Архив резултати
ДЛП кадети, кл. стил (3-5.2.2021, Бургас)
- Сряда, 10 Февруари 2021
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 45 кг | кат. 48 кг | ||||||
1 | Йордан Топалов | "Левски" | София | 1 | Николай Ганев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Митко Стоянов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Кристиян Борисов | "Миньор" | Перник |
3 | Кристин Петров | "Миньор" | Перник | 3 | Адриян Бъзлев | "Атлетик" | Пловдив |
4 | Петьо Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 4 | Мирослав Марчев | "Ботев-93" | Враца |
5 | Денис Ангелов | "Класик" | Белене | 5 | Кирил Зарчев | "Септември" | София |
6 | Филипо Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | ||||
кат. 55 кг | |||||||
кат. 51 кг | 1 | Иван Митев | "Локомотив-93" | Варна | |||
1 | Борислав Кирилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 2 | Александър Димитров | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Димитър Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Радослав Александров | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Радослав Кърнолски | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Владислав Славчев | "Миньор" | Перник |
3 | Здравко Кюркчиев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Виктор Димитров | "Ботев-93" | Враца |
5 | Борис Христов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Ангел Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
5 | Алекс Тодоров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Йордан Манев | "Челопеч" | Челопеч |
7 | Петър-Александър Червенков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 8 | Мартин Добрев | "Миньор" | Перник |
9 | Наско Лудов | "Левски" | София | ||||
кат. 60 кг | 10 | Александър Пейчев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | |||
1 | Христо Нямов | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Емил Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Йозджан Неждетов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 12 | Ерджан Раиф | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Петър Стоянов | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Сашо Янакиев | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
3 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Димитър Костов | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Станислав Пироев | "Класик" | Белене | 15 | Милен Юлиянов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
5 | Филип Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 16 | Кристиян Ранелучи | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
7 | Спартак Валентинов | "Левски" | София | 17 | Дилян Ириков | "Белица" | Костинброд |
8 | Велизар Иванов | "Левски" | София | ||||
9 | Стилян Дерменджиев | "Локомотив" | Пловдив | кат. 71 кг | |||
10 | Виктор Цинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Димитър Рачев | "Бургас" | Бургас |
11 | Вили Димитров | "Плевен" | Плевен | 2 | Милош Перович | "Бенковски" | Тетевен |
12 | Павел Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Емил Костадинов | "Плевен" | Плевен |
13 | Андон Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Алберт Ангелов | "Плевен" | Плевен |
14 | Цветин Романов | "Плевен" | Плевен | 5 | Алекс Маринов | "Ловеч" | Ловеч |
15 | Даниел Дойчев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Спас Петров | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Кирил Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Акаки Топадзе | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Александър Александров | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Мартин Данев | "Бургас" | Бургас |
18 | Борислав Александров | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Марин Хайтов | "Ловеч" | Ловеч |
19 | Ивелин Нандров | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Нанко Белаков | "Левски" | София |
20 | Седат Алиев | "Класик" | Белене | 11 | Александър Божиков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
21 | Рич Юлиянов | "Плевен" | Плевен | 12 | Тодор Петров | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
22 | Стефан Манев | "Челопеч" | Челопеч | 13 | Никола Чамишки | "Левски" | София |
14 | Илко Борисов | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. 65 кг | 15 | Александър Коев | "Левски" | София | |||
1 | Ашот Погосян | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 16 | Алишан Ангелов | "Класик" | Белене |
2 | Християн Иванов | "Ботев-93" | Враца | 17 | Добромир Спахийски | "Плевен" | Плевен |
3 | Борислав Митев | "Бургас" | Бургас | 18 | Костадин Костов | "Ангел войвода" | Хасково |
3 | Азис Атанасов | "Плевен" | Плевен | 19 | Йордан Йорданов | "Бургас" | Бургас |
5 | Иван-Александър Христов | "Плевен" | Плевен | 20 | Веселин Колев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
5 | Алекс Миланов | "Левски" | София | 21 | Александър Вуковски | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Илия Милев | "Левски" | Карлово | 22 | Стилян Желев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
8 | Борислав Здравков | "Белица" | Костинброд | 23 | Иван Илиев | "Ловеч" | Ловеч |
9 | Любомир Сусанин | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
10 | Никола Николов | "Левски" | Карлово | кат. 92 кг | |||
11 | Юлиян Димитров | "НСА-Васил Левски" | София | 1 | Антоан Мотовски | "Плевен" | Плевен |
12 | Николай Георгиев | "Плевен" | Плевен | 2 | Николай Енчев | "Берое" | Стара Загора |
13 | Борислав Колчанов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Красен Дацов | "Ловеч" | Ловеч |
14 | Десислав Стоянов | "Бургас" | Бургас | 3 | Денис Стоянов | "Белица" | Костинброд |
15 | Стоян Казаков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Арсен Асатрян | "Локомотив" | Пловдив |
16 | Марио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Илия Петков | "Ботев-93" | Враца |
17 | Павел Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Никола Лютов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18 | Емил Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Ангел Поибренски | "Атлетик" | Пловдив |
19 | Асен Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Николай Колев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
20 | Ибрям Ибрямов | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Стас Узунов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
21 | Иван Петров | "Стоян Николов" | Златица | 11 | Кристиян Георгиев | "Бургас" | Бургас |
22 | Мартин Кирилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Васил Стоименов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
23 | Радослав Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 13 | Салих Шиндрев | "Атлетик" | Пловдив |
14 | Валентино Валентинов | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 80 кг | 15 | Йордан Златилов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |||
1 | Андрей Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Дениз Тахсимов | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Христомир Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | DQ | Петър Карабашев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Добрин Даркев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
3 | Николай Велев | "Бургас" | Бургас | кат. 110 кг | |||
5 | Павел Младенов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 1 | Максим Петров | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Юлиян Иванов | "Берое" | Стара Загора | 2 | Марио Митков | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
7 | Виктор Радулов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Николай Николов | "Бургас" | Бургас |
8 | Калоян Петров | "Слава" | Монтана | 3 | Дионисиос Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Мартин Червенюк | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Григорий Новосартян | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
10 | Павел Иванов | "Септември" | София | 5 | Златин Петров | "Бургас" | Бургас |
11 | Стефан Стамов | "Берое" | Стара Загора | 7 | Теодор Илиев | "Левски" | Карлово |
12 | Слави Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 8 | Тогай Осман | "Бургас" | Бургас |
13 | Ивайло Юсеинов | "Плевен" | Плевен | ||||
14 | Александър Вълчанов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 125 кг | |||
15 | Атанас Атанасов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Йордан Митев | "Локомотив-93" | Варна |
16 | Сали Салиев | Борба | Хасково | 2 | Никола Бухалски | "Атлетик" | Пловдив |
17 | Димо Георгиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Антон Георгиев | "Бургас" | Бургас |
18 | Валентино Димитров | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 4 | Руслан Мухаметкалиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
19 | Боян Георгиев | "Миньор" | Перник | 5 | Веселин Василев | "Слава" | Монтана |
6 | Димитър Кънев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
Най-техничен състезател - Димитър Рачев, кат. 71 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Ашот Погосян, кат. 65 кг, СК Борба "ЦСКА-Вл.Стойчев", София | |||||||
Най-атрактивен състезател - Христо Нямов, кат. 60 кг, СК Борба "Атлетик", Пловдив | |||||||
Гл.съдия: Н. Кирезиев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |