Архив резултати
ДЛП по класическа борба – деца (17-18.03.2016 г. - гр. Горна Оряховица)
- Петък, 18 Март 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Вили Димитров | "Надежда-2014" | Оряхово | |
2 | Димитър Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 2 | Паоло Милков | "Изобор" | Плевен | |
3 | Борислав Кирилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 3 | Георги Димитров | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Мирослав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Кубрат Коев | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Гриша Назарян | "Славия" | София | 5 | Мартин Гергов | "Надежда-2014" | Оряхово | |
5 | Никълъс Зашев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Виктор Цинов | "Бургас" | Бургас | |
7 | Йозджан Неждетов | "Ангел Войвода" | Хасково | 7 | Роберто Владов | "Миньор" | Перник | |
8 | Борислав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 8 | Радослав Кърнолски | "Марек" | Дупница | |
9 | Кристиян Йоцов | "Изобор" | Плевен | 9 | Марян Иванов | "Етрополе" | Етрополе | |
10 | Петър Маринов | "Левски" | София | 10 | Красимир Русинов | "Етрополе" | Етрополе | |
11 | Мартин Добрев | "Миньор" | Перник | 10 | Калоян Георгиев | "Бургас" | Бургас | |
12 | Йордан Ангелов | "Берое" | Ст.Загора | 12 | Иван Дупаров | "Рилски спортист" | Самоков | |
13 | Владислав Славчев | "Миньор" | Перник | 12 | Билян Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
14 | Васил Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Сотир Клинков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
15 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | |||||
16 | Васко Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 38 кг | ||||
16 | Велизар Иванов | "Левски" | София | 1 | Адриян Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Кристин Петров | "Миньор" | Перник | 2 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч | |
3 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
кат. 35 кг | 3 | Филип Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Айредин Хюсеин | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Любомир Кирилов | "Левски" | София | |
2 | Дамян Иванов | "Тетевен" | Тетевен | 5 | Габриел Йолов | "Септември" | София | |
3 | Иван Митев | "Камчия" | Д.Чифлик | 7 | Симеон Апостолов | "Левски" | София | |
3 | Красимир Калоянов | "Надежда-2014" | Оряхово | 8 | Валентин Димов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Ивайло Николов | "НСА-Академик" | София | 9 | Станислав Пироев | "Класик" | Белене | |
5 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Красимир Красимиров | "Етрополе" | Етрополе | |
7 | Илия Милев | "Левски" | Карлово | 11 | Петър Петров | "Класик" | Белене | |
8 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Кристиян Георгиев | "Слава" | Монтана | |
9 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Николай Стефанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
10 | Ангел Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 14 | Юлиян Делихаджиев | "Етрополе" | Етрополе | |
11 | Деан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Самуил Маринов | "Тича" | Д.Чифлик | |
12 | Павел Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Йордан Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
13 | Спартак Валентинов | "Миньор" | Перник | 17 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово | |
14 | Владислав Василев | "Надежда-2014" | Оряхово | |||||
15 | Радослав Дишкелев | "Левски" | Карлово | кат. 42 кг | ||||
16 | Стефан Манев | "Стоян Николов" | Златица | 1 | Радослав Димитров | "Локомотив-93" | Варна | |
17 | Йордан Манев | "Стоян Николов" | Златица | 2 | Иво Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | |
17 | Александър Блецов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Димитър Рачев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
17 | Красен Сталев | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | 3 | Любомир Сусанин | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Никола Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Иван Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
17 | Никола Чамишки | "Левски" | София | 5 | Ивайло Иванов | "Бургас" | Бургас | |
17 | Радослав Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Андриян Данчев | "Левски" | София | |
8 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат. 47 кг | 9 | Ивайло Юсеинов | "Изобор" | Плевен | ||||
1 | Исус Янев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Тодор Пърев | "Атлетик" | Пловдив | |
2 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Юсеин Ангелов | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Виторио Василев | "Надежда-2014" | Оряхово | 12 | Павел Георгиев | "НСА-Академик" | София | |
3 | Борис Гьоровски | "Септември" | София | 13 | Иван Димов | "Бургас" | Бургас | |
5 | Калоян Иванов | "Левски" | София | 14 | Божидар Бочев | "Левски" | София | |
5 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Диман Маринов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
7 | Симеон Кючуков | "Бургас" | Бургас | 16 | Йоан Кесяков | "Стоян Николов" | Златица | |
8 | Никола Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Александър Коев | "Класик" | Белене | |
9 | Петър Стоянов | "Тича" | Д.Чифлик | 18 | Петър Рачовски | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Адам Мусхаджиев | "Витяз-Панев" | Варна | 19 | Любомир Биволев | "Марек" | Дупница | |
11 | Павел Младенов | "Надежда-2014" | Оряхово | 20 | Виктор Христов | "Левски" | София | |
12 | Митко Митков | "Левски" | София | 21 | Марин Йорданов | "Тича" | Д.Чифлик | |
13 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца | 22 | Петър Дамянов | "Септември" | София | |
14 | Ивайло Ивов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Румен Благоев | "Ботев-93" | Враца | |
14 | Даниел Василев | "Левски" | София | |||||
16 | Никола Николов | "Левски" | Карлово | кат. 66 кг | ||||
16 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Георги Раев | "Рилски спортист" | Самоков | |
16 | Андрей Христов | "Марек" | Дупница | 2 | Николай Гушевилов | "Левски" | София | |
19 | Борислав Димитров | "Класик" | Белене | 3 | Николай Салудски | "Локомотив" | Пловдив | |
20 | Християн Иванов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Илиян Паслар | "НСА-Академик" | София | |
20 | Стефан Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Йордан Митев | "Локомотив-93" | Варна | |
22 | Денислав Ангелов | "Слава" | Монтана | 5 | Цветан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Христомир Раев | "Стоян Николов" | Златица | |||||
кат. 59 кг | 8 | Петър Андреев | "Класик" | Белене | ||||
1 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Асен Асенов | "Берое" | Ст.Загора | |
2 | Петър Пачев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Даниел Христов | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Борис Здравков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 11 | Митко Митков | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Ангел Георгиев | "Левски" | София | 12 | Алекс Трайков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Кристиян Георгиев | "Бургас" | Бургас | |||||
5 | Тихомир Тихомиров | "Тича" | Д.Чифлик | кат. 73 кг | ||||
1 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 53 кг | 2 | Теодор Владинов | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Тошко Ангелов | "Слава" | Монтана | |
2 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Арман Акопян | "Септември" | София | |
3 | Валентин Червенков | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Богдан Славчев | "НСА-Академик" | София | |
3 | Еркан Реджебов | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Алекс Митков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Рубен Абрамян | "Бургас" | Бургас | 7 | Методи Атанасов | "Левски" | София | |
5 | Дионисиос Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Живко Петров | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Христомир Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | |||||
8 | Николай Велев | "Бургас" | Бургас | кат. +73 кг | ||||
9 | Денислав Ценов | "Слава" | Монтана | 1 | Хасан Хасан | "Ангел Войвода" | Хасково | |
10 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица | 2 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
11 | Валентин Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Иван Чорбаджийски | "Марек" | Дупница | |
12 | Пламен Радулов | "Левски" | София | 3 | Иван Божилов | "Локомотив" | Пловдив | |
13 | Илия Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 5 | Севдалин Юриев | "Ангел Войвода" | Хасково | |
14 | Любомир Юсеинов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Лъчезар Иванов | "Тича" | Д.Чифлик | |
15 | Николай Марков | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Александър Митрев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
16 | Асен Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Стефан Станоев | "Левски" | София | |
17 | Веселин Недев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Николай Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | |
18 | Дейвид Иванов | "Ботев-93" | Враца | 10 | Джанер Салим | "Ангел Войвода" | Хасково | |
18 | Емил Валентинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 11 | Мартин Боянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
20 | Александър Гицов | "Белица" | Костинброд | 12 | Радослав Коев | "Класик" | Белене | |
20 | Илджан Кюроглу | "Класик" | Белене | 12 | Йордан Мирчев | "Ловеч" | Ловеч | |
20 | Борислав Петров | "Ботев-93" | Враца | 12 | Валентин Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
23 | Иван Василев | "Тича" | Д.Чифлик | 15 | Алекс Илиев | "Слава" | Монтана | |
24 | Юлиян Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Веселин Василев | "Слава" | Монтана | |
25 | Йоан Златков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||||
Най-техничен състезател - Исус Янев, кат. 47 кг, "Олимпиец-Ат.Комшев", Карнобат | ||||||||
Най-резултатен състезател - Айредин Хюсеин, кат. 35 кг, "Локомотив-93", Варна | ||||||||
Гл.съдия: Димо Христов | Гл.секретар: Х. Харалампиев |