Архив резултати
Държавно лично първенство по класическа борба – момчета (18-20.02.2011 г. - гр. Стара Загора)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 35 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 1 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Цветелин Борисов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Борислав Иванов | "Тича" | Д.чифлик |
3 | Иво Цветанов | "Миньор" | Перник | 3 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Алекси Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Даниел Борисов | "Ботев-93" | Враца |
5 | Дениз Джанипов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Калин Славчев | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Цветомир Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
7 | Иван Костадинов | "Крали Бимбалов" | Царево | 7 | Мартин Маринов | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Веселин Миланов | "Миньор" | Перник | ||||
кат. 42 кг | |||||||
кат. 38 кг | 1 | Севгин Хасан | "Локомотив-93" | Варна | |||
1 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора |
2 | Алекс Саздов | "Славия" | София | 3 | Мартин Владинов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 3 | Александър Евтимов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Стоян Кубатов | "Левски" | София | 5 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Денис Сюлейманов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Руси Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Иван Стоилов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | 8 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | 9 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Мартин Владимиров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Благовест Папазов | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Георги Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | 11 | Калоян Златев | "Берое" | Ст.Загора |
11 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 12 | Цветан Кирилов | "Ботев-93" | Враца |
12 | Илия Ангелов | "Берое" | Ст.Загора | 13 | Владислав Ангелов | "Берое" | Ст.Загора |
13 | Милен Неделчев | "Тича" | Д.чифлик | 14 | Калоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
14 | Мартин Маринов | "Тича" | Д.чифлик | 15 | Любомир Мъглов | "Атлетик" | Пловдив |
16 | Петко Михайлов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
кат. 53 кг | 17 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 18 | Али Али | "Ангел войвода" | Хасково |
2 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Расим Дикмов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 20 | Ахмед Ахмедов | "Атлетик 2004" | Куклен |
3 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
5 | Коста Нанов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 47 кг | |||
5 | Митко Деянов | "Ангел войвода" | Хасково | 1 | Даниел Николов | "Ботев-93" | Враца |
7 | Антон Михов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца |
8 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Тодор Ангелов | "Ангел войвода" | Хасково |
9 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Ивелин Събев | "Класик" | Белене |
10 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
11 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Нуртин Ахмед | "Ангел войвода" | Хасково | 7 | Георги Илиев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
13 | Светослав Николов | "Левски" | София | 8 | Николай Янузов | "Славия" | София |
14 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | 10 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив |
16 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 11 | Станимир Чернев | "Левски" | София |
17 | Стефан Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Велидан Хамид | "Тича" | Д.чифлик |
18 | Илиян Георгиев | "Тича" | Д.чифлик | 13 | Алекс Балтов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
19 | Сашо Диков | "Изобор" | Плевен | 14 | Алпай Бекир | "Ангел войвода" | Хасково |
20 | Красимир Костов | "Тича" | Д.чифлик | 15 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
21 | Харалампи Нягов | "Локомотив" | Пловдив | 16 | Васил Брейчев | "Рилски спортист" | Самоков |
22 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца |
23 | Симеон Байрактаров | "Левски" | Карлово | 18 | Стивън Василев | "Ботев-93" | Враца |
24 | Силвестър Янков | "Класик" | Белене | 19 | Халид Дуран | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
25 | Мюмюн Чалъшкан | "Ангел войвода" | Хасково | 20 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков |
26 | Браян Сандов | "Ботев-93" | Враца | 21 | Никълъс Кръстев | "Ботев-93" | Враца |
27 | Михаел Генев | "Изобор" | Плевен | 22 | Енгин Джафер | "Ангел войвода" | Хасково |
23 | Георги Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 66 кг | 24 | Едуард Крамарски | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||
1 | Кирил Милов | "Левски" | София | 25 | Яник Кънчашки | "Изобор" | Плевен |
2 | Борислав Велинов | "Славия" | София | 26 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Станислав Пелов | "Левски" | София | 27 | Гринго-Богдан Григоров | "Левски" | София |
3 | Михаил Хасърбасанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 28 | Кральо Камарев | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Костадин Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 29 | Георги Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Кристиян Митранов | "Берое" | Ст.Загора | 30 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Кристиян Янев | "Левски" | София | ||||
8 | Алеко Йорданов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 59 кг | |||
9 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Димитър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Димитър Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
11 | Димитър Млекарски | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Валентин Григоров | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Ивелин Дойчев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Междун Ахмедов | "Локомотив-93" | Варна |
13 | Делян Алишахи | "Левски" | София | 5 | Райко Войков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14 | Даниел Найденов | "Изобор" | Плевен | 5 | Емил Апостолов | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Стефан Стоев | "Славия" | София | 7 | Сюлейман Сюлейман | "Локомотив" | Пловдив |
16 | Димитър Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 8 | Костадин Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
17 | Ангел Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Ростислав Гайдарски | "Класик" | Белене |
10 | Златан Клашнов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 73 кг | 11 | Цветомир Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | |||
1 | Миндо Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Ивайло Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
2 | Християн Петров | "Левски" | Со | 13 | Евгени Велинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Тодор Чифликджанов | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Аладин Карагьозов | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Нежбидин Мехмед | "Ангел войвода" | Хасково | 15 | Николай Георгиев | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Димитър Георгиев | "Тича" | Д.чифлик | 16 | Мехмед Рангелов | "Ангел войвода" | Хасково |
5 | Арман Аракелян | "Славия" | София | 17 | Димитър Митранов | "Берое" | Ст.Загора |
7 | Благовест Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 18 | Павел Милев | "Витяз-Панев" | Варна |
8 | Никола Георгиев | "Тича" | Д.чифлик | 19 | Петър Стойчев | "Олимпиец-Ат-Комшев" | Карнобат |
9 | Лъчезар Чонов | "Левски" | Карлово | 20 | Васил Пенев | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Рамадан Юмер | "Атлетик" | Пловдив | 21 | Красимир Загорчев | "Славия" | София |
11 | Йордан Славев | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
12 | Антъни Бояджиев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 23 | Алекс Велев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Петко Конаров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 24 | Йоан Петров | "Класик" | Белене |
14 | Денис Станков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
15 | Денислав Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 85 кг | |||
16 | Севги Николов | "Ангел войвода" | Хасково | 1 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив |
17 | Стоян Казийски | "Левски" | Карлово | 2 | Симон Франсис | "Славия" | София |
18 | Георги Николов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Коста Костов | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Радослав Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | ||||
5 | Мартин Кирилов | "Миньор" | Перник | ||||
кат. +85 кг | 5 | Атанас Севриев | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Илиян Райчев | "Левски" | София |
2 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Владимир Ангелов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Любомир Христов | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Спасимир Соколов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | 10 | Борислав Генчов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Павлин Христов | "Ловеч" | Ловеч | 11 | Теодор Тодоров | "Ангел войвода" | Хасково |
5 | Димитър Варсанов | "Ангел войвода" | Хасково | 12 | Октай Салиев | "Атлетик 2004" | Куклен |
7 | Ангел Сираков | "Професионал" | София | 13 | Иван Петров | "Ботев-93" | Враца |
8 | Милен Милчев | "Локомотив-93" | Варна | 14 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Иван Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 15 | Александър Димитров | "Славия" | София |
10 | Румен Грозданов | "Миньор" | Перник | 16 | Мустафа Мустафа | "Ангел войвода" | Хасково |
Най-техничен състезател - Миндо Димитров, кат. 73 кг, СК Борба "Черноморец-кл.борба", Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Владимир Стойчев, кат. 59 кг, СК Борба "Рилски спортист", Самоков | |||||||
Гл.съдия: Ив. Костадинов /п/ | Гл.секретар: /п/ М. Мутафчиев |