Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба – девойки (8-9.04.2015 г. - гр. Сливен)
- Четвъртък, 09 Април 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 44 кг | кат. 48 кг | ||||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 1 | Миглена Селишка | "Левски" | София |
2 | Цветелина Цветанова | СК Борба, самбо, джудо | Видин | 2 | Димитрина Танева | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Айнъс Мехмедова | "Кубадън" | Лозница |
3 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
5 | Айлян Айлибашева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
5 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
7-8 | Глория Коева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
7-8 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна | кат. 55 кг | |||
9 | Десислава Господинова | "Изобор" | Плевен | 1 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Беатрис Борисова | "Левски" | София | ||||
кат. 51 кг | 3 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Мария Маринска | "Левски" | София | 3 | Дани Иванова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Еми Атанасова | "Изобор" | Плевен | 5 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница |
3 | Миглена Никифорова | "НСА-Академик" | София | 5 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Николинка Стефанова | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 7 | Несрин Юсуфова | "Шампиони" | Самуил |
5 | Богомила Михайлова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 8 | Кристина Кирилова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Мирела Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
7 | Катерина Маринова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 63 кг | |||||||
кат. 59 кг | 1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Биляна Дудова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Ивелина Петрова | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Ива Георгиева | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Никол Георгиева | "Ботев-93" | Враца |
4 | Ипек Адем | "Шампиони" | Самуил | 5 | Здравка Попова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Азиме Нуриева | "Кубадън" | Лозница | ||||
7 | Десислава Хилендарова | "Тракия спорт" | Пловдив | ||||
кат. 67 кг | |||||||
1 | София Георгиева | "Левски" | София | кат. 72 кг | |||
2 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Рая Николова | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Мерал Ахмед | "Шампиони" | Самуил | 2 | Михаела Юмерова | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
3 | Станислава Попова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Мирослава Велинова | "НСА-Академик" | София |
5 | Василена Джамбазова | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Офелия Туджарова | "НСА-Академик" | София |
5 | Вероника Стайкова | "НСА-Академик" | София | 5 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница |
7 | Натали Младенова | "Ботев-93" | Враца | 5 | Джемиле Ниньова | "Дан Колов" | Севлиево |
8 | Фейме Ибрахимова | "Кубадън" | Лозница | 7 | Габриела Пейчева | "Левски" | София |
Най-технична състезателка - Миглена Селишка, СК Борба "Левски", София, кат. 48 кг | |||||||
Най-резултатна състезателка - Рая Николова, АСК "Сливен", Сливен, кат. 72 кг | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |