Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Мустафа Мустафов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Хюсеин Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Сали Салев | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | 3 | Рамадан Хаккъ | "Кубадън" | Лозница | |
4 | Ахмед Халид | "Кубадън" | Лозница | 3 | Якуб Неджметин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Желязко Христов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 5 | Пресиян Петков | "Берое" | Ст. Загора | |
6 | Том Лертз | Германия | ||||||
кат. 38 кг | ||||||||
1 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 42 кг | ||||
2 | Стелиян Ивайлов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 1 | Уфук Янък | Турция | ||
3 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Юсуф Халил | "Черноморец" | Бургас | |
3 | Мартин Валентинов | "Сливен" | Сливен | 2 | Атанас Караджов | "Берое" | Ст. Загора | |
5 | Дован Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
6 | Айдън Татар | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Георги Данев | "Сливен" | Сливен | |
7 | Дениз Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Девард Щиир | Германия | ||||||
кат. 47 кг | 7 | Саид Кадир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
1 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Даниел Динев | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Джанер Лютфи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Петър Саваков | "Берое" | Ст. Загора | |
3 | Осман Османов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Дениз Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Михаил Георгиев | "Сливен" | Сливен | 12 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Диньо Динев | "Берое" | Ст. Загора | 13 | Пламен Желязков | "Черноморец" | Бургас | |
5 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Осман Руфат | "Шампиони" | Самуил | |
7 | Валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 15 | Николай Ивайлов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
8 | Хюсеин Ибрямов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
9 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 53 кг | ||||
10 | Пламен Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Въльо Стойков | "Берое" | Ст. Загора | |
11 | Пламен Стойчев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец" | Бургас | |
12 | Мартин Гочев | "Берое" | Ст. Загора | 3 | Пресиян Михов | "Сливен" | Сливен | |
13 | Еюб Еюб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Венцислав Ханев | "Ловеч" | Ловеч | |
14 | Билял Ерсьоз | Турция | 5 | Борис Николаев | "Дан Колов" | Севлиево | ||
15 | Мирослав Алипов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Анатоли Челиков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
16 | Дениз Джемил | "Агросем" | Острово | 7 | Медхан Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
8 | Стоян Илев | "Черноморец" | Бургас | |||||
кат. 59 кг | 9 | Аптула Аптулов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
1 | Йозджан Аптуллов | "Кубадън" | Лозница | 10 | Иван Дишков | "Черноморец" | Бургас | |
2 | Стоян Жабов | "Черноморец" | Бургас | 11 | Наим Наим | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Серчук Дервиш | Турция | 12 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | ||
3 | Борис Даракчиев | "Черноморец" | Бургас | 13 | Матиас Нюрнбергер | Гермаия | ||
5 | Иван Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Мехмед Мусов | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Юлиян Митев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
7 | Теоддор Мишевски | "Борба и Самбо" | Ямбол | 16 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
8 | Ертан Неджати | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 17 | Ибрям Мехмедов | "Каолин-2000" | Глоджево | |
9 | Димитър Караиванов | "Сливен" | Сливен | |||||
10 | Исмаил Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | кат. 66 кг | ||||
11 | Сейхан Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Юсеин Хасан | "Черноморец" | Бургас | |
12 | Цани Кръстев | "Сливен" | Сливен | 2 | Евелин Русев | "Берое" | Ст. Загора | |
13 | Никола Мариянов | "Сливен" | Сливен | 3 | Илхан Саверов | "Дан Колов" | Севлиеево | |
14 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Ахмед Кадовлуев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
15 | Али Мустафа | "Кубадън" | Лозница | 5 | Олгай Кула | "Агросем" | Острово | |
5 | Павлин Тодоров | "Сливен" | Сливен | |||||
кат. 73 кг | 7 | Мариян Ганев | "Сливен" | Сливен | ||||
1 | Стефан Георгиев | "Черноморец" | Бургас | 8 | Хаят Джамал | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Илиян Димитров | "Сливен" | Сливен | 9 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Сюлейман Реха Акдениз | Турция | 10 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||
3 | Ахмед Буруков | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Сонер Халим | "Хан Аспарух" | Исперих | |
5 | Орхан Яфес | "Шампиони" | Самуил | 12 | Иля Матюхин | Германия | ||
5 | Аднан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Хасан Чакъров | "Агросем" | Острово | |
7 | Гюнай Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | 14 | Шюкрю Съткъ | "Хан Аспарух" | Исперих | |
15 | Хаакан Алиев | "Дан Колов" | Севлиеево | |||||
кат. +85 кг | 16 | Марин Куцалов | "Сливен" | Сливен | ||||
1 | Радомир Атанасов | "Берое" | Ст. Загора | |||||
2 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 85 кг | ||||
3 | Серджан Есен | Турция | 1 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | ||
3 | Йоан Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Калин Костадинов | "Черноморец" | Бургас | |
5 | Мехмед Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Александър Здравков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
6 | Виктор Христов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Момчил Колев | "Сливен" | Сливен | |
7 | Иван Златев | "Сливен" | Сливен | 5 | Ахмед Ивов | "Дан Колов" | Севлиево | |
6 | Серген Есен | Турция | ||||||
7 | Сали Бейтула | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
8 | Красимир Красимиров | "Ловеч" | Ловеч | |||||
Най-техничен състезател: Ахмед Ахмед 47кг. "Лютфи Ахмедов" Разград | ||||||||
Най-резултатен състезател: Йозджан Аптуллов 59кг. "Кубадън" Лозница | ||||||||
Гл.съдия: Музаффер Местан /п/ | Гл.секретар: Хр. Стойнев /п/ |