Архив календари
Архив 2011 г.
- Четвъртък, 18 Септември 2014
Дата | Вид първенство | Възраст | Домакин | дни - стил | |
1 ден | 2 ден | ||||
ЯНУАРИ | |||||
15 - 16 | ДЛП | кадети | София - ЦСКА | св. | |
22 | ДЛП | мъже, жени (51, 59, 67) | София-з.Универсиада | кл., ж | |
23 | ДЛП | мъже, жени (48,55,63,72) | София-з.Универсиада | св.,ж | |
28 - 29 | ДЛП | кадети | Бургас | кл. | |
30 | ДЛП | момичета, кадетки, девойки | Сливен | ж | |
ФЕВРУАРИ | |||||
4 | ДЛП | юноши | Враца | кл. | |
6 | ДЛП | юноши | София - ЦСКА | св. | |
12 - 13 | ДЛП | момчета | Сливен | св. | |
19 - 20 | ДЛП | момчета | Стара Загора | кл. | |
25 - 27 | МТ "Д.Колов - Н. Петров" | мъже, жени | Бургас | кл., ж, св. | |
МАРТ | |||||
05 - 06 | ДЛП | деца | Кърджали | св. | |
11 - 13 | МТ "П.Сираков-Ив.Илиев" | юноши, девойки | Варна | св., кл., ж | |
19 - 20 | МТ "Злати Д.Ройдев" | момчета | Гълъбово | св. | |
25 - 26 | ДЛП | деца | Враца | кл., св. | |
29.03.-03.04. | Европейско първенство | мъже, жени | Дортмунд, Германия | св., кл.,ж | |
Т-р "Данко Дачев" | по покана | Бургас | кл. | ||
АПРИЛ | |||||
09 - 10 | Турнир "Русенски легенди" | кадети, кадетки | Русе | св. | |
16 | Турнир "В. и Г. Илиеви" | кадети | Кюстендил | кл. | |
29 | ДЛОШ | юноши | Сливен | св. | |
30 | ДЛОШ | юноши | Сливен | кл. | |
Т-р "Динко Петров" | по покана | Стара Загора | св., кл. | ||
МАЙ | |||||
05 | ДЛОШ | момичета, кадетки, девойки | Стара Загора | ж | |
12 - 13 | ДЛОШ | деца | Асеновград | св. | |
14 - 15 | ДЛОШ | деца | Пловдив | кл. | |
21 - 22 | ДЛОШ | момчета | Димитровград | св. | |
28 | ДЛОШ | мъже, жени (48,55,63,72) | Пловдив | св.,ж | |
29 | ДЛОШ | мъже, жени (51,59,67) | Пловдив | кл.,ж | |
Турнир "Димитър Добрев" | деца, по покана | с. Езерче | св. | ||
ЮНИ | |||||
4 - 5 | ДЛОШ | кадети | Самоков | кл. | |
10 - 11 | ДЛОШ | кадети | Бургас | св. | |
18 - 19 | ДЛОШ | момчета | Пловдив | кл. | |
21 - 26 | Европейско първенство | юноши, девойки | Зренянин, Сърбия | св., кл.,ж | |
Турнир "Рангел Геровски" | по покана | Карлово/Сопот | кл. | ||
Турнир "Стоян Николов" | по покана | Златица | кл. | ||
Турнир | по покана | Смирненски | св. | ||
ЮЛИ | |||||
1-2 | Турнир "Пламен Боцев" | по покана | Враца | кл. | |
17 | Турнир плажна борба | юноши, дев., мъже, жени | Варна | св.,ж | |
15 - 17 | Световно първенство плажна борба |
юноши, дев., мъже, жени | Батуми, Грузия | св., кл.,ж | |
26 - 31 | Световно първенство | юноши, девойки | Букурещ, Румъния | св., кл.,ж | |
АВГУСТ | |||||
09 - 14 | Европейско първенство | кадети, кадетки | Варшава, Полша | св., кл., ж | |
23 - 28 | Световно първенство | кадети, кадетки | Сомбатели, Унгария | св., кл., ж | |
Турнир "Георги Райков" | по покана | Копривщица | кл. | ||
СЕПТЕМВРИ | |||||
12 - 18 | Световно първенство | мъже, жени | Истанбул, Турция | св., кл., ж | |
Турнир "Продан Гарджев" | по покана | Средец | св. | ||
ОКТОМВРИ | |||||
07 - 09 | Световно първенство | ветерани | Разиборз, Полша | кл. | |
14 - 16 | Световно първенство | ветерани | Тирана, Албания | св. | |
15 | Национален турнир | деца | Самоков | кл. | |
29 | Национален турнир | деца | Горна Оряховица | св. | |
Турнир "Стоте войвода" | по покана | Сливен | св. | ||
НОЕМВРИ | |||||
5 | Турнир "Л.Ахмедов" | момчета | Разград | св. | |
Студентско първенство | мъже, жени | София-НСА | св., кл., ж | ||
Турнир "Никола Илчев" | деца, по покана | Стара Загора | св., кл. | ||
ДЕКЕМВРИ | |||||
Турнир | деца, по покана | >Димитровград | св. | ||
Турнир "Коледен" | по покана | Дупница | св., кл. |