Архив резултати
ДЛП кадетки (25-26.02.2022, Стара Загора)
- Събота, 26 Февруари 2022
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 43 кг | кат. 49 кг | ||||||
1 | Азра Мустафова | "Дунав" | Сливо поле | 1 | Виктория Бойнова | "Левски" | София |
2 | Ани Асенова | "Станка Златева" | Сливен | 2 | Яна Димитрова | "Плевен" | Плевен |
3 | Ивет Борисова | "Славия-2009" | София | 3 | Магдалена Калеева | "Левски" | София |
4 | Изабела Байчева | "Спартак" | Враца | 3 | Никол Тодорова | "Ботев-93" | Враца |
5 | Нуюфер Махмудова | "Кубадън" | Лозница | ||||
кат. 46 кг | 5 | Радостина Добромирова | "Бургас" | Бургас | |||
1 | Стефани Петрова | "Спартак" | Варна | 7 | Виктория Димова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Несил Ридаева | "Борба" | Шумен | 8 | Стефани Иванова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Роксана Николова | "Плевен" | Плевен | 9 | Памела Добрева | "Бургас" | Бургас |
4 | Симона Христова | "Етър-Виктори-2011" | В. Търново | ||||
5 | Десислава Георгиева | "Борба и самбо" | Ямбол | кат. 61 кг | |||
1 | Любов Антова | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. 53 кг | 2 | Емел Мустафова | "Мадарски конник" | Шумен | |||
1 | Никол Крумова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Божидара Динева | "Загорец" | Н.Загора |
2 | Несрин Сюлейманова | "Станка Златева" | Сливен | 3 | Ралица Пенева | "Левски" | София |
3 | Алин Ванлак | "Етър-Виктори-2011" | В. Търново | 5 | Павлина Стойчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
4 | Александра Маринова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Ана-Мария Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Неслихан Нуриева | "Мадарски конник" | Шумен | 7 | Петя Атанасова | "Ангел Гочев" | Созопол |
6 | Антоанета Иванова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Александра Боева | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
9 | Сьозен Ватансевер | "Борба" | Шумен | ||||
кат. 57 кг | 10 | Сара Ахмедова | "Дунав" | Сливо поле | |||
1 | Галина Стоянова | "Станка Златева" | Сливен | 11 | Николета Евтимова | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Десислава Иванова | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Еленита Ангелова | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Зюлбие Илязова | "Кубадън" | Лозница | ||||
4 | Мартина Станева | "Бургас" | Бургас | кат. 65 кг | |||
1 | Виктория Радева | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 73 кг | 2 | Синем Салиева | "Борба" | Шумен | |||
1 | Еданур Ахмед | "Руен" | Руен | 3 | Моника Михайлова | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Селен Сезерова | "Класик" | Белене | ||||
3 | Диляра Рашидова | "Кубадън" | Лозница | кат. 69 кг | |||
4 | Айтен Асенова | "Класик" | Белене | 1 | Гергана Стоянова | "Левски" | София |
5 | Цветомира Петрова | "Левски" | София | 2 | Габриела Маева | "Тракия-93" | Стамболийски |
6 | Росица Иванова | "Борба и самбо" | Ямбол | 3 | Ебру Рамаданова | "Мадарски конник" | Шумен |
Най-технична състезателка - Никол Крумова, кат. 53 кг, "Ботев-93" Враца | |||||||
Най-резултатна състезателка - Любов Антова, кат. 61 кг, "Плевен" Плевен | |||||||
Гл. съдия: М.Марков | Гл. секретар: Хр. Стойнев |