Архив резултати
ДЛОШ кадети, кл. стил (19-21.3.2021, Самоков)
- Петък, 02 Април 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 48 кг | ||||||
1 | Данаил Ризов | "Камчия-2019" | Камчия | 1 | Кристиян Борисов | "Миньор" | Перник |
2 | Денис Ангелов | "Класик" | Белене | 2 | Николай Ганев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Мартин Атансов | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Митко Стоянов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
4 | Христо Райков | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Цветомир Коцев | "Ботев-93" | Враца |
5 | Васил Клисуркин | "Левски" | София | 5 | Адриян Бъзлев | "Атлетик" | Пловдив |
6 | Данаил Стоянов | "Левски" | София | 5 | Мирослав Марчев | "Ботев-93" | Враца |
7 | Симеон Петров | "Септември" | Септември | 7 | Асен Мирославов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
8 | Иван Дупаров | "Дупница" | Дупница | ||||
кат. 45 кг | 9 | Кирил Зарчев | "Септември" | София | |||
1 | Йордан Топалов | "Левски" | София | 10 | Габриел Стоянов | "Септември" | София |
2 | Кристин Петров | "Миньор" | Перник | ||||
3 | Петьо Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 55 кг | |||
1 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив | ||||
кат. 51 кг | 2 | Димитър Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Борислав Кирилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 3 | Иван Митев | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Янчо Бонев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Виктор Димитров | "Ботев-93" | Враца |
3 | Здравко Кюркчиев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Милен Юлиянов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
4 | Радослав Кърнолски | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Наско Лудов | "Левски" | София |
5 | Васко Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Гриша Назарян | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
6 | Петър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Борис Христов | "Ботев-93" | Враца |
9 | Дилян Ириков | "Белица" | Костинброд | ||||
кат. 60 кг | 10 | Петър Маринов | "Левски" | София | |||
1 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | 11 | Венцислав Стайков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
2 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив | 12 | Сашо Янакиев | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
3 | Николай Георгиев | "Плевен" | Плевен | 13 | Александър Пейчев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
3 | Юлиян Делихаджийски | "Етрополе" | Етрополе | 14 | Цветелин Петков | "Етрополе" | Етрополе |
5 | Стилян Дерменджиев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
5 | Йозджан Неждетов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 65 кг | |||
7 | Васил Рангелов | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Ашот Погосян | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | ЦСКА |
8 | Виктор Цинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Азис Атанасов | "Плевен" | Плевен |
9 | Андон Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Никола Николов | "Левски" | Карлово |
10 | Мартин Добрев | "Миньор" | Перник | 3 | Християн Иванов | "Ботев-93" | Враца |
11 | Филип Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Ибрям Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Велизар Иванов | "Левски" | София | 5 | Вили Димтров | "Плевен" | Плевен |
13 | Сотир Клинков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Спартак Валентинов | "Левски" | София |
14 | Васил Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Борислав Митев | "Бургас" | Бургас |
15 | Красимир Русинов | "Етрополе" | Етрополе | 9 | Илко Борисов | "Плевен" | Плевен |
16 | Владислав Славчев | "Миньор" | Перник | 10 | Любомир Сусанин | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Даниел Дойчев | "Локомотив-93" | Варна | 11 | Божидар Илиев | "Левски" | София |
18 | Веселин Манев | "Левски" | София | 12 | Стоян Казаков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
19 | Радослав Александров | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Рич Юлиянов | "Плевен" | Плевен |
20 | Кристиян Ранелучи | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 14 | Божидар Бочев | "Левски" | София |
21 | Павел Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 15 | Илия Милев | "Левски" | Карлово |
22 | Петър Стоянов | "Атлетик" | Пловдив | 16 | Асен Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
23 | Станислав Пироев | "Класик" | Белене | 17 | Велизар Йотов | "Слава" | Монтана |
24 | Ангел Христов | "Ловеч" | Ловеч | 18 | Иван-Александър Христов | "Плевен" | Плевен |
25 | Асен Михайлов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 19 | Петър Петров | "Класик" | Белене |
26 | Кирил Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 20 | Шемси Рамадан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
27 | Ивелин Нандров | "Атлетик" | Пловдив | 21 | Александър Танев | "Левски" | София |
28 | Борис-Михаил Попов | "Славия" | София | 22 | Борис Стоянов | "Славия" | Славия |
29 | Ангел Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 23 | Мартин Асенов | "Плевен" | Плевен |
30 | Васил Йорданов | "Левски" | София | ||||
кат. 71 кг | кат. 80 кг | ||||||
1 | Димитър Рачев | "Бургас" | Бургас | 1 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Павел Младенов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 2 | Христомир Пиронков | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Борислав Здравков | "Белица" | Костинброд | 3 | Ивайло Юсеинов | "Плевен" | Плевен |
3 | Милош Перович | "Бенковски" | Тетевен | 3 | Добрин Даркев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Никола Чамишки | "Левски" | София | 5 | Тодор Петров | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
5 | Емил Костадинов | "Плевен" | Плевен | 5 | Мартин Черванюк | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Спас Петров | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Иван Ковачев | "Левски" | София |
8 | Костадин Костов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Венци Бамбов | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Алберт Ангелов | "Плевен" | Плевен | 9 | Александър Вълчанов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
10 | Иван Илиев | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Николай Велев | "Бургас | Бургас |
11 | Нанко Белаков | "Левски" | София | 11 | Калоян Петров | "Слава" | Монтана |
12 | Слави Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 12 | Димо Георгиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
13 | Акаки Топадзе | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Виктор Радулов | "Берое" | Стара Загора |
14 | Мартин Данев | "Бургас" | Бургас | 14 | Павел Иванов | "Септември" | София |
15 | Десислав Стоянов | "Бургас" | Бургас | 15 | Алекс Маринов | "Ловеч" | Ловеч |
16 | Димо Димов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 16 | Христо Велинов | "Дупница" | Дупница |
17 | Давид Леонидов | "Миньор" | Перник | 17 | Атанас Атанасов | "Ловеч" | Ловеч |
18 | Андриан Стефанов | "Ловеч" | Ловеч | 18 | Боян Георгиев | "Миньор" | Перник |
19 | Стилян Желев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
20 | Цветомир Иванов | "Слава" | Монтана | кат. 92 кг | |||
21 | Калоян Стефанов | "Славия" | София | 1 | Антоан Мотовски | "Плевен" | Плевен |
22 | Александър Коев | "Левски" | София | 2 | Йоан Кесяков | "Стоян Николов" | Златица |
23 | Павел Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Стас Узунов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
24 | Александър Иванов | "Левски" | София | 3 | Денис Стоянов | "Белица" | Костинброд |
25 | Александър Вуховски | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Красен Дацов | "Ловеч" | Ловеч |
26 | Иван Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Илия Петков | "Ботев-93" | Враца |
27 | Данчо Йорданов | "Дупница" | Дупница | 7 | Арсен Асатрян | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Ангел Шуманов | "Атлетик" | Пловдив | ||||
кат. 110 кг | 9 | Ангел Поибренски | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Максим Милчев | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Никола Лютов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Дионисиос Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Георги Георгиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Методи Методиев | "Левски" | София | 12 | Валентино Валентинов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Марио Митков | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 13 | Николай Енчев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Теодор Илиев | "Левски" | Карлово | 14 | Дениз Тахсинов | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Николай Николов | "Бургас" | Бургас | 15 | Юлиян Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Григорий Новосартян | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 16 | Мирко Мирков | "Берое" | Стара Загора |
8 | Кирил Борисов | "Левски" | София | ||||
9 | Марат Акопян | "Славия" | София | кат. 125 кг | |||
10 | Момчил Пасков | "Класик" | Белене | 1 | Йордан Митев | "Локомотив-93" | Варна |
11 | Кристиян Георгиев | "Бургас" | Бургас | 2 | Никола Бухалски | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Васил Стоименов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
Най-техничен състезател - Ашот Погосян, кат. 65 кг, СК Борба "ЦСКА-Вл.Стойчев", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Иван Костов, кат. 60 кг, СК Борба "Ботев-93", Враца | |||||||
Гл. съдия: В. Филчев | Гл. секретар: Хр. Стойнев |