Архив резултати
ДЛП момчета, кл. стил (29-31.01.2020, Г.Оряховица)
- Четвъртък, 06 Февруари 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 35 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Луко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Антонио Христов | "Ботев-93" | Враца |
2 | Беркан Исуф | "Девня-2019" | Девня | 2 | Кристин Петров | "Миньор" | Перник |
3 | Йордан Топалов | "Левски" | София | ||||
кат. 41 кг | 4 | Стефан Стефанов | "Септември" | София | |||
1 | Христо Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Деян Емилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | 6 | Петьо Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Кирил Маданчев | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Петър Петров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Кристиян Борисов | "Миньор" | Перник | ||||
5 | Алек Спасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | кат. 44 кг | |||
5 | Янислав Димитров | "Плевен" | Плевен | 1 | Димитър Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
7 | Александро Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Гриша Назарян | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | ЦСКА |
8 | Ерик Дачански | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Кирил Зарчев | "Септември" | София |
4 | Петър Велев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 52 кг | 5 | Евгени Георгиев | "Челопеч" | Челопеч | |||
1 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас | 6 | Иван Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Леонардо Борисов | "Ботев-93" | Враца | ||||
3 | Борис Христов | "Ботев-93" | Враца | кат. 48 кг | |||
3 | Йордан Манев | "Челопеч" | Челопеч | 1 | Вили Димитров | "Плевен" | Плевен |
5 | Александър Пейчев | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София | 2 | Ангел Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
5 | Кирил Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Янчо Бонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Кристиян Цветков | "Плевен" | Плевен | 3 | Габриеле Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Даниел Дойчев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Велизар Иванов | "Левски" | София |
9 | Светлозар Христов | "Бенковски" | Тетевен | 5 | Веселин Манев | "Левски" | София |
10 | Александър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Петко Русев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
11 | Мартин Трифонов | "Плевен" | Плевен | 8 | Исмаил Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Виктор Цинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Павел Павлов | "Берое" | Стара Загора |
13 | Ивелин Нандров | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Николай Ганев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
14 | Божидар Илиев | "Левски" | София | 11 | Антонио Ризов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Димитър Костов | "Стоян Николов" | Златица | 12 | Венцислав Стайков | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София |
16 | Борислав Маринов | "Плевен" | Плевен | 13 | Адриян Бъзлев | "Атлетик" | Пловдив |
17 | Никола Николов | "Локомотив-93" | Варна | 14 | Ивелин Гьошков | "НСА-Васил Левски" | София |
18 | Здравко Кюркчиев | "Стоян Николов" | Златица | 15 | Петър-Александър Червенков | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София |
19 | Симеон Цветанов | "Слава" | Монтана | 16 | Михаил Стоянов | "Ловеч" | Ловеч |
кат. 57 кг | кат. 62 кг | ||||||
1 | Спартак Валентинов | "Миньор" | Перник | 1 | Алберт Ангелов | "Селановци-93" | Селановци |
2 | Азис Атанасов | "Плевен" | Плевен | 2 | Борислав Здравков | "Белица" | Костинброд |
3 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | 3 | Християн Иванов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Радослав Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Емил Костадинов | "Плевен" | Плевен |
5 | Стоян Казаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Марио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Тихомир Димитров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Илия Милев | "Левски" | Карлово |
7 | Андрей Иванов | "Слава" | Монтана | 7 | Иван-Алекс Христов | "Плевен" | Плевен |
8 | Цветан Романов | "Плевен" | Плевен | 8 | Преслав Весков | "Ловеч" | Ловеч |
9 | Александър Танев | "Левски" | София | 9 | Захан Милков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
10 | Юлиян Димитров | "НСА-Васил Левски" | София | 10 | Алекс Маринов | "Ловеч" | Ловеч |
11 | Гено Ненов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 11 | Петър Петров | "Ловеч" | Ловеч |
12 | Емил Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Билян Николаев | "Класик" | Белене |
13 | Бисер Иванов | "Левски" | София | 13 | Тумер Тинков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
14 | Шемси Рамадан | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Асен Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Рич Рашков | "Плевен" | Плевен | 15 | Александър Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
16 | Байчо Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Александър Вуковски | "Рилски спортист" | Самоков |
17 | Севдалин Ахмедов | "Класик" | Белене | 17 | Алекс Киров | "Стоян Николов" | Златица |
18 | Димо Димов | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София | 18 | Антон Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
19 | Денис Цветанов | "Плевен" | Плевен | 19 | Мартин Кирилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
20 | Стефан Таков | "Слава" | Монтана | 20 | Цветомир Иванов | "Слава" | Монтана |
21 | Стамен Асенов | "Камчия 2019" | Долни чифлик | 21 | Галин Господинов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
22 | Станислав Славчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 68 кг | |||||||
кат. 75 кг | 1 | Николай Стефанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Димитър Рачев | "Бургас" | Бургас | 2 | Акаки Топадзе | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Йоан Кесяков | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Павел Младенов | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София |
3 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Стефан Търгов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Виктор Радулов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Павел Иванов | "Септември" | София |
5 | Кристиян Стоименов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Иван Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Александър Иванов | "Левски" | София | 7 | Ангел Ангелов | "Девня 2019" | Девня |
7 | Росен Димитров | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 8 | Денислав Мишев | "Левски" | София |
8 | Николай Енчев | "Берое" | Стара Загора | 9 | Джовани Добрев | "Плевен" | Плевен |
9 | Исус Велев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Мартин Данев | "Бургас" | Бургас |
10 | Петър Талев | "Хасково" | Хасково | 11 | Найден Найденов | "Челопеч" | Челопеч |
11 | Ахметин Димитров | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Сунай Митков | "Левски" | София |
12 | Сали Салиев | "Хасково" | Хасково | 13 | Спас Петров | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Николай Иванов | "Берое" | Стара Загора | 14 | Стоян Налбански | "Атлетик" | Пловдив |
14 | Николай Тодоров | "Девня 2019" | Девня | 15 | Иво Милев | "Бургас" | Бургас |
15 | Антонио Тахов | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Костадин Стефанов | "Класик" | Белене |
17 | Стивън Нанев | "Левски" | Карлово | ||||
кат. 85 кг | |||||||
1 | Никола Лютов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. +85 кг | |||
2 | Атанас Атанасов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Максим Петров | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Теодор Узунов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Стас Узунов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Васил Стоименов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Тони Тодоров | "Плевен" | Плевен |
5 | Дениз Таксинов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Слав Василев | "ЦСКА-Владимир Стойчев" | София |
6 | Теодор Тодоров | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Златин Петров | "Бургас" | Бургас |
7 | Красен Дацов | "Ловеч" | Ловеч | 6 | Никола Бухалски | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Кирил Стефанов | "Септември" | София | 7 | Цанко Асенов | "Стоян Николов" | Златица |
9 | Методи Методиев | "Левски" | София | 8 | Теодор Илиев | "Левски" | Карлово |
10 | Юлиян Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Момчил Пасков | "Класик" | Белене |
11 | Георги Панев | "Левски" | София | 10 | Ивайло Милошев | "Рилски спортист" | Самоков |
Най-резултатен състезател - Христо Валентинов, СК Борба "Ботев-93", Враца, кат. 41 кг | |||||||
Най-техничен състезател - Димитър Рачев, СК Борба "Бургас", Бургас, кат. 75 кг | |||||||
Гл.съдия: /п/ А. Згрипаров | Гл. секретар /п/ Али Пъръшмолла |