Архив резултати
ДЛП деца, св. стил (20-21.02.2020, Сливен)
- Петък, 21 Февруари 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Александър Делчев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Берке Ибрям | "Дан Колов" | Елена | |
2 | Божидар Дамянов | "Би Риал" | Сандански | 2 | Момчил Недялков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Гроздан Петков | "Осман Дуралиев" | Исперих | 3 | Алекс Фотев | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Благой Стоянов | "Вълко Костов" | Симеоновград | 3 | Денислав Кочев | "Дан Колов" | Елена | |
5 | Илиян Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Леонид Захарядис | "Би Риал" | Сандански | |
5 | Ангел Какъров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Димитър Методиев | "Стефан Караджа" | Елхово | |
7 | Шабан Смаил | "Руен" | Руен | 7 | Есад Бозали | "Димитър Кумчев" | Асеновград | |
8 | Момчил Дойков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 8 | Драгомир Николов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Александър Росенов | "Румен Павлов" | Стражица | 9 | Даниеле Михайлов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
10 | Шемсидин Ангелов | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 10 | Йордан Папазов | "Златарица" | Златарица | |
11 | Радослав Христев | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Танер Мехмед | "Кубадън" | Лозница | |
12 | Сали Емилов | "Агросем" | Острово | 12 | Христо Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево | |
13 | Атанас Балахуров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Алпер Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | |
14 | Златко Гешев | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Симеон Сидерас | СК Борба и самбо | Ямбол | |
15 | Анастас Иванов | "Странджа-2001" | Средец | 15 | Аспарух Иванов | "Би Риал" | Сандански | |
16 | Даниеле Кондев | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Шефкет Юлиянов | "Златарица" | Златарица | |
17 | Кристиян Демирев | "Айтос" | Айтос | 17 | Рамадан Раиф | "Крепост" | Стремци | |
18 | Габриел Георгиев | "Дан Колов" | Ветово | 18 | Джем Мехмед | "Агросем" | Острово | |
19 | Семих Исмаилов | "Боди спорт груп" | Кубрат | 19 | Илия Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | |
20 | Муса Осман | "Аркос" | Партизани | 20 | Юсеин Исмаил | "Крепост" | Стремци | |
21 | Митко Юлиянов | "Вълко Костов" | Симеоновград | 21 | Дарин Цветанов | "Румен Павлов" | Стражица | |
22 | Жеко Алагенчев | "Странджа-2001" | Средец | 22 | Васил Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | |
23 | Ибрям Федаимов | "Станка Златева" | Сливен | 23 | Пламен Стамов | "Странджа-2001" | Средец | |
24 | Георги Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица | |||||
кат. 35 кг | 25 | Калоян Райков | "Казанлък" | Казанлък | ||||
1 | Йордан Котрулев | "Би Риал" | Сандански | 26 | Расим Османов | "Кубадън" | Лозница | |
2 | Никола Сърнев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 27 | Росиан Димитров | "Би Риал" | Сандански | |
3 | Аксел Кадир | "Осман Дуралиев" | Исперих | 28 | Илия Червенков | "Би Риал" | Сандански | |
3 | Айлин Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 29 | Георги Милев | "Ангел Гочев" | Созопол | |
5 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | 30 | Борис Йорданов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Валентин Господинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
7 | Мюмюн Мюмюн | "Буря" | Караманци | кат. 38 кг | ||||
8 | Недялко Симеонов | "Златарица" | Златарица | 1 | Баръш Чалъшкан | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Еге Местан | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Анъл Назиф | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
10 | Владислав Сеизов | "Илия Павлов" | Велико Търново | 3 | Николай Ников | АСК "Сливен" | Сливен | |
11 | Калоян Желязков | "Берое" | Стара Загора | 3 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | |
12 | Орхан Ефраим | "Румен Павлов" | Стражица | 5 | Бурак Бейти | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
13 | Валентин Русанов | "Румен Павлов" | Стражица | 5 | Хюсеин Арифов | АСК "Сливен" | Сливен | |
14 | Теодор Цонев | "Станка Златева" | Сливен | 7 | Стилиян Памуков | "Локомотив" | Пловдив | |
15 | Синан Ремзи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 8 | Евгени Ефтимов | "Олимпиец" | Търговище | |
16 | Денислав Стойчев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 9 | Христо Абаджиев | "Локомотив" | Пловдив | |
17 | Станислав Стоянов | "Митекс" | Благоевград | 10 | Берк Хаджиюмеров | "Дан Колов" | Ветово | |
18 | Йоан Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | 11 | Ерол Ахмед | "Борба" | Шумен | |
19 | Стоян Рашев | "Странджа-2001" | Средец | 12 | Фуркан Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
20 | Валери Захариадис | "Би Риал" | Сандански | 13 | Димо Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
21 | Иван Тодоров | "Странджа-2001" | Средец | 14 | Иван Чавдаров | "Стефан Караджа" | Елхово | |
22 | Велизар Стипенски | "Митекс" | Благоевград | 15 | Георги Киров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
23 | Алекс Маринов | "Борба" | Шумен | 16 | Васил Иванов | "Станка Златева" | Сливен | |
24 | Персиян Тончев | "Димитровград" | Димитровград | 17 | Калоян Стаев | "Странджа-2001" | Средец | |
25 | Ачо Станимиров | АСК "Сливен" | Сливен | 18 | Атанас Парушев | "Дан Колов" | Ветово | |
26 | Наджи Наджи | "Кубадън" | Лозница | 19 | Вилиян Каралилов | "Енергетик" | Гълъбово | |
27 | Митко Русев | "Димитровград" | Димитровград | 20 | Баръш Сабриев | "Дан Колов" | Елена | |
28 | Георги Стоименов | "НСА-Васил Левски" | София | 21 | Вангел Райчев | "Би Риал" | Сандански | |
29 | Станимир Русанов | "Румен Павлов" | Стражица | 22 | Димитър Кехайов | "Би Риал" | Сандански | |
30 | Николай Палазов | "Ангел Гочев" | Созопол | 23 | Ивайло Димитров | "Истър" | Тутракан | |
31 | Атанас Кафтанов | "НСА-Васил Левски" | София | 24 | Захари Михов | "Айтос" | Айтос | |
32 | Емре Ниязиев | "Борба" | Шумен | 25 | Денис Ибрям | "Агросем" | Острово | |
33 | Ивелин Великов | "Странджа-2001" | Средец | 26 | Даниел Ангелов | АСК "Сливен" | Сливен | |
34 | Стефан Трайков | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | 27 | Иван Великов | "Мадарски конник" | Шумен | |
35 | Мартин Караджов | "Казанлък" | Казанлък | 28 | Стоян Колев | АСК "Сливен" | Сливен | |
36 | Алекс Алексиев | "Кубадън" | Лозница | 29 | Ефеднан Себахатин | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
30 | Антоан Николов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 42 кг | 31 | Самет Хасан | "Дан Колов" | Ветово | ||||
1 | Иван Кайряк | "Илия Павлов" | Велико Търново | 32 | Калоян Кондев | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Михаил Сейкел | "Локомотив" | Пловдив | |||||
3 | Стефан Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 47 кг | ||||
3 | Илкер Фахредин | "Буря" | Караманци | 1 | Петко Михайлов | "Ангел Гочев" | Созопол | |
5 | Станислав Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово | 2 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград | |
5 | Иван Петров | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Христо Драгнев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
7 | Енис Тюлеовлу | "Лудогорска слава" | Глоджево | 3 | Сейко Калинов | "Осман Дуралиев" | Исперих | |
8 | Калоян Стоянов | "Би Риал" | Сандански | 5 | Венелин Георгиев | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | |
9 | Ахмед Ахмед | "Буря" | Караманци | 5 | Мартин Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
10 | Пламен Христозов | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Виктор Вълчанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
11 | Асен Асенов | "Дан Колов" | Севлиево | 8 | Борис Банчев | "Станка Златева" | Сливен | |
12 | Корай Карабаджак | "Каолин-2000" | Глоджево | 9 | Георги Тодоров | "Енергетик" | Гълъбово | |
13 | Виктор Станчев | "Айтос" | Айтос | 10 | Божидар Добрев | "Дан Колов" | Елена | |
14 | Стоян Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол | 11 | Симеон Маринов | "Ангел Гочев" | Созопол | |
15 | Денис Курдов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 12 | Динко Тонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
16 | Николай Петров | "Димитровград" | Димитровград | 13 | Ахмед М. Ахмед | "Аркос" | Партизани | |
17 | Георги Ангелов | "Истър" | Тутракан | 14 | Михаил Узунов | "Берое" | Стара Загора | |
18 | Костадин Станков | "Ангел Гочев" | Созопол | 15 | Ангел Караколев | "Стефан Караджа" | Елхово | |
19 | Димитър Георгиев | "Странджа-2001" | Средец | 16 | Стивън Сашев | "Дан Колов" | Ветово | |
20 | Тодор Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Стилян Рачев | "Бургас" | Бургас | |
21 | Любомир Стоянов | "Истър" | Тутракан | 18 | Стефан Илиев | "Димитровград" | Димитровград | |
22 | Биртан Аптарман | "Осман Дуралиев" | Исперих | 19 | Серкан Алиев | "Олимпиец" | Търговище | |
23 | Светозар Вълчанов | "Енергетик" | Гълъбово | 20 | Борислав Кръстев | "Пазарджик" | Пазарджик | |
24 | Илия Димов | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | 21 | Мехмед Пашов | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
25 | Акън Ахмед | "Айтос" | Айтос | 22 | Деан Магдев | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | |
26 | Аксел Шюкри | "Айтос" | Айтос | 23 | Теодор Михов | "Берое" | Стара Загора | |
27 | Ердал Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 24 | Андреан Кюмюрджиев | "Берое" | Стара Загора | |
28 | Илиян Бонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 25 | Валентин Боянов | "Левски" | София | |
29 | Драго Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 26 | Едуард Василев | "Истър" | Тутракан | |
30 | Николай Костадинов | "Би Риал" | Сандански | 27 | Кристиян Василев | "Мадарски конник" | Шумен | |
31 | Ангел Кехайов | "Би Риал" | Сандански | 28 | Алберт Шукри | "Борба" | Шумен | |
32 | Николай Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 29 | Дончо Славов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
33 | Борислав Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол | 30 | Християн Кънчев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
34 | Павел Гърдев | "Атлетик" | Пловдив | 31 | Ивайло Ангелов | "Бургас" | Бургас | |
35 | Стефан Гочев | "Димитровград" | Димитровград | 32 | Джанер Касимов | "Олимпиец" | Търговище | |
36 | Даниел Сидеров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 33 | Джемал Хюсеин | "Руен" | Руен | |
37 | Никола Николов | "Берое" | Стара Загора | 34 | Ивалин Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
38 | Владислав Стоянов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 35 | Никола Събев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
39 | Сидер Петков | "Енергетик" | Гълъбово | 36 | Стефан Стефанов | "Олимпиец" | Търговище | |
40 | Орчун Гьочгелди | "Кубадън" | Лозница | 37 | Кирил Георгиев | "Би Риал" | Сандански | |
41 | Борислав Борисов | "Дан Колов" | Севлиево | 38 | Николай Стойнов | "Тракия-93" | Стамболийски | |
42 | Димитър Ставрев | "НСА-Васил Левски" | София | 39 | Станимир Янев | "Атлетик" | Пловдив | |
43 | Ивайло Ненов | "Локомотив" | Пловдив | 40 | Светослав Караганев | "Станка Златева" | Сливен | |
44 | Георги Кондов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 41 | Илиян Илчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
45 | Пламен Петров | "Берое" | Стара Загора | 42 | Максимилян Колев | "Боди спорт груп" | Кубрат | |
46 | Цветелин Георгиев | "Дан Колов" | Севлиево | 43 | Нешко Ангелов | АСК "Сливен" | Сливен | |
47 | Фильо Антонов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 44 | Емилиян Драгочев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
48 | Божидар Иванов | "Берое" | Стара Загора | 45 | Онур Мехмед | "Боди спорт груп" | Кубрат | |
49 | Виктор Иванов | "Добруджански юнак" | Силистра | 46 | Желязко Русев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
50 | Атила Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 47 | Милен Тунжелов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
51 | Димитър Христов | "Дан Колов" | Ветово | 48 | Ахмед К. Ахмед | "Аркос" | Партизани | |
52 | Георги Маринов | "Ангел Гочев" | Созопол | 49 | Кристиян Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
53 | Рюстем Рюстем | "Аркос" | Партизани | 50 | Тодор Костадинов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
54 | Дончо Донев | "Берое" | Стара Загора | 51 | Юмер Юмеров | "Агросем" | Острово | |
52 | Никола Длагонски | "Би Риал" | Сандански | |||||
кат. 59 кг | 53 | Диян Димов | "Ангел Гочев" | Созопол | ||||
1 | Христо Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 54 | Стейман Стефанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
2 | Янко Босков | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 55 | Стоян Йорданов | "Ангел Гочев" | Созопол | |
3 | Иван Иванов | "Бургас" | Бургас | 56 | Станимир Станев | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Гюндован Байрям | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково | |||||
5 | Майкъл Хубанов | "Берое" | Стара Загора | кат. 53 кг | ||||
5 | Дамян Лазаров | "Истър" | Тутракан | 1 | Стоян Сашев | "Странджа-2001" | Средец | |
7 | Борис Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Хайредин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Дамян Радев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Азис Таиров | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
9 | Шериф Шерифов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Васил Михайлов | "Ангел Гочев" | Созопол | |
10 | Браян Мехмед | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Фахредин Халим | "Руен" | Руен | |
11 | Ивайло Гецов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Денислав Конаклиев | "Олимпиец" | Търговище | |
12 | Джанер Мюмюн | "Крепост" | Стремци | 7 | Васил Шурков | "Би Риал" | Сандански | |
13 | Владислав Христов | "Левски" | София | 8 | Толга Адем | "Борба" | Шумен | |
14 | Стилиян Манчев | "Би Риал" | Сандански | 9 | Иван Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
15 | Валентин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Онур Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
16 | Иван Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Петър Мутафов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
17 | Мейсут Мехмед | "Агросем" | Острово | 12 | Алпер Юсеинов | "Дан Колов" | Ветово | |
18 | Мерт Михайлов | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Мехмед Гани | "Каолин-2000" | Глоджево | |
19 | Христиан Петров | "Би Риал" | Сандански | 14 | Рушит Русланов | "Олимпиец" | Търговище | |
20 | Шефкет Исмаил | "Мадарски конник" | Шумен | 15 | Стивън Стойков | "Пазарджик" | Пазарджик | |
21 | Радослав Филипов | "Айтос" | Айтос | 16 | Иван Ковачев | "Добруджански юнак" | Силистра | |
22 | Алтан Севинчев | "Борба" | Шумен | 17 | Орлин Папазов | АСК "Сливен" | Сливен | |
23 | Диан Русев | "Берое" | Стара Загора | 18 | Ангел Троплев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
24 | Тихомир Колев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 19 | Шабан Топалов | "Димитър Кумчев" | Асеновград | |
25 | Звезделин Иванов | "Берое" | Стара Загора | 20 | Стоян Пенчев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
21 | Адриян Андреев | "Дан Колов" | Ветово | |||||
кат. 73 кг | 22 | Акън Йоллов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Никола Петров | "Станка Златева" | Сливен | 23 | Младен Петров | "Би Риал" | Сандански | |
2 | Денис Мехмед | "Мадарски конник" | Шумен | 24 | Никифор Петров | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Тодор Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 25 | Тихомир Герджиков | "Енергетик" | Гълъбово | |
3 | Мартин Илиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 26 | Александър Ангелов | "Истър" | Тутракан | |
5 | Едиз Осман | "Добруджански юнак" | Добрич | 27 | Акън Сюлейман | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Даниел Желязков | "Берое" | Стара Загора | |||||
7 | Стефан Стефанов | "Истър" | Тутракан | кат. 66 кг | ||||
8 | Мехметджан Ъшък | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Евгени Милев | "Би Риал" | Сандански | |
9 | Стоян Гаргаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Иван Томчев | "Станка Златева" | Сливен | |
10 | Ерен Помаков | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Димитър Цветков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | |
3 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен | |||||
кат. +73 кг | 5 | Йоско Йосков | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
1 | Мукит Боянов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Каан Демиров | "Борба" | Шумен | |
2 | Корай Руфи | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Радослав Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Стивън Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Калоян Златанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Александър Петров | "Славия-2009" | София | 9 | Даниел Димитров | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Емре Махмуд | "Осман Дуралиев" | Исперих | 10 | Гюлен Даудов | "Дан Колов" | Ветово | |
5 | Джейхан Метушев | "Бистрица-Абланица" | Абланица | 11 | Мартин Стефанов | "Дан Колов" | Елена | |
7 | Джанкер Хасан | "Агросем" | Острово | 12 | Росен Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
8 | Григор Шехиазов | "Стефан Караджа" | Елхово | 13 | Венцислав Илиев | "Левски" | София | |
9 | Йордан Михайлов | "Дан Колов" | Севлиево | 14 | Радослав Неновски | АСК "Сливен" | Сливен | |
10 | Фикрет Фикрет | "Осман Дуралиев" | Исперих | 15 | Георги Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Явор Василев | "Мадарски конник" | Шумен | 16 | Ясин Осман | "Аркос" | Партизани | |
12 | Крис Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Михаил Маринов | АСК "Сливен" | Сливен | |
13 | Боян Цонев | "Борба" | Шумен | 18 | Станислав Василев | АСК "Сливен" | Сливен | |
14 | Хюсеин Дзаппала | "Пазарджик" | Пазарджик | 19 | Михаил Дончев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
15 | Ялчън Хамза | "Кубадън" | Лозница | 20 | Николай Митев | "Славия-2009" | София | |
Най-техничен състезател - Христо Петров, кат. 59 кг, "АСК Сливен", Сливен | ||||||||
Най-резултатен състезател - Петко Михайлов, кат. 47 кг, "Никола Станчев", Созопол | ||||||||
Гл. съдия: Мирослав Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |