Архив резултати
ДЛП кадетки (14-15.02.2020, Горна Оряховица)
- Събота, 15 Февруари 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 40 кг | кат. 49 кг | ||||||
1 | Назлъ Салимова | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Емине Осман | "Станка Златева" | Сливен |
2 | Десислава Георгиева | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Вени Търновлийска | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Виктория Иванова | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Таня Тенева | "Берое" | Стара Загора |
3 | Тюлин Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 43 кг | 5 | Християна Маркова | "Плевен" | Плевен | |||
1 | Диана Павлова | "Загорец" | Нова Загора | 5 | Светослава Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Антония Тандова | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Виктория Иванова | "Класик" | Белене |
8 | Мине Адем | "Кубадън" | Лозница | ||||
кат. 46 кг | 9 | Силвия Дончева | "Класик" | Белене | |||
1 | Меган Димчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
2 | Сонгюл Мехмед | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 57 кг | |||
3 | Виктория Брайкова | "Плевен" | Плевен | 1 | Мима Танева | "Загорец" | Нова Загора |
2 | Василена Рангелова | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 53 кг | 3 | Бинка Драгушкова | "Плевен" | Плевен | |||
1 | Фатме Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Весела Стойкова | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Петя Стоянова | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Ивелина Митова | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Имигюл Халилова | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Гергана Мутафова | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Цветелина Дамянова | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Айшегюл Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Йоана Дачева | "Казанлък" | Казанлък | 8 | Айше Крали | "Бургас" | Бургас |
5 | Дияна Боева | "Ангел Гочев" | Созопол | 9 | Мирослав Атанасова | "Плевен" | Плевен |
7 | Теодора Станкова | "Бургас" | Бургас | ||||
8 | Сабрина Колева | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 65 кг | |||
9 | Михаела Михова | "Михо Дуков" | Шивачево | 1 | Симона Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
10 | Галя Маринова | "Плевен" | Плевен | 2 | Никита Николаева | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Мерседес Костова | "Ловеч" | Ловеч | ||||
кат. 61 кг | |||||||
1 | Софи Тенева | "Станка Златева" | Сливен | кат. 69 кг | |||
2 | Християна Димитрова | "Бургас" | Бургас | 1 | Ванеса Георгиева | "Берое" | Стара Загора |
3 | Катерина Манчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Даниела Бръснарова | "Левски" | София |
4 | Росица Канева | "Дунав" | Сливо поле | 3 | Айча Халибрям | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Виктория Иванова | "Левски" | София | ||||
6 | Кристияна Георгиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 73 кг | |||
7 | Мелиса Ярадан | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 1 | Живка Чолева | "Би Риал" | Сандански |
Най-технична състезателка - Софи Тенева, кат. 61 кг, СК Борба "Станка Златева", Сливен | |||||||
Най-резултатна състезателка - Фатме Шабан, кат. 53 кг, СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград | |||||||
Гл. съдия: Ив. Ламбов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |