Архив резултати
20 МТ по борба "Васил и Георги Илиеви", 17-18.04.2015 г. - гр. София
- Събота, 18 Април 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат.42 кг | кат.46 кг | |||||||
1 | Иван Дамянов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Kristian Kecskemeti | Унгария | Hungary | |
2 | Петър Гичев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Richard Pasztor | Унгария | Hungary | 3 | Дейвид Балджиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
4 | Димитър Христов | "Черноморец-кл. Борба" | Бургас | 4 | Josef Mezij | Словакя | Slovakia | |
5 | Attila Agh | Словакя | Slovakia | |||||
кат.54 кг | ||||||||
кат.50 кг | 1 | Ferenc Kecskemeti | Унгария | Hungary | ||||
1 | Istvan Vancza | Унгария | Hungary | 2 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | |
2 | Борислав Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Бойко Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Ивайло Ивов | "Слава" | Монтана | 3 | Tamas Torok | Унгария | Hungary | |
3 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Димитър Мицев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Пламен Йовчев | "Черноморец-кл. Борба" | Бургас | |
6 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Lavric Mihail | Молдова | Moldova | |
8 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | |||||
кат.58 кг | 9 | Росен Вичев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Станимир Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
2 | Мартин Велев | "Етрополе" | Етрополе | 11 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 12 | Руси Илиев | "Черноморец-кл. Борба" | Бургас | |
3 | Антон Шкретов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Галин Славов | "Минор" | Перник | |
5 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат. Комшев" | Карнобат | |||||
7 | Мартин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | София | кат.63 кг | ||||
8 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Кристиян Младенов | "Миньор" | Перник | 2 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Tamas Szenatamasi | Унгария | Hungary | 3 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
11 | Коста Костов | "Берое" | Ст. Загора | 3 | Иван Стоилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
12 | Aron Csorgo | Словакя | Slovakia | 5 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл. Борба" | Бургас | |
5 | Tamas Levai | Унгария | Hungary | |||||
кат.69 кг | 7 | Дейвид Янков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Златомир Петров | "Левски" | София | |
2 | Теодор Домозинов | "Левски" | София | 9 | Калоян Попов | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Moric Kismoni | Унгария | Hungary | 10 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | |
3 | Konstantinov Nikolae | Молдова | Moldova | 10 | Florian Mohella | Унгария | Hungary | |
5 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Bolocan Andrian | Молдова | Moldova | |
5 | Кристиян Кременски | "Ботев-93" | Враца | 13 | Васил Дилински | "Етрополе" | Етрополе | |
7 | Darius Atila | Унгария | Hungary | 14 | Стенли Ковачев | "Левски" | София | |
8 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 15 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | |||||
10 | Tamas Lakatos | Унгария | Hungary | кат.76 кг | ||||
11 | Захари Зашев | "Левски" | София | 1 | Dominik Gegeny | Унгария | Hungary | |
12 | Костадин Николов | "Черноморец-кл. Борба" | Бургас | 2 | Светослав Николов | "Левски" | София | |
13 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Борислав Генчов | "Рилски спортист" | Самоков | |
14 | Данаил Благоев | "Левски" | София | 3 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
15 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Христо Петров | "Ломокотив" | Пловдив | |
16 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат. Комшев" | Карнобат | 7 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца | |
8 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат.85 кг | 9 | Радослав Пишимаров | "Левски" | София | ||||
1 | Bence Martin | Унгария | Hungary | 10 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат. Комшев" | Карнобат | |
2 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Симеон Захариев | "Левски" | София | |
3 | Димитър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | |
3 | Кристиян Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Станимир Чернев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Филип Радев | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Kocerva Dumitru | Молдова | Moldova | |
5 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Жоро Томанов | "Дупница" | Дупница | |
7 | Асен Петров | "Левски" | София | 16 | Здравко Христов | "Миньор" | Перник | |
8 | Botond Kismoni | Унгария | Hungary | |||||
9 | Сергей Велев | Украйна | Ukraina | |||||
10 | Стас Серафимов | "Левски" | София | |||||
11 | Kastrasan Dan | Молдова | Moldova | |||||
12 | Иван Кирилов | "Слава" | Монтана | |||||
13 | Стефан Стоев | "Славия" | София | |||||
14 | Михаил Михайлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
15 | Ивайло Петров | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат.100 кг | ||||||||
1 | Robert Ersek | Унгария | Hungary | 10 | Божидар Иванов | "Дупница" | Дупница | |
2 | Tibor Medgyes | Унгария | Hungary | 11 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Симон Франсис | "Славия" | София | 12 | Йордан Атанасов | "Дупница" | Дупница | |
3 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Запрян Запрянов | Австралия | Australia | |
5 | Иво Чиленков | "Левски" | София | 14 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Валери Иванов | "Левски" | София | 16 | Румен Грозданов | "Миньор" | Перник | |
8 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17 | Йоан Петров | "Миньор" | Перник | |
9 | Александър Димитров | "Славия" | София | |||||
Най-добре представил се български състезател и носител на златният пояс - Красимир Крумов, кат. 69 кг, Рилски спортист", Самоков | ||||||||
Най-добре представил се чуждестранен състезател - Robert Ersek, кат. 100 кг, Hungary | ||||||||
гл. Съдия: Л. Кандиларов | гл. Секретар: П. Лазов |