КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
               
  кат. 35 кг       кат. 38 кг    
1 Иван Георгиев "Дан Колов" Севлиево 1 Александър Делчев "Локомотив" Пловдив
2 Виктор Тодоров "Златарица" Златарица 2 Кристиян Демирев "Черноморец-св.борба" Бургас
3 Александър Кюранов "Истър" Тутракан 3 Джем Мехмед "Агросем" Острово
        3 Йордан Генов АСК "Сливен" Сливен
  кат. 41 кг     5 Миркаан Стефанов "Олимпиец" Търговище
1 Валериос Захарядис "Би Риал" Сандански 5 Георги Темелков "Би Риал" Сандански
2 Гроздан Петков "Осман Дуралиев" Исперих 7 Александър Росенов "Румен Павлов" Стражица
3 Пламен Стамов "Странджа-2001" Средец 8 Ферит Илянов "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
3 Христо Христов "Руен" Руен        
5 Драгомир Николов "Юнак-Локомотив" Русе   кат. 48 кг    
5 Дани Милков "Спартак" Варна 1 Есад Бозали "Локомотив" Пловдив
7 Дьохлет Дьохелетов "Мадарски конник" Шумен 2 Иван Кайряк "Юнак-Локомотив" Русе
8 Константин Куцаров "Олимпиец" Търговище 3 Тихомир Стоянов "Берое" Стара Загора
9 Аспарух Иванов "Би Риал" Сандански 3 Данил Карамалак "Руен" Руен
        5 Баръш Чалъшкан "Димитровград" Димитровград
  кат. 44 кг     5 Мелих Йозтюрк "Димитър Кумчев" Асеновград
1 Берке Ибрям "Дан Колов" Елена 7 Васил Щурков "Би Риал" Сандански
2 Светозар Вълчанов "Берое" Стара Загора 8 Симеон Сидерас СК Борба и самбо Ямбол
3 Захари Михов "Черноморец-св.борба" Бургас 9 Айджан Илязов "Черноморец-св.борба" Бургас
3 Хюсеин Арифов АСК "Сливен" Сливен 10 Жечко Жечков АСК "Сливен" Сливен
5 Синан Ремзи "Лудогорец-Паисиево" Паисиево 11 Бисер Бориславов "Истър" Тутракан
5 Юсеин Исмаил "Ангел войвода-Хасково" Хасково 12 Алекс Фотев "Димитровград" Димитровград
7 Алекс Колев "Берое" Стара Загора 13 Станислав Стоянов "Митекс" Благоевград
8 Митко Кожухаров "Левски" София 14 Аксел Кадир "Осман Дуралиев" Исперих
9 Христо Абаджиев "Локомотив" Пловдив 15 Даниел Ангелов АСК "Сливен" Сливен
10 Преслав Пенев "Станка Златева" Сливен 16 Пламен Петров "Берое" Стара Загора
11 Антонио Радев "Истър" Тутракан 17 Стивън Спасов СК Борба и самбо Ямбол
12 Валери Огнянов "Кубадън" Лозница 18 Калоян Стаев "Странджа-2001" Средец
13 Момчил Недялков "Локомотив" Г.Оряховица 19 Мартин Димитров "Странджа-2001" Средец
14 Теодор Чолаков "Р.Великов-М.Ганев" Велико Търново 20 Алиджан Мехмедов "Черноморец-св.борба" Бургас
15 Васил Василев "Олимпиец" Търговище 21 Николай Стефанов "Дан Колов" Севлиево
        22 Велин Лазаров "Приморец" Аксаково
  кат. 52 кг     23 Мерт Курдов "Юнак-Локомотив" Русе
1 Георги Тодоров "Берое" Стара Загора 24 Мартин Цонев "Локомотив" Г.Оряховица
2 Илия Димов "Левски" София 25 Фильо Антонов "Етър-Виктори-2011" Велико Търново
3 Стилиян Памуков "Странджа-2001" Средец 26 Радостин Янев "Олимпиец" Търговище
3 Виктор Станчев "Янчо Патриков-ЦСКА" София        
5 Михаил Сейкел "Локомотив" Пловдив   кат. 57 кг    
5 Калоян Стоянов "Би Риал" Сандански 1 Егор Карамалак "Илия Павлов" Велико Търново
7 Еге Местан "Ангел войвода-Хасково" Хасково 2 Илкер Фахредин "Буря" Караманци
8 Алекс Грозданов "Олимпиец" Търговище 3 Никола Колев "Берое" Стара Загора
9 Айлин Османов "Юнак-Локомотив" Русе 3 Анъл Назиф "Осман Дуралиев" Исперих
10 Владислав Сеизов "Илия Павлов" Велико Търново 5 Георги Киров "Черноморец-св.борба" Бургас
11 Никола Сърнев "Локомотив" Г.Оряховица 5 Ердал Алиев "Олимпиец" Търговище
12 Петър Дончев "Илия Павлов" Велико Търново 7 Николай Стоянов АСК "Сливен" Сливен
13 Явор Иванов "Станка Златева" Сливен 8 Янаки Марчоков "Локомотив" Пловдив
14 Иван Чавдаров "Стефан Караджа" Елхово 9 Илиян Бонев "Черноморец-св.борба" Бургас
15 Даниел Петров "Юнак-Локомотив" Русе 10 Ангел Кехайов "Би Риал" Сандански
16 Дончо Донев "Берое" Стара Загора 11 Фуркан Мехмедов "Олимпиец" Търговище
17 Иван Петров СК Борба и самбо Ямбол 12 Едуард Василев "Истър" Тутракан
18 Станимир Русанов "Румен Павлов" Стражица 13 Ертан Милев "Боди спорт груп" Кубрат
19 Вангел Райчев "Би Риал" Сандански 14 Кристиан Методиев "Спартак" Варна
20 Радостин Минчев "Берое" Стара Загора 15 Еге Йълмаз "Ангел войвода-Хасково" Хасково
21 Баръш Сабриев "Дан Колов" Елена 16 Алпай Алиев "Олимпиец" Търговище
22 Дончо Славов "Добруджански юнак" Добрич 17 Теодор Младенов "Истър" Тутракан
23 Велизар Смиленски "Митекс" Благоевград 18 Асен Митов "Беласица-2021" Петрич
24 Весо Сюлейманолу "Черноморец-св.борба" Бургас 19 Бурак Бейти "Юнак-Локомотив" Русе
25 Мехмед Мехмед "Руен" Руен 20 Лазар Мечкаров "Би Риал" Сандански
26 Георги Йовчев "Локомотив" Пловдив 21 Пламен Христозов "Димитровград" Димитровград
27 Валентино Русанов "Румен Павлов" Стражица 22 Георги Щерев "Димитър Кумчев" Асеновград
28 Мариян Колев "Приморец" Аксаково 23 Николай Петров "Димитровград" Димитровград
29 Мартин Бахтарлиев "Беласица-2021" Петрич 24 Евгени Ефтимов "Олимпиец" Търговище
30 Александър Джорински "Спартак" Варна 25 Валентин Башиков АСК "Сливен" Сливен
31 Ефраим Жулиенов "Кубадън" Лозница 26 Калоян Василев "Спартак" Варна
32 Осман Маджаров "Локомотив" Пловдив 27 Серхан Невенов "Левски" София
33 Кристиян Василев "Мадарски конник" Шумен 28 Станимир Станев "Олимпиец" Търговище
        29 Андрей Петков "Димитровград" Димитровград
  кат. 62 кг     30 Антоан Николов "Юнак-Локомотив" Русе
1 Венелин Георгиев "Левски" София 31 Алекс Маринов "Борба" Шумен
2 Христо Драгнев "Янчо Патриков-ЦСКА" София 32 Акън Ахмед "Айтос" Айтос
3 Никита Ризов "Илия Павлов" Велико Търново 33 Аксел Шюкри "Айтос" Айтос
3 Петко Михайлов "Ангел Гочев" Созопол 34 Денис Курдов "Етър-Виктори-2011" Велико Търново
5 Никифор Петров "Олимпиец" Търговище        
5 Шабан Шабан "Руен" Руен   кат. 68 кг    
7 Стоян Сашев "Странджа-2001" Средец 1 Божидар Добрев "Дан Колов" Елена
8 Стефан Николов "Локомотив" Г.Оряховица 2 Валентин Боянов "Левски" София
9 Онур Османов "Юнак-Локомотив" Русе 3 Йордан Атанасов "Бургас" Бургас
10 Енис Тюлеовлу "Лудогорска слава" Глоджево 3 Христо Петров АСК "Сливен" Сливен
11 Азис Таиров "Локомотив" Пловдив 5 Георги Георгиев "Олимпиец" Търговище
12 Християн Биков "Янчо Патриков-ЦСКА" София 5 Никола Стоянов "Локомотив" Г.Оряховица
13 Ефе Йълмаз "Ангел войвода-Хасково" Хасково 7 Гюндован Байрям "Ангел войвода-Хасково" Хасково
14 Костадин Станков "Ангел Гочев" Созопол 8 Васил Маринов "Ангел Гочев" Созопол
15 Недялко Недялков "Дан Колов" Севлиево 9 Мартин Георгиев "Локомотив" Г.Оряховица
16 Раян Михов "Бургас" Бургас 10 Иван Иванов СК Борба и самбо Ямбол
17 Стилян Рачев "Бургас" Бургас 11 Петър Мутафов "Локомотив" Г.Оряховица
18 Звезделин Иванов "Берое" Стара Загора 12 Шабан Топалов "Димитър Кумчев" Асеновград
19 Тодор Мазов "Черноморец-св.борба" Бургас 13 Стивън Стойков "Пазарджик" Пазарджик
20 Станислав Атанасов "Стефан Караджа" Елхово 14 Александър Ангелов "Истър" Тутракан
21 Емил Петров "Спартак" Варна 15 Кристиян Йорданов "Румен Павлов" Стражица
22 Никола Събев "Черноморец-св.борба" Бургас 16 Стивън Георгиев "Станка Златева" Сливен
23 Сейко Калинов "Осман Дуралиев" Исперих 17 Ивайло Кръстев "Спартак" Варна
24 Християн Кънчев "Етър-Виктори-2011" Велико Търново 18 Янко Босков "Димитър Кумчев" Асеновград
25 Мехмед Пашов "Локомотив" Пловдив 19 Илхан Халил "Дан Колов" Севлиево
26 Николай Ников АСК "Сливен" Сливен 20 Шефкет Исмаил "Мадарски конник" Шумен
27 Николай Стойнов "Локомотив" Пловдив 21 Иван Илиев "Пирин-2021" Гоце Делчев
28 Борис Банчев "Станка Златева" Сливен 22 Мартин Петров "Дан Колов" Севлиево
29 Алтан Севинчев "Борба" Шумен        
30 Кристиян Николов "Р.Великов-М.Ганев" Велико Търново кат. +85 кг    
31 Майкъл Хубанов "Берое" Стара Загора 1 Халил Садъков "Олимпиец" Търговище
32 Максим Захариев "Спартак" Варна 2 Ростислав Илиев "Олимпиец" Търговище
33 Даниел Атанасов "Приморец" Аксаково 3 Мартин Илиев "Юнак-Локомотив" Русе
34 Валери Цветанов "Локомотив" Г.Оряховица 3 Даниел Димитров "Димитровград" Димитровград
35 Асен Асенов "Дан Колов" Севлиево 5 Александър Петров "Левски" София
36 Ивалин Иванов "Добруджански юнак" Добрич 5 Шериф Шерифов "Дан Колов" Севлиево
37 Ивелин Желязков "Добруджански юнак" Добрич 7 Йоан Петров "Етър-Виктори-2011" Велико Търново
38 Хасан Чауш "Айтос" Айтос 8 Ерен Ибрям "Руен" Руен
39 Петър Петров "Мадарски конник" Шумен 9 Павел Йорданов "Кубадън" Лозница
40 Даниел Иванов "Приморец" Аксаково 10 Мартин Медаров "Янчо Патриков-ЦСКА" София
        11 Салих Каплан "Янчо Патриков-ЦСКА" София
  кат. 75 кг     12 Боян Цонев "Борба" Шумен
1 Валентин Илиев "Митекс" Благоевград 13 Даниел Желязков "Берое" Стара Загора
2 Йоско Йосков АСК "Сливен" Сливен 14 Божидар Георгиев "Бургас" Бургас
3 Каан Демиров "Олимпиец" Търговище 15 Мартин Неделчев "Приморец" Аксаково
3 Гюлен Даудов "Лудогорска слава" Глоджево 16 Мустафа Ислямов "Пирин-2021" Гоце Делчев
5 Борис Иванов "Юнак-Локомотив" Русе 17 Ердинч Джемал СК Борба и самбо Ямбол
5 Толга Адем "Борба" Шумен 18 Корай Руфи "Добруджански юнак" Добрич
7 Тодор Стоянов АСК "Сливен" Сливен 19 Стелян Стойчев "Добруджански юнак" Добрич
8 Владислав Христов "Левски" София 20 Георги Василев "Левски" София
9 Михаел Узунов "Берое" Стара Загора        
10 Диан Русенов "Берое" Стара Загора   кат. 85 кг    
11 Димитър Иванов "Димитровград" Димитровград 1 Мукит Боянов "Руен" Руен
12 Михаил Маринов АСК "Сливен" Сливен 2 Евгени Милев "Би Риал" Сандански
13 Иван Стамчев "Митекс" Благоевград 3 Валентин Борисов "Янчо Патриков-ЦСКА" София
14 Джемал Хюсеин "Руен" Руен 3 Джан Ъшък "Олимпиец" Търговище
15 Стоян Гаргаджиев АСК "Сливен" Сливен 5 Дениз Мехмед "Мадарски конник" Шумен
16 Браян Мехмед "Берое" Стара Загора 5 Никола Петров "Станка Златева" Сливен
17 Исмет Сали "Черноморец-св.борба" Бургас 7 Айдоан Касимов "Лудогорска слава" Глоджево
18 Валентин Иванов "Добруджански юнак" Добрич 8 Еркан Алиев "Локомотив" Пловдив
19 Георгий Швемлер "Спартак" Варна 9 Стивън Йорданов "Юнак-Локомотив" Русе
20 Мартин Видоловски "Локомотив" Пловдив 10 Иван Томчев "Станка Златева" Сливен
21 Иван Тафров "Локомотив" Пловдив 11 Джейхан Метушев "Локомотив" Пловдив
22 Радослав Филипов "Черноморец-св.борба" Бургас 12 Ивайло Гецов "Юнак-Локомотив" Русе
        13 Ахмед Звънов "Юнак-Локомотив" Русе
  Отборно класиране:     14 Димитър Господинов "Добруджански юнак" Добрич
1 "Берое", гр. Стара Загора 89 т. 15 Осман Осман "Айтос" Айтос
2 "Би Риал", гр. Сандански 84 т. 16 Красимир Димитров "Ангел войвода" Хасково
3 АСК "Сливен", гр. Сливен 83 т. 17 Росен Георгиев "Локомотив" Г.Оряховица
               
Най-техничен състезател - Егор Карамалак, кат. 57 кг, СК Борба "Илия Павлов", Велико Търново  
Най-резултатен състезател - Халил Садъков, кат. + 85 кг, СК Борба "Олимпиец", гр. Търговище  
               
  Гл.съдия: /п/ Милен Марков       Гл. секретар: Христо Стойнев