Резултати текущи
ДЛП момичета I група (23-24.2.2024, Стара Загора)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Станислава Стоянова | "Олимпиец-Атанас Комшев | Карнобат | 1 | Деница Петрова | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
2 | Александра Кабакова | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 2 | Андреа Петкова | "Черноморец-кл. и св. борба | Черн.-кл.св.-Бс |
3 | Никол Величкова | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
кат. 33 кг | 4 | Ванеса Владимирова | "Плевен" | Плевен | |||
1 | Петя Бояджиева | "Илия Павлов" | Велико Търново | 5 | Дария Айвазова | "Локомотив" | Горна Оряховица |
2 | Рада Лагерова | "Атлетик" | Пловдив | ||||
3 | Стефани Стоенчева | "Атлетик" | Пловдив | кат. 50 кг | |||
4 | Никол Балабанова | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Мария Филипова | "Плевен" | Плевен |
5 | Божидара Ангелова | "Дунав" | Сливо поле | 2 | Ина Бодушка | "Раковски" | Раковски |
6 | Соня Ангелова | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 3 | Сузана Рафаилова | "Дунав" | Сливо поле |
кат. 36 кг | кат. 54 кг | ||||||
1 | Зорка Альошева | "Вълко Костов" | Симеоновград | 1 | Биляна Казакова | "Олимпиец-Атанас Комшев | Карнобат |
2 | Февзие Ниази | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Виктория Николова | "Раковски" | Раковски |
3 | Виктория Стоянова | "Аркос" | Партизани | ||||
4 | Виктория Емилова | "Станка Златева" | Сливен | кат. 58 кг | |||
5 | Никол Митева | "Загорец" | Нова Загора | 1 | Вероника Стоилова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Мария Атанасова | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 39 кг | 3 | Петя Лесова | "Раковски" | Раковски | |||
1 | Люба Аразова | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
2 | Магнолия Райкова | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 62 кг | |||
1 | Мария Нисева | "Димитър Кумчев" | Асеновград | ||||
кат. 42 кг | 2 | Весислава Стоилова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Иванина Иванова | "Стефан Караджа" | Елхово | 3 | Шукран Мехмед | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково |
2 | Памела Георгиева | "Станка Златева" | Сливен | 4 | Зара Николова | "Локомотив" | Горна Оряховица |
3 | Катрин Григорова | "Ботев-93" | Враца | ||||
4 | Тияна Николова | "Локомотив" | Горна Оряховица | кат. + 62 кг | |||
5 | Вяра Николова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Серафима Георгиева | "Михо Дуков" | Шивачево |
6 | Християна Стойчева | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 2 | Рафаела Радева | "Странджа-2001" | Средец |
7 | Симона Койрушка | "Раковски" | Раковски | ||||
Гл. съдия: Ив. Ламбов | Гл. секретар: Н. Ганев |