Архив резултати
ДЛП жени, (23-24.01.2020, София)
- Четвъртък, 06 Февруари 2020
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 50 кг | кат. 53 кг | ||||||||
1 | Миглена Селишка | 96 | "Левски" | София | 1 | Сезен Белберова | 99 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Фатме Мандева | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Галя Иванова | 95 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Ивана Димитрова | 94 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Иванка Барутчийска | 00 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Еми Атанасова | 97 | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Кристина Велева | 93 | "Тракиец" | Пловдив |
5 | Ипек Хакъ | 98 | "Борба" | Шумен | 5 | Симона Виноградова | 99 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Ваня Узунова | 01 | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Атанаска Петрова | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Димитринка Сергеева | 00 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Петя Либчева | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Исабел Стоянова | 02 | "Ботев-93" | Враца | 8 | Теодора Либчева | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
9 | Ани Иванова | 96 | "НСА-Васил Левски" | София | 9 | Елица Бъчварова | 01 | "Стоян Николов" | Златица |
10 | Силвия Митева | 99 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Димитрина Кьосева | 00 | "Челопеч" | Челопеч |
11 | Амела Юсуфи | 97 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Адриана Димитрова | 90 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
12 | Даяна Кундрева | 97 | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
13 | Габриела Додова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 57 кг | ||||
1 | Биляна Дудова | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 55 кг | 2 | Инесс Малишева | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
1 | Евелина Николова | 93 | "Ангел Гочев" | Созопол | 3 | Ралица Барутчийска | 02 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Александрина Кашинова | 98 | "Рилски спортист" | Самоков | 4 | Марая Любенова | 99 | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Мариела Желязкова | 00 | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Моника Барутчийска | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
4 | Магдалена Върбанова | 93 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
5 | Ана Махарадзе | 97 | "Атлетик" | Пловдив | кат. 62 кг | ||||
6 | Весела Бръмчева | 99 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Цветина-Зита Стоичкова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Росица Георгиева | 99 | "Славия-2009" | София | |||||
кат. 59 кг | 3 | Христина Стоянова | 86 | "Херкулес" | Ямбол | ||||
1 | Таня Тенева | 01 | "Димитровград" | Димитровград | |||||
2 | Ирена Бинкова | 02 | "Странджа-2001" | Средец | кат. 68 кг | ||||
3 | Изабел Христова | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | 1 | София Георгиева | 95 | "Левски" | София |
4 | Рая Кьосева | 00 | "Челопеч" | Челопеч | 2 | Цветомира Стефанова | 96 | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Ваня Илиева | 01 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Никол Ангелова | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
6 | Даяна Кирилова | 99 | "Атлетик" | Пловдив | 4 | Илияна Димитрова | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Антония Колева | 01 | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Ванеса Маринова | 01 | "Ботев-93" | Враца |
6 | Мирела Иванова | 92 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 65 кг | |||||||||
1 | Тайбе Юсеин | 91 | "Левски" | София | кат. 72 кг | ||||
2 | Изабел Христова | 98 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Даяна Иванова | 93 | "Берое" | Стара Загора |
3 | Виктория Бобева | 95 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Сийка Иванова | 00 | "Левски" | София |
3 | Вероника Стайкова | 95 | "НСА-Васил Левски" | София | 3 | Рая Николова | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Боряна Минкова | 99 | "Борба" | Шумен | 4 | Ивета Бойнова | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Полин Балева | 98 | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Барбара Иванова | 99 | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Айджан Ибрям | 00 | "Борба" | Шумен | |||||
8 | Невин Хасанова | 00 | "Атлетик" | Пловдив | кат. 76 кг | ||||
9 | Витория Колева | 01 | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Мария Оряшкова | 88 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
10 | Мария Тандова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Ванеса Калоянова | 02 | "Странджа-2001" | Средец |
11 | Даяна Радева | 02 | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Боряна Борисова | 98 | "НСА-Васил Левски" | София |
4 | Мирослава Велинова | 95 | "НСА-Васил Левски" | София | |||||
5 | Моника Ангелова | 02 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
6 | Виктория Митева | 02 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
7 | Стела Стоева | 98 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
Най-технична състезателка - Тайбе Юсеин, кат. 65 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||||
Най-резултатна състезателка - Миглена Селишка, кат. 50 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||||
Гл.съдия: /п/ М. Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |