2 | Марио Доцин | "НСА-Академик" | София | 20 | Пламен Атанасов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
3 | Антонио Вражев | "Спартак" | Поморие | 21 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | |
3 | Боян Загоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
5 | Станимир Чернев | "ЦСКА-кл.борба" | София | кат. 98 кг | ||||
5 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Владислав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Пламен Палев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Симеон Станкович | "Славия" | София | |
8 | Тошко Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Пламен Ташев | "Локомотив-93" | Варна | |
10 | Борислав Генчов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Даниел Кардашлиев | "Локомотив" | Пловдив | |
11 | Райко Войков | "Бургас" | Бургас | 5 | Иво Кьосев | "Левски" | София | |
12 | Ради Недков | "НСА-Академик" | София | 7 | Сурен Мамиконе | "Изобор" | Славия | |
13 | Златко Атанасов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 8 | Олег Стоянов | "НСА-Академик" | София | |
14 | Филип Калайджиев | "НСА-Академик" | София | 9 | Даниел Банков | "Слава" | Монтана | |
15 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Йордан Славев | "Рилски спортист" | Самоков | |
16 | Косьо Иванов | "НСА-Академик" | София | 11 | Серги Сергиев | "Миньор" | Перник | |
17 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Юлиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
18 | Димитър Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Радослав Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | |
19 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Асен Табаков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
20 | Симеон Захариев | "Левски" | Левски | 15 | Спас Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | |
21 | Илко Борисов | "Изобор" | Плевен | 16 | Петьо Генев | "Рилски спортист" | Самоков | |
22 | Бони Стоев | "Левски" | Карлово | 17 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
18 | Мирослав Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 85 кг | 19 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
1 | Николай Байряков | "Миньор" | Перник | 20 | Иван Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Леонид Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 21 | Ивайло Бойнов | "Изобор" | Плевен | |
3 | Станислав Кънев | "НСА-Академик" | София | 22 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Тихомир Спахийски | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | 24 | Асен Петров | "Левски" | София | |
5 | Николай Иванов | "НСА-Академик" | София | 25 | Станимир Георгиев | "Бургас" | Бургас | |
7 | Ангел Ценов | "НСА-Академик" | София | 26 | Златко Митов | "Славия" | София | |
8 | Щерьо Щерев | "НСА-Академик" | София | 27 | Илиян Райчев | "Левски" | София | |
9 | Марян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков | 28 | Христо Бураджиев | "НСА-Академик" | София | |
10 | Благовест Линджов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 29 | Сотир Беков | "НСА-Академик" | София | |
11 | Кристиян Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 30 | Иван Аврамов | "НСА-Академик" | София | |
12 | Георги Ташев | "Спартак" | Поморие | |||||
13 | Тони Танчев | "Левски" | Карлово | |||||
14 | Димитър Христов | "Локомотив" | Пловдив | |||||
15 | Георги Бояджиев | "Ангел войвода" | Хасково | |||||
16 | Юлиян Алдимиров | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 130 кг | ||||||||
1 | Любомир Димитров | "Миньор" | Перник | |||||
2 | Михаил Павлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Златомир Димитров | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Петър Богаевски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Атанас Севриев | "Левски" | София | 12 | Миша Аракелян | "НСА-Академик" | София | |
5 | Йордан Кръстев | "НСА-Академик" | София | 13 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Васил Бимбалов | "НСА-Академик" | София | 14 | Христо Вълев | "Бургас" | Бургас | |
7 | Юри Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Божидар Петков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
8 | Добрин Николов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Николай Кашинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Денис Язъджи | "Левски" | София | 17 | Фейсал Борисов | "Славия" | София | |
Най-техничeн състезател - Свилен Костадинов, кат. 71 кг., "Локомотив-93" Варна | ||||||||
Най-резултатeн състезател - Константин Стас, кат. 66 кг., "Славия-2009" София | ||||||||
Гл. съдия: Милен Марков /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |