КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
                   
  кат. 57 кг         кат. 61 кг      
1 Виктор Тисов "Гладиатор" Овощник   1 Георги Вангелов "Юнак-Локомотив" Русе  
2 Таньо Танев "Станка Златева" Сливен   2 Стилян Илиев "Димитровград" Димитровград  
3 Мехмед Рамадан "Димитър Кумчев" Асеновград   3 Метин Хадър "Тракиец" Пловдив  
3 Павел Карамалак "Руен" Руен   3 Николай Миталов "Би Риал" Сандански  
5 Антъни Бояджиев "Бургас" Бургас   5 Дарин Дичков "Добруджански юнак" Добрич  
5 Умут Сабриев "Дан Колов" Севлиево   5 Йосиф Стоянов СК Борба и самбо Ямбол  
7 Димитър Бисерков "Би Риал" Сандански   7 Александър Златов "Царевец-Етър-93" Велико Търново  
8 Иван Димитров "Би Риал" Сандански   8 Васил Стамов "Херкулес" Ямбол  
9 Зейхан Сабриев "Дан Колов" Севлиево   9 Николай Василев "Левски" София  
10 Станислав Минчев "НСА-Васил Левски" София   10 Джанер Орманлиев АСК "Сливен" Сливен  
11 Ангел Алиев "Янчо Патриков-ЦСКА" София   11 Дилян Дичков "Добруджански юнак" Добрич  
12 Джанер Ахмед "Кубадън" Лозница   12 Хюсеин Хюсеин "Руен" Руен  
13 Исмаил Косин "Левски" София   13 Никола Стефанов АСК "Сливен" Сливен  
14 Раим Раим "Дан Колов" Севлиево   14 Бисер Пенев "Станка Златева" Сливен  
15 Ергюн Шукри "Черноморец-св.борба" Бургас   15 Мартин Динев "Локомотив" Г.Оряховица  
16 Серджан Юсеинов АСК "Сливен" Сливен   16 Тодор Каратодоров "Дан Колов" Севлиево  
          17 Мирчо Мирчев "Дан Колов" Севлиево  
  кат. 65 кг       18 Иван Папазов "Странджа-2001" Средец  
1 Микяй Наим "Димитровград" Димитровград   19 Преслав Стоев "Дан Колов" Севлиево  
2 Владимир Дубов "Миньор" Перник   20 Ивелин Димитров "Станка Златева" Сливен  
3 Исмаил Помаков "НСА-Васил Левски" София            
3 Витали Колиогло "Руен" Руен     кат. 70 кг      
5 Иван Бадавров "Димитровград" Димитровград   1 Рамазан Рамазанов "Илия Павлов" Велико Търново  
5 Божидар Джоров "Би Риал" Сандански   2 Иван Стоянов "Берое" Стара Загора  
7 Светослав Иванов "Спартак" Варна   3 Алиш Алиш "Айтос" Айтос  
8 Ерол Галип "Черноморец-св.борба" Бургас   3 Калоян Атанасов "Берое" Стара Загора  
9 Николай Михайлов "Локомотив" Г.Оряховица   5 Делян Георгиев АСК "Сливен" Сливен  
10 Диян Ангелов "Черноморец-св.борба" Бургас   5 Борислав Колев "Илия Павлов" Велико Търново  
11 Мюмюн Асенов "Дан Колов" Севлиево   7 Димитър Чолаков "Бургас" Бургас  
12 Галин Христов "Берое" Стара Загора   8 Валентин Колев "Станка Златева" Сливен  
13 Венцислав Колев "Добруджански юнак" Добрич   9 Димитър Димитров "Янчо Патриков-ЦСКА" София  
14 Николай Грънчаров "Кубадън" Лозница   10 Вилислав Малинов "НСА-Васил Левски" София  
15 Илиян Парушев "Черноморец-св.борба" Бургас   11 Ахмед Ахмедов "ЦСКА" София  
          12 Стефан Иванов "Юнак-Локомотив" Русе  
  кат. 74 кг       13 Павел Василев "НСА-Васил Левски" София  
1 Мирослав Киров "Юнак-Локомотив" Русе   14 Ахмед Ахмед "Черноморец-св.борба" Бургас  
2 Николай Димитров "Янчо Патриков-ЦСКА" София   15 Гьокденис Шюкриев "Борба" Шумен  
3 Пресиян Михов "НСА-Васил Левски" София   16 Николай Хитов "Спартак" Варна  
3 Петър Петков "Симеон Щерев-Левски" София   17 Станислав Атанасов СК Борба и самбо Ямбол  
5 Димитър Ангелов "Черноморец-св.борба" Бургас   18 Николай Иванов "Станка Златева" Сливен  
5 Мерт Еибоглу "Тракиец" Пловдив   19 Александрин Георгиев СК Борба и самбо Ямбол  
7 Иван Андонов АСК "Сливен" Сливен   20 Диян Великов "Черноморец-св.борба" Бургас  
8 Симеон Панайотов СК Борба и самбо Ямбол   21 Виктор Михов "НСА-Васил Левски" София  
9 Дянко Дянков "Берое" Стара Загора   22 Георги Шиков "Пазарджик" Пазарджик  
10 Иван Кючуков АСК "Сливен" Сливен   23 Реда Ханифи "Михо Дуков" Шивачево  
11 Емил Ангелов "Локомотив" Г.Оряховица   24 Николай Кузмов "Димитър Кумчев" Асеновград  
12 Йоан Георгиев "Румен Павлов" Стражица   25 Сезер Хюсеинов АСК "Сливен" Сливен  
13 Иван Славов "Дан Колов" Елена   26 Хюсеин Хюсеин "Бургас" Бургас  
14 Николай Маринов "Черноморец-св.борба" Бургас   27 Емин Еминоглу "Димитър Кумчев" Асеновград  
15 Даниел Игнатов "Дан Колов" Севлиево            
16 Хамди Басри "Лютфи Ахмедов" Разград     кат. 79 кг      
17 Ивайло Ройдев "НСА-Васил Левски" София   1 Михаил Георгиев "Ангел Гочев" Созопол  
дк Денис Христов "Димитър Кумчев" Асеновград   2 Радомир Стоянов "Берое" Стара Загора  
дк Антон Стоянов "Тракия-93" Стамболийски   2 Христо Георгиев "Румен Павлов" Стражица  
          3 Киро Михов "НСА-Васил Левски" София  
          3 Якуб Ниязи "Борба" Шумен  
  кат. 86 кг       5 Айкан Сеид "НСА-Васил Левски" София  
1 Салман Хидиров "Руен" Руен   5 Александър Ваканин "Левски" София  
2 Илия Христов "Черноморец-св.борба" Бургас   7 Енгин Исмаил "Тракиец" Пловдив  
3 Октай Хасан "Айтос" Айтос   8 Емил Александров "НСА-Васил Левски" София  
3 Гюрсес Юсеин "Тракиец" Пловдив   9 Слави Стаменов "Би Риал" Сандански  
5 Богомил Бонев "Димитровград" Димитровград   10 Георги Златев "Тракиец" Пловдив  
5 Валентин Стоянов "НСА-Васил Левски" София   11 Михаил Михов "Черноморец-св.борба" Бургас  
7 Велин Иванов "Бургас" Бургас   12 Гюкан Хазим "Берое" Стара Загора  
8 Мустафа Мустафов "Борба" Шумен   13 Георги Русев "Димитър Кумчев" Асеновград  
9 Ерай Кямил "Лютфи Ахмедов" Разград   14 Денислав Глинджурски "НСА" София  
10 Жулиен Иванов АСК "Сливен" Сливен   15 Атанас Мурджев "Пазарджик" Пазарджик  
11 Валентин Симеонов "Казанлък" Казанлък   16 Илко Илиев "Би Риал" Сандански  
12 Петър Михов "НСА-Васил Левски" София   17 Емил Христов АСК "Сливен" Сливен  
13 Едиз Джеват "Добруджански юнак" Добрич   18 Гюнер Мустафа "Борба" Шумен  
14 Цветомир Николов АСК "Сливен" Сливен   19 Беркан Кямил "Борба" Шумен  
15 Калоян Стефанов "Добруджански юнак" Добрич   20 Емре Юмед "Бургас" Бургас  
16 Мустафа Кафеджи "НСА-Васил Левски" София   21 Методи Ангелов "Царевец-Етър-93" Велико Търново  
17 Петко Иванов СК Борба и самбо Ямбол            
18 Мустафа Смаил "Айтос" Айтос     кат. 97 кг      
19 Денис Михайлов СК Борба и самбо Ямбол   1 Мюрен Мурад "Руен" Руен  
20 Ангел Чолаков "Димитър Кумчев" Асеновград   2 Георги Димитров "НСА-Васил Левски" София  
21 Константин Иванов "Дан Колов" Севлиево   3 Кольо Димитров АСК "Сливен" Сливен  
22 Николай Бинков "Странджа-2001" Средец   3 Адил Мехмедали "НСА-Васил Левски" София  
23 Далга Салиев "Кубадън" Лозница   5 Сали Салиев "ЦСКА" София  
24 Ферад Ферад "Кубадън" Лозница   5 Габриел Бинев АСК "Сливен" Сливен  
25 Ангел Вълков "Тракиец" Пловдив   7 Никола Малчев "Би Риал" Сандански  
          8 Александър Илиев "Димитър Кумчев" Асеновград  
          9 Венелин Стойчев "Левски" София  
  кат. 92 кг       10 Банчо Банков АСК "Сливен" Сливен  
1 Евелин Русев "Берое" Стара Загора   11 Марио Димитров "Би Риал" Сандански  
2 Андриан Вълканов "Бургас" Бургас            
3 Борислав Петков "Черноморец-св.борба" Бургас     кат. 125 кг      
3 Джемал Али "Янчо Патриков-ЦСКА" София   1 Георги Иванов "Димитровград" Димитровград  
5 Светослав Делев "НСА" София   2 Умар Исраилов "Юнак-Локомотив" Русе  
5 Аспарух Влахов "НСА-Васил Левски" София   3 Магриот Маринов "НСА-Васил Левски" София  
7 Айхан Хаджиев АСК "Сливен" Сливен   3 Драгомир Димов "Димитровград" Димитровград  
8 Ерман Камбер "Айтос" Айтос   5 Брайко Брайков "Странджа-2001" Средец  
9 Пламен Петров "НСА-Васил Левски" София   5 Костантин Костов "Херкулес" Ямбол  
10 Реджеп Юмер "Димитър Кумчев" Асеновград   7 Теодор Мартинов "НСА-Васил Левски" София  
11 Сурай Руфад "НСА-Васил Левски" София   8 Илиян Личев "Би Риал" Сандански  
12 Емилиян Бухлев "Черноморец-св.борба" Бургас   9 Кемал Мурад "Димитър Кумчев" Асеновград  
13 Цветелин Русев "Берое" Стара Загора   10 Георги Велев "НСА-Васил Левски" София  
14 Стефан Цонев "Черноморец-св.борба" Бургас   11 Васко Ганин "НСА" София  
15 Владимир Димитров "Би Риал" Сандански   12 Николай Дончев "Казанлък" Казанлък  
16 Виктор Дечев "Станка Златева" Сливен   13 Ален Хубулов "ЦСКА" София  
17 Стефан Шафков "Би Риал" Сандански   14 Мариян Николов "Берое" Стара Загора  
                   
Най-техничен състезател - Георги Вангелов, кат. 61 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе    
Най-резултатен - Рамазан Рамазанов, кат. 70 кг, СК Борба "Илия Павлов", Велико Търново    
                   
  Гл. съдия: В. Филчев         Гл.секретар: Али Пъръшмолла