Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – кадети (14-16.01.2011 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
кат. 42 кг | кат. 46 кг | |||||||
1 | Адем Рамиз | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Християн Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | Айджан Ахмед | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Реджеб Чобанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Танжу Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Ангел Радев | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Джунеит Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Първан Транчев | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Енгин Узунов | "Тракиец" | Пловдив | |
5 | Христо Георгиев | "Левски" | София | 5 | Сабри Сабриев | "Кубадън" | Лозница | |
7 | Айджан Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Николай Сяров | "Ловеч" | Ловеч | |
8 | Емин Ислям | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
9 | Адем Нурали | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 54 кг | ||||
1 | Шукри Шукриев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
кат. 50 кг | 2 | Иван Бойчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
1 | Мухамед Махмуд | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Александър Димитров | "Левски" | София | |
2 | Юмит Реджеб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Милен Калчев | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Любослав Любенов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Евгени Любенов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Акиф Изетов | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Георги Стойков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Идриз Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Сюлейман Шериф | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Георги Ангелов | "Славия-2009" | София | |
7 | Кемал Ниязи | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Бисер Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
8 | Стоимен Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Наим Юсеин | "Тракиец" | Пловдив | |
9 | Денис Шакиров | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Иво Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | |
10 | Росен Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол | 12 | Генчо Генчев | "Загорец" | Нова Загора | |
11 | Екрем Мюмюнов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Гюнай Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | |
12 | Георги Пайов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
13 | Тунджай Хаджиев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 63 кг | ||||
14 | Стоян Курумилев | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Йълмаз Тасим | "Армеец-ЦСКА" | София | |
15 | Илиян Илиев | "Армеец-ЦСКА" | ЦСКА | 2 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
16 | Мехмед Алиев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Мохамед-Йосиф Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | |
17 | Михаил Йончев | "Левски" | София | 3 | Нурхан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
18 | Ертан Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Джейхан Ебазер | "Люфи Ахмедов" | Разград | |
19 | Яшар Дурганов | "Тракиец" | Пловдив | 5 | Руско Русков | "Олимпиец" | Търговище | |
20 | Симеон Ораков | "Македонска слава" | Благоевград | 7 | Шукри Шукриев | АСК "Сливен" | Сливен | |
8 | Насуф Хюсеинов | "Кубадън" | Лозница | |||||
кат. 58 кг | 9 | Риза Ризов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Ахмед Али | "Левски" | София | 10 | Валентин Омайников | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Вилиян Илиянов | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Тошо Димитров | "Ангел войвода" | Хасково | |
3 | Шакир Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Мустафа Мустафа | "Черноморски сокол" | Варна | |
3 | Кръстьо Косьов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Ергюн Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Енис Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Неджати Неджати | "Добруджански юнак" | Добрич | |
5 | Мехмед Шерифов | "Кубадън" | Лозница | 15 | Георги Чакалов | "Локомотив" | Пловдив | |
7 | Неджиб Неджиб | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Валентин Михайлов | "Македонска слава" | Благоевград | |
8 | Али Али | "Руен" | Руен | 17 | Николай Костов | "Черноморски сокол" | Варна | |
9 | Невзат Хрюстем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 18 | Енис Ферадов | "Ангел войвода" | Хасково | |
10 | Илия Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 19 | Янаки Янакиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Пламен Цветанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 20 | Стоян Стоянов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
12 | Атанас Пенков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 21 | Николай Миленков | "Македонска слава" | Благоевград | |
13 | Айсун Таиров | "Олимпиец" | Търговище | 22 | Мюждат Мурад | "Локомотив" | Пловдив | |
14 | Хюсеин Джахидов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 23 | Айсун Сабриев | "Олимпиец" | Търговище | |
15 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив | 24 | Димитър Вълчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
16 | Стойко Петров | "Черноморски сокол" | Варна | |||||
17 | Мустафа Мустафа | "Кубадън" | Лозница | кат. 76 кг | ||||
1 | Младен Василев | "Армеец-ЦСКА" | София | |||||
кат. 69 кг | 2 | Шорай Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
1 | Хюсеин Ахмед | "Левски" | София | 3 | Петър Петров | "Левски" | София | |
2 | Пламен Карчев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Живко Драгиев | "Казанлък" | Казанлък | |
3 | Сабри Сабриев | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Драгомир Свиленов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
3 | Малин Костадинов | "Левски" | София | 5 | Мехмед Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Диян Николов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
5 | Али Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Иво Дженков | "Добруджански юнак" | Добрич | |
7 | Гюнай Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Исмет Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Даниел Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Мирослав Василев | "Левски" | София | |
9 | Гьокан Мехмедов | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Атанас Атанасов | АСК "Сливен" | Сливен | |
10 | Светослав Демирев | "Добруджански юнак" | Добрич | 12 | Енгин Адем | "Руен" | Руен | |
11 | Николай Кръстев | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Кирил Къзъмски | "Армеец-ЦСКА" | София | |
12 | Красимир Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | 14 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София | |
13 | Енгин Исмаил | "Ангел войвода" | Хасково | 15 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
14 | Недко Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 16 | Дженгиз Рахмис | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
15 | Виктор Златков | "Левски" | София | 17 | Михаил Миленков | "Славия-2009" | София | |
16 | Айхан Хасанов | "Кубадън" | Лозница | 18 | Николай Сачаров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
17 | Николай Чолаков | СК Борба и самбо | Ямбол | |||||
18 | Хюсеин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 85 кг | ||||
19 | Сонер Ефраимов | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Стефан Цанков | "Казанлък" | Казанлък | |
20 | Хюсеин Хюсеин | "Руен" | Руен | 2 | Билгин Юмеров | "Армеец-ЦСКА" | София | |
21 | Денислав Калеканов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Георги Ванчев | "Ангел войвода" | Хасково | |
22 | Жулиян Желязков | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Тихомир Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
23 | Йордан Господинов | "Черноморски сокол" | Варна | 5 | Бюрхан Сали | "Черноморски сокол" | Варна | |
24 | Атанас Димитров | "Тракиец" | Пловдив | 5 | Денис Лашков | "Славия-2009" | София | |
7 | Димитър Руцов | "Славия-2009" | София | |||||
8 | Емил Кавунски | "Черноморски сокол" | Варна | |||||
кат. 100 кг | кат. + 100 кг | |||||||
1 | Мариян Тодоров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Дейвид Петров | "Левски" | София | |
2 | Юнуз Юнуз | "Левски" | София | 2 | Георги Матанов | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Хюсеин Хюсеин | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Иван Шейнов | "Левски" | София | |
3 | Тотьо Митев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Стефан Георгиев | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Нурай Юнуз | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Идает Идает | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Гюлхан Исуфов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 6 | Таньо Зафиров | "Левски" | София | |
7 | Ангел Сидеров | "Армеец-ЦСКА" | ЦСКА | 7 | Иван Русев | "Черноморски сокол" | Варна | |
Най-резултатен състезател - Мухамед Махмуд, кат. 50 кг., "Черноморец-св.борба", Бургас | ||||||||
Най-техничен състезател - Шукри Шукриев, кат. 54 кг., "Армеец-ЦСКА", София | ||||||||
Гл.секретар: Али Пъръшмолла | Гл.съдия: Валентин Гецов |