Архив резултати
ДЛОШ жени (29-30.05.2019,Враца)
- Четвъртък, 30 Май 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 53 кг | кат. 50 кг | ||||||||
1 | Сезен Белберова | 99 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Миглена Селишка | 96 | "Левски" | София |
2 | Галя Иванова | 95 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Фатме Мандева | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Петя Либчева | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Ивана Димитрова | 94 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Мариела Желязкова | 00 | "Странджа-2011" | Средец | 3 | Петя Делчева | 00 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Елица Бъчварова | 01 | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Ивета Цонева | 01 | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Ани Иванова | 96 | "НСА-Академик" | София | 5 | Силвия Митева | 99 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Марая Любенова | 99 | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Еми Атанасова | 97 | "НСА-Академик" | София |
8 | Теодора Либчева | 98 | "НСА-Академик" | София | 8 | Димитринка Сергеева | 00 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
9 | Красимира Кръстанова | 94 | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Ипек Хакъ | 98 | "Борба" | Шумен |
10 | Александра Съртлийска | 00 | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
11 | Габриела Додова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 55 кг | |||||||||
1 | Кремена Петрова | 98 | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 57 кг | ||||
2 | Весела Бръмчева | 99 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Мими Христова | 93 | "Левски" | София |
3 | Иванка Барутчийска | 00 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Ана Махарадзе | 97 | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Атанаска Петрова | 01 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Моника Барутчийска | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Гергана Велинова | 00 | "Рилски спортист" | Самоков | 4 | Боряна Минкова | 99 | "Борба" | Шумен |
5 | Адриана Димитрова | 90 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Валентина Николова | 00 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Инесс Малишева | 98 | "НСА-Академик" | София | 6 | Димитрина Кьосева | 00 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Станимира Василева | 00 | "Румен Павлов" | Стражица | |||||
9 | Ваня Илиева | 01 | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 59 кг | ||||
1 | Таня Тенева | 01 | "Димитровград" | Димитровград | |||||
кат. 62 кг | 2 | Йоанна Петрова | 00 | "Левски" | София | ||||
1 | Тайбе Юсеин | 91 | "Левски" | София | 3 | Изабел Христова | 98 | "НСА-Академик" | София |
2 | Изабел Христова | 98 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 4 | Ванеса Маринова | 01 | "Ботев-93" | Враца |
3 | Рая Кьосева | 00 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Магдалена Върбанова | 93 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
4 | Цветина-Зита Стоичкова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | 6 | Виктория Колева | 01 | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Вероника Попова | 94 | "НСА-Академик" | София | 7 | Велислава Георгиева | 00 | "Румен Павлов" | Стражица |
6 | Даяна Кирилова | 99 | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. 65 кг | |||||||||
кат. 68 кг | 1 | Юлияна Янева | 98 | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
1 | София Георгиева | 95 | "Левски" | София | 2 | Виктория Бобева | 95 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Никол Ангелова | 01 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Невин Хасанова | 00 | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Полин Балева | 98 | "НСА-Академик" | София | 4 | Барбара Иванова | 99 | "НСА-Академик" | София |
4 | Мария Тандова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 76 кг | |||||||||
кат. 72 кг | 1 | Мария Оряшкова | 88 | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Сийка Иванова | 00 | "Левски" | София | 2 | Боряна Борисова | 98 | "НСА-Академик" | София |
2 | Габриела Гигова | 95 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Камелия Тончева | 99 | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Антония Димитрова | 01 | "Рилски спортист" | Самоков | 4 | Мирослава Великова | 95 | "НСА-Академик" | София |
Най-технична състезателка - Мими Христова, кат. 57 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||||
Най-резултатна състезателка - Миглена Селишка, кат. 50 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||||
Най-етичен треньор - Борислав Рачев | |||||||||
Гл.секретар: Али Пъръшмолла |