КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
               
  кат. 35 кг       кат. 38 кг    
1 Ангел Кирилов "Беласица-Петрич-2021" Петрич 1 Радослав Великов "Симеон Щерев-Левски" София
2 Беркай Асенов "Осман Дуралиев" Исперих 2 Мерт Мустафов "Олимпиец" Търговище
3 Емир Джеват "Доростол" Силистра 3 Атанас Костадинов "Беласица-Петрич-2021" Петрич
3 Митко Атанасов "Ангел Гочев" Созопол 3 Божидар Мръвкаров "Локомотив" Пловдив
5 Серджио Атев "Царевец-Етър-93" Велико Търново 5 Божидар Русев "Добруджански юнак" Добрич
5 Алдин Алдинов "Илия Павлов" Велико Търново 5 Емил Бонев "Берое" Стара Загора
7 Михаил Николаев СК Борба и самбо Ямбол 7 Димитър Димитров "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
8 Валентин Вангелов АСК "Сливен" Сливен 8 Никола Николов "НСА-Васил Левски" София
9 Назми Стоянов "Лудогорец-Паисиево" Паисиево 9 Иван Грудев АСК "Сливен" Сливен
10 Атанас Тодоров "Станка Златева" Сливен 10 Мустафа Осман "Айтос" Айтос
11 Емил Стефанов "Дан Колов" Севлиево 11 Серкан Давидов "Осман Дуралиев" Исперих
12 Божидар Бакалов "Берое" Стара Загора        
          кат. 44 кг    
  кат. 41 кг     1 Георги Пантелеев "Странджа-2001" Средец
1 Янаки Ковачев "Черноморец-св.борба" Бургас 2 Леонид Захарядис "Би Риал" Сандански
2 Кристиан Данчев СК Борба и самбо Ямбол 3 Александър Илиев "Би Риал" Сандански
3 Християн Лазаров "Симеон Щерев-Левски" София 3 Дениз Ахмедов "Олимпиец" Търговище
3 Калоян Христов "Олимпиец" Търговище 5 Станимир Славов АСК "Сливен" Сливен
5 Тодор Ахмедов "Златарица" Златарица 5 Калоян Кондев АСК "Сливен" Сливен
5 Семир Иванов "Агросем" Острово 7 Ахмед Мехмед "Юнак-Локомотив" Русе
7 Атанас Гендов "Стефан Караджа" Елхово 8 Божидар Кирилов "Беласица-Петрич-2021" Петрич
8 Радомир Сариев "Локомотив" Пловдив 9 Йълмаз Мустафов "Юнак-Локомотив" Русе
9 Николай Колев "Етър-Виктори-2011" Велико Търново 10 Михаил Желязков "Черноморец-св.борба" Бургас
10 Денис Събков "Осман Дуралиев" Исперих 11 Берай Хасан "Родопи-1935" Момчилград
11 Кристиян Димитров "Добруджански юнак" Добрич 12 Даниеле Кондев АСК "Сливен" Сливен
        13 Марин Андонов "Станка Златева" Сливен
  кат. 48 кг     14 Хюдаим Невзат "Зекерие Гючлю" Самуил
1 Божидар Дамянов "Би Риал" Сандански 15 Георги Георгиев "Румен Павлов" Стражица
2 Илиян Ангелов "Локомотив" Г.Оряховица 16 Стоян Рашев "Черноморец-св.борба" Бургас
3 Атанас Димитров "Би Риал" Сандански 17 Константин Делчев "Ангел войвода-Хасково" Хасково
3 Христо Стефанов "Локомотив" Пловдив 18 Айтач Ахмедов "Олимпиец" Търговище
5 Николай Илинчев "Тракия-93" Стамболийски 19 Светомир Симов "Димитровград" Димитровград
5 Жеко Алагенчев "Странджа-2001" Средец 20 Йордан Костадинов "Черноморец-св.борба" Бургас
7 Мирослав Атанасов "Левски" София        
8 Сонер Чапар "Юнак-Локомотив" Русе   кат. 52 кг    
9 Ибрахим Хасанбаш "Лютфи Ахмедов" Разград 1 Берк Хаджиюмеров "Лудогорска слава" Глоджево
10 Мустафа Тахиров "Айтос" Айтос 2 Алекс Антонов "Юнак-Локомотив" Русе
11 Митко Атанасов "Зекерие Гючлю" Самуил 3 Георги Иванов "Черноморец-св.борба" Бургас
12 Грегор Симеонов "Дан Колов" Севлиево 3 Христо Яначков "Берое" Стара Загора
13 Алекс Иванов "Златарица" Златарица 5 Валентин Димитров "Етър-Виктори-2011" Велико Търново
14 Любомир Маринов "Етър-Виктори-2011" Велико Търново 5 Шабан Смаил "Руен" Руен
15 Васил Рандев АСК "Сливен" Сливен 7 Мюмюн Мюмюн "Буря" Караманци
16 Костадин Суванджиев "Локомотив" Г.Оряховица 8 Ридван Тахиров "Айтос" Айтос
17 Даниел Ефтимов "Мадарски конник" Шумен 9 Александър Чакалов "Локомотив" Г.Оряховица
18 Теодор Друмчев "Царевец-Етър-93" Велико Търново 10 Йордан Папазов "Локомотив" Г.Оряховица
19 Самир Белгинов "Ангел войвода-Хасково" Хасково 11 Алекс Алексиев "Кубадън" Лозница
20 Димчо Губаков "Златарица" Златарица 12 Калоян Русев "Черноморец-св.борба" Бургас
21 Валентин Драгоев СК Борба и самбо Ямбол 13 Тахир Тахиров "Айтос" Айтос
22 Йоан Павлов "Дан Колов" Севлиево 14 Идис Идиризов "Борба" Шумен
23 Александър Дончев "Борба" Шумен 15 Емир Мустафа "Осман Дуралиев" Исперих
24 Иса Иса "Зекерие Гючлю" Самуил 16 Александър Димитров "Берое" Стара Загора
25 Берк Данаджиев "Лудогорска слава" Глоджево 17 Пламен Великов "Черноморец-св.борба" Бургас
26 Бенан Бейнабиев "Лудогорска слава" Глоджево 18 Галин Георгиев "Христо Ставрев" Свиленград
27 Борислав Бачев "Би Риал" Сандански 19 Стоян Кирилов "Янчо Патриков-ЦСКА" София
28 Илияз Яшар "Лудогорец-Паисиево" Паисиево 20 Дениз Музафер "Лютфи Ахмедов" Разград
29 Джан Ридванов "Осман Дуралиев" Исперих 21 Василис Узунов "Би Риал" Сандански
30 Еди Стражаков "Левски" София 22 Семих Исмаилов "Скрита сила-2017" Мъдрево
31 Илия Милев "Черн.кл и св борба" Бургас 23 Себахатин Мустафа "Айтос" Айтос
        24 Георги Стоименов "Левски" София
  кат. 57 кг     25 Димитър Ставрев "НСА-Васил Левски" София
1 Валентин Господинов "Черноморец-св.борба" Бургас 26 Димитър Колин "ЦСКА" София
2 Смилиян Стоянов "Беласица-Петрич-2021" Петрич 27 Румен Койчев СК Борба и самбо Ямбол
3 Димитър Кехайов "Би Риал" Сандански 28 Георги Георгиев "Добруджански юнак" Добрич
3 Денис Джуджанов "Локомотив" Пловдив 29 Рангел Ангелов "Спартак" Варна
5 Ивац Панчев "Би Риал" Сандански 30 Симеон Стоянов "Михо Дуков" Шивачево
5 Стоян Станиславов "Ангел Гочев" Созопол 31 Валентин Христов "Локомотив" Г.Оряховица
7 Мустафа Мустафа "Зекерие Гючлю" Самуил 32 Мирослав Парашкевов "Етър-Виктори-2011" Велико Търново
8 Берк Джамбазов "Юнак-Локомотив" Русе 33 Митко Иванов "Станка Златева" Сливен
9 Христо Киряков "Пазарджик" Пазарджик 34 Ердем Бейрам "Зекерие Гючлю" Самуил
10 Ангел Неделчев АСК "Сливен" Сливен 35 Любомир Любомиров "Истър" Тутракан
11 Санко Маринов "Любимец-2015" Любимец 36 Владислав Василев "Добруджански юнак" Добрич
12 Александър Кабаков "Спартак" Варна 37 Мартин Шкемби "Пирин-2021" Гоце Делчев
13 Лазар Дичев "Странджа-2001" Средец 38 Раян Първанов "Лютфи Ахмедов" Разград
14 Шемсидин Ангелов "Лудогорец-Паисиево" Паисиево 39 Беркан Хашимов "Дан Колов" Елена
15 Димитър Методиев "Стефан Караджа" Елхово 40 Шаиб Шаибов "Борба" Шумен
16 Ивайло Иванов "Лютфи Ахмедов" Разград 41 Николай Нейков "Станка Златева" Сливен
17 Станислав Дончев "Локомотив" Г.Оряховица 42 Ерен Неджати "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
18 Златко Гешев "Димитровград" Димитровград 43 Илия Илиев "Дан Колов" Севлиево
19 Ерен Мехмед "Родопи-1935" Момчилград        
20 Богомил Георгиев "Истър" Тутракан   кат. 62 кг    
21 Светослав Габровски "Юнак-Локомотив" Русе 1 Петко Саракостов СК Борба и самбо Ямбол
22 Благовест Димитров "Берое" Стара Загора 2 Калоян Желязков "Берое" Стара Загора
23 Васил Димитров "Спартак" Варна 3 Христо Челебийски "Тракия-93" Стамболийски
24 Дейвид Максимов "Пирин-2021" Гоце Делчев 3 Максуд Садъков "Олимпиец" Търговище
25 Исмаил Кезимов "Локомотив" Пловдив 5 Стефан Трайков "Левски" София
26 Антон Денев "Илия Павлов" Велико Търново 5 Светослав Цветанов "Локомотив" Пловдив
27 Кольо Петков "Загорец" Нова Загора 7 Айкут Радостинов "Скрита сила-2017" Мъдрево
28 Момчил Симеонов "Етър-Виктори-2011" Велико Търново 8 Георги Иванов "Добруджански юнак" Добрич
29 Димитър Николов "Локомотив" Горна Оряховица 9 Христо Рачев "Черн.кл и св борба" Бургас
30 Ерай Хаджифейзула "Димитър Кумчев" Асеновград 10 Шабан Шабанов "Ангел Гочев" Созопол
31 Даниел Николов "Добруджански юнак" Добрич 11 Михаил Урсаки "Айтос" Айтос
32 Аркан Мердин "Скрита сила-2017" Мъдрево 12 Бейсин Мустафов "Дан Колов" Елена
33 Петко Плачков "Локомотив" Пловдив 13 Николай Владиков "Янчо Патриков-ЦСКА" София
34 Иван Иванов "Берое" Стара Загора 14 Божидар Спасов "Дан Колов" Севлиево
35 Виктор Христов "Царевец-Етър-93" Велико Търново 15 Михаил Генов "Янчо Патриков-ЦСКА" София
36 Денис Желев "Георги Вангелов" Раднево 16 Георги Великов "Ангел Гочев" Созопол
37 Станислав Гроздев "Добруджански юнак" Добрич 17 Айсун Юсуфов "Кубадън" Лозница
38 Калоян Обретенов "Истър" Тутракан 18 Димо Николаев "Берое" Стара Загора
39 Валери Слободанов "Истър" Тутракан 19 Акън Йоллов "Дан Колов" Севлиево
40 Димитър Атанасов "Добруджански юнак" Добрич 20 Данчо Иванов АСК "Сливен" Сливен
41 Станислав Иванов "Странджа-2001" Средец 21 Валентин Вълчев АСК "Сливен" Сливен
        22 Димитър Димитров "Христо Ставрев" Свиленград
  кат. 68 кг     23 Арнел Себайдинов "Олимпиец" Търговище
1 Николай Илиев "Би Риал" Сандански 24 Бурак Адинан "Борба" Шумен
2 Стоян Георгиев "Черноморец-св.борба" Бургас 25 Виктор Танев "Лютфи Ахмедов" Разград
3 Гален Петров "Олимпиец" Търговище 26 Бейхан Зимрудов "Пирин-2021" Гоце Делчев
3 Божидар Иванов "Берое" Стара Загора 27 Михаил Петков "Дан Колов" Елена
5 Дилян Бояджиев "Илия Павлов" Велико Търново 28 Мустафа Мустафа "Руен" Руен
5 Дилян Николов "Юнак-Локомотив" Русе 29 Осман Чаушев "Пирин-2021" Гоце Делчев
7 Лазар Христов "Дан Колов" Севлиево 30 Даниел Шаламанов АСК "Сливен" Сливен
8 Георги Божинов "Левски" Созопол 31 Атанас Картаков "ЦСКА" София
9 Алекс Николов "Димитровград" Димитровград 32 Валентин Тонков "Етър-Виктори-2011" Велико Търново
10 Божидар Узунов "Ангел Гочев" Созопол        
11 Георги Кичуков "Черноморец-св.борба" Бургас   кат. 75 кг    
12 Петър Райчев "Димитър Кумчев" Асеновград 1 Кирил Георгиев "Би Риал" Сандански
13 Даниел Сидеров "Локомотив" Г.Оряховица 2 Денислав Стоянов "Локомотив" Пловдив
14 Антон Радев СК Борба и самбо Ямбол 3 Ангел Караколев "Стефан Караджа" Елхово
15 Василий Ангелов "Добруджански юнак" Добрич 3 Николай Ангелов "Р.Великов-М.Ганев" Велико Търново
16 Огнян Костадинов "Димитър Кумчев" Асеновград 5 Георги Бъчваров "Черн.-св.борба" Бургас
17 Стилиян Денев АСК "Сливен" Сливен 5 Адреан Йовчев "Пазарджик" Пазарджик
18 Биртан Аптараман "Борба" Шумен 7 Кристиян Кръшков "Локомотив" Пловдив
19 Борислав Ройдев СК Борба и самбо Ямбол 8 Тодор Костадинов "Локомотив" Г.Оряховица
20 Давуд Давудов "Кубадън" Лозница 9 Петко Златев "Левски" София
21 Валентин Георгиев "Христо Ставрев" Свиленград 10 Мартин Славов "Истър" Тутракан
22 Дамян Димов "Доростол" Силистра 11 Мартин Хаджиев "Левски" София
23 Виктор Николов "Симеон Щерев-Левски" София 12 Радомир Неновски АСК "Сливен" Сливен
24 Хюсеин Хюсеин "Борба" Шумен 13 Тихомир Герджиков АСК "Сливен" Сливен
25 Ибрахим Камбер "Пирин-2021" Гоце Делчев 14 Умут Рахме "Доростол" Силистра
26 Стефан Стефанов "Олимпиец" Търговище 15 Йордан Христов АСК "Сливен" Сливен
27 Петър Петров "Истър" Тутракан 16 Калин Кирилов "Берое" Стара Загора
28 Васиян Чавдаров "Стефан Караджа" Елхово 17 Баран Тахиров "Черн.кл и св борба" Бургас
29 Смаил Смаил "Айтос" Айтос 18 Ариф Ариф "Кубадън" Лозница
30 Теодор Старирадев "Локомотив" Г.Оряховица 19 Иван Василев "Черн.-св.борба" Бургас
31 Симеон Благоев "Левски" Созопол 20 Стейман Стефанов "Енергетик" Гълъбово
32 Васил Синигеров "Станка Златева" Сливен 21 Мехмед Мехмед "Осман Дуралиев" Исперих
33 Корай Хасан "Руен" Руен 22 Рамадан Хюсеин "Димитър Кумчев" Асеновград
34 Ивайло Матеев "Румен Павлов" Стражица 23 Ерен Моллахасан "Родопи-1935" Момчилград
35 Златан Кюлчуков АСК "Сливен" Сливен 24 Акут Акиф "Агросем" Острово
36 Борис Сърбинов АСК "Сливен" Сливен 25 Панайот Стоянов "Станка Златева" Сливен
37 Габриел Ибрямов "Румен Павлов" Стражица 26 Георги Христов "Казанлък" Казанлък
38 Марин Куцаров "Любимец-2015" Любимец 27 Николай Рисков "Димитровград" Димитровград
39 Петър Куюмджиев "Левски" Созопол        
40 Ивайло Борисов "Румен Павлов" Стражица   кат. 85 кг    
        1 Алберт Шукри "Олимпиец" Търговище
  кат. +85 кг     2 Рачо Стефанов "Юнак-Локомотив" Русе
1 Стефан Стефанов "Юнак-Локомотив" Русе 3 Йордан Георгиев "Левски" София
2 Петър Александров "Черноморец-св.борба" Бургас 3 Алексей Михайлов АСК "Сливен" Сливен
3 Озан Ахмед "Мадарски конник" Шумен 5 Михаил Кюмурджиев "Левски" София
3 Еркан Ахмед "Олимпиец" Търговище 5 Алиджан Рашид "Димитър Кумчев" Асеновград
5 Емре Махмуд "Черн.кл и св борба" Бургас 7 Тодор Стоянов "Ангел Гочев" Созопол
5 Димитър Драганов "Мадарски конник" Шумен 8 Димитър Николаев "Берое" Стара Загора
7 Димитър Димитров "Юнак-Локомотив" Русе 9 Онур Хубенов "Черноморец-св.борба" Бургас
8 Стоян Кубанов "Георги Вангелов" Раднево 10 Димитър Костадинов "Истър" Тутракан
9 Беркай Халилибрахим "Родопи-1935" Момчилград 11 Мартин Недялков "Дан Колов" Севлиево
10 Денислав Грозев "Георги Вангелов" Раднево 12 Станислав Илиев "Станка Златева" Сливен
11 Илкан Исмет "Лудогорец-Паисиево" Паисиево 13 Георги Корцанов "Пазарджик" Пазарджик
12 Николай Гошев "Добруджански юнак" Добрич 14 Данаил Станев "Олимпиец" Търговище
13 Николай Йорданов АСК "Сливен" Сливен 15 Акън Хаджимехмед "Родопи-1935" Момчилград
14 Баръш Ешреф "Кубадън" Лозница 16 Радомир Гунчев "Спартак" Варна
15 Любомир Танчев "Енергетик" Гълъбово 17 Константин Бонев "Добруджански юнак" Добрич
16 Асен Йорданов "Христо Ставрев" Свиленград 18 Максим Мустафов "Дан Колов" Севлиево
17 Ерджан Басри "Борба" Шумен 19 Арифали Ариф "Зекерие Гючлю" Самуил
               
  Гл.съдия: Милен Марков     Гл. секретар: Христо Стойнев