Архив календари
Архив 2012 г.
- Четвъртък, 18 Септември 2014
Дата | Вид първенство | Възраст | Домакин | Стил |
ЯНУАРИ | ||||
14 | ДЛП | мъже, жени (48,55,63,72) | София | св., ж |
15 | ДЛП | мъже, жени (51, 59, 67) | кл., ж | |
21-22 | ДЛП | момчета | Сливен | св. |
27 | ДЛП | момичета, кадетки, девойки | Сливен | ж |
29 | ДЛП | юноши | София | св. |
ФЕВРУАРИ | ||||
03 - 05 | МТ "Д.Колов - Н. Петров" | мъже, жени | София - з. Универсиада | кл., св., ж. |
11 - 12 | ДЛП | момчета | Стара Загора | кл. |
17 - 18 | ДЛП | кадети | София | св. |
19 | ДЛП | юноши | Враца | кл. |
24 - 25 | ДЛП | кадети | Бургас | кл. |
МАРТ | ||||
01 - 02 | ДЛП | деца | Сливен | св. |
06 - 11 | Европейско първенство | мъже, жени | Белград, Сърбия | св., ж., кл. |
10 - 11 | МТ "Злати Д.Ройдев" | момчета | Гълъбово | св. |
16 - 18 | МТ "П.Сираков-Ив.Илиев" | юноши, девойки | Варна | кл., св., ж. |
23 - 24 | ДЛП | деца | Враца | кл. |
31.03. - 01.04. | Турнир "Русенски легенди" | кадети, кадетки | Русе | св. |
Турнир "Данко Дачев" | по покана | Бургас | кл. | |
АПРИЛ | ||||
07 - 08 | Турнир "Динко Петров" | по покана | Стара Загора | св., кл. |
14 | Турнир "В. и Г. Илиеви" | кадети | Кюстендил | кл. |
20 - 22 | Олимп.. квалиф. т-р | мъже, жени | София, България | кл., св., ж. |
25 - 29 | Олимп. квалиф. т-р | мъже, жени | Китай | кл., св., ж. |
27 | ДЛОШ | юноши | Бургас | кл. |
29 | ДЛОШ | юноши | Русе | св. |
МАЙ | ||||
02 - 06 | Олимп. квалиф. т-р | мъже, жени | Хелзинки, Финландия | кл., св., ж. |
03 | ДЛОШ | момичета, кадетки, девойки | Бургас | ж |
11 - 13 | Световна купа | мъже | Баку, Азербайджан | св. |
12 - 13 | ДЛОШ | деца | Горна Оряховица | св. |
18 - 19 | ДЛОШ | момчета | Враца | кл. |
18 - 20 | Световна купа | мъже | Саранск, Русия | кл. |
26 | ДЛОШ | мъже, жени (48,55,63,72) | Сливен | св., ж |
27 | ДЛОШ | мъже, жени (51,59,67) | кл., ж | |
31.05. - 01.06. | ДЛОШ | деца | Самоков | кл. |
Турнир "Димитър Добрев" | деца по покана | с. Езерче | св. | |
ЮНИ | ||||
02 - 03 | ДЛОШ | момчета | Търговище | св. |
09 - 10 | ДЛОШ | кадети | Бургас | св. |
16 - 17 | ДЛОШ | кадети | Самоков | кл. |
19 - 24 | Европейско първенство | юноши, девойки | Загреб, Хърватска | св., кл., ж |
30.06. - 01.07. | Световна купа | юноши, девойки | св., кл., ж | |
Турнир "Рангел Геровски" | по покана | Карлово/Сопот | кл. | |
Турнир "Стоян Николов" | по покана | Златица | кл. | |
Турнир | по покана | Смирненски | св. | |
ЮЛИ | ||||
17 - 22 | Европейско първенство | кадети, кадетки | Катовице, Полша | св., кл., ж |
Турнир "Пламен Боцев" | по покана | Враца | кл. | |
АВГУСТ | ||||
05 - 12 | Олимпийски игри | мъже, жени | Лондон, Великобритания | кл., ж, св. |
21 - 26 | Световно първенство | кадети, кадетки | Баку, Азербайджан | св., кл., ж |
Турнир "Георги Райков" | по покана | Копривщица | кл. | |
СЕПТЕМВРИ | ||||
04 - 09 | Световно първенство | юноши, девойки | Патая, Тайланд | св., кл., ж |
18 - 23 | Световно първенство | ветерани и плажна борба | Сомбатели, Унгария | св., кл. |
21 - 23 | Гран При | мъже, жени | Баку, Азебрайджан | св., кл., ж |
28 - 30 | Световно първенство | жени | Страткона, Канада | ж |
Турнир "Никола Станчев" | по покана | Твърдица | св. | |
Турнир "Продан Гарджев" | по покана | Средец | св. | |
ОКТОМВРИ | ||||
02 - 07 | Световно студентско п-во | мъже, жени | Куортане, Финландия | св., кл., ж |
13 | Турнир "Л.Ахмедов" | момчета | Разград | св. |
Турнир "Стоте войводи" | по покана | Сливен | св. | |
Турнир "Серафим Бързаков" | по покана | Петрич | св. | |
НОЕМВРИ | ||||
Турнир "Никола Илчев" | деца по покана | Стара Загора | св., кл. | |
ДЕКЕМВРИ | ||||
Турнир | деца по покана | Димитровград | св. | |
Турнир "Коледен" | по покана | Дупница | св., кл. |