Архив резултати
ДЛОШ свободна борба мъже (28-30.05.2019, Враца)
- Четвъртък, 30 Май 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||||
1 | Цветан Мустафов | 00 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Стефан Иванов | 92 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Митко Асенов | 88 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Мехмед Фераим | 93 | "Осман Дуралиев | Исперих |
3 | Костадин Гуцев | 01 | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Вилиян Илиянов | 94 | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Байрам Шабан | 96 | "Крепост" | Стремци | 3 | Велико Люцканов | 91 | "Станка Златева" | Сливен |
5 | Амза Тиракъ | 01 | "Лудогорска слава" | Глоджево | 5 | Сергей Бонев | 01 | "Берое" | Стара Загора |
5 | Атанас Иванов | 01 | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Красимир Кръстанов | 82 | "Илия Павлов" | Велико Търново |
7 | Никола Викторов | 01 | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 7 | Олександър Златов | 96 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Петър Петров | 99 | "Борба" | Шумен | 8 | Крум Чучуров | 90 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
9 | Юсуф Исуфов | 01 | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||||
кат. 65 кг | 10 | Вилислав Малинов | 01 | "Левски" | София | ||||
1 | Михаил Георгиев | 96 | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Денислав Динев | 01 | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
2 | Ердал Сали | 01 | "Локомотив" | Г.Оряховица | 12 | Петър Владимиров | 87 | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
3 | Никола Стоянов | 99 | "Димитровград" | Димитровград | 13 | Александър Димитров | 95 | "Борба" | Шумен |
3 | Димитър Иванов | 96 | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Мустафа Фаик | 00 | "Крепост" | Стремци |
5 | Ивайло Божилов | 01 | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Атанас Толумов | 01 | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Хюсеин Бекир | 98 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
7 | Станимир Митев | 91 | "Берое" | Стара Загора | кат. 74 кг | ||||
8 | Митко Георгиев | 99 | "НСА-Академик" | София | 1 | Мирослав Киров | 91 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
9 | Стоян Цонев | 88 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Джемал Али | 98 | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Петро Димитров | 99 | "НСА-Академик" | София | 3 | Емре Мурад | 00 | "Крепост" | Стремци |
11 | Васил Есир | 89 | "Руен" | Руен | 4 | Мартин Димчев | 98 | "НСА-Академик" | София |
5 | Мирослав Христов | 95 | "НСА-Академик" | София | |||||
кат. 70 кг | 6 | Мохамед Бакър | 95 | "Станка Златева" | Сливен | ||||
1 | Рамазан Рамазанов | 95 | "Илия Павлов" | Велико Търново | 7 | Христо Стоянов | 00 | "Херкулес" | Ямбол |
2 | Мартин Цачев | 98 | "Илия Павлов" | Велико Търново | |||||
3 | Хасан Хасан | 98 | "НСА-Академик" | София | кат. 79 кг | ||||
3 | Димитрий Маленков | 86 | "Руен" | Руен | 1 | Енгин Исмаил | 95 | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Алпай Юсуф | 96 | "Каолин-2000" | Глоджево | 2 | Пресиян Михов | 96 | "НСА-Академик" | София |
5 | Октай Салим | 93 | "НСА-Академик" | София | 3 | Богомил Бонев | 97 | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Шукри Вранчев | 01 | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Христо Илиев | 99 | "Армеец-ЦСКА" | София |
8 | Илиян Парушев | 92 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Денислав Бадавров | 96 | "Тракиец" | Пловдив |
9 | Христо Христов | 89 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Мирослав Иванов | 97 | "Димитровград" | Димитровград |
10 | Кристиян Панайотов | 01 | "Берое" | Стара Загора | 7 | Нихат Хасан | 95 | "Продан Гарджев" | Бургас |
11 | Мишел Михайлов | 92 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Георги Жисгов | 01 | "Димитровград" | Димитровград |
12 | Хюсеин Молла | 95 | "НСА-Академик" | София | 9 | Антон Паралов | 01 | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Христо Цветанов | 86 | "Румен Павлов" | Стражица | 10 | Шамил Куракаев | 94 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Венцислав Влахов | 90 | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Мирослав Кирилов | 89 | "Тракиец" | Пловдив |
15 | Николай Димитров | 00 | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Христо Георгиев | 00 | "Румен Павлов" | Стражица |
16 | Радостин Боев | 01 | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Кирил Кирилов | 96 | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
17 | Веселин Петров | 98 | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Константин Иванов | 88 | "Дан Колов" | Севлиево |
18 | Мустафа Мустафа | 97 | "Крепост" | Стремци | 15 | Петър Петров | 89 | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
19 | Йоан Георгиев | 00 | "Румен Павлов" | Стражица | 16 | Цветомир Николов | 01 | АСК "Сливен" | Сливен |
20 | Дженгис Муса | 99 | "Каолин-2000" | Глоджево | |||||
кат. 97 кг | |||||||||
кат. 86 кг | 1 | Ахмед Батаев | 91 | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Мехмед Гази | 92 | "Лудогорска слава" | Глоджево | 2 | Бехчет Хамид | 88 | "Осман Дуралиев" | Исперих |
2 | Станимир Атанасов | 83 | "Казанлък" | Казанлък | 3 | Атанас Дончев | 91 | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Павел Иванов | 98 | "НСА-Академик" | София | 3 | Светлин Костадинов | 98 | "НСА-Академик" | София |
3 | Мехмед Мехмедов | 93 | "Каолин-2000" | Глоджево | 5 | Ради Радев | 95 | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Хюсеин Звъна | 98 | "Каолин-2000" | Глоджево | 5 | Танер Ридванов | 97 | "Борба" | Шумен |
5 | Светослав Димитров | 92 | "Левски" | София | 7 | Стоян Стоянов | 94 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Мариян Ганев | 96 | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
8 | Георги Ангелов | 01 | "Димитровград" | Димитровград | кат. 125 кг | ||||
9 | Светослав Делев | 01 | "Левски" | София | 1 | Мариян Тодоров | 94 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Виктор Златков | 95 | "НСА-Академик" | София | 2 | Адел Бакър | 98 | "Станка Златева" | Сливен |
3 | Ферди Мехмедов | 93 | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||||
кат. 92 кг | 3 | Ислам Адизов | 99 | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Георги Димитров | 96 | "НСА-Академик" | София | 5 | Гюрай Хамдиев | 91 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Юмер Юмер | 89 | "Руен" | Руен | 5 | Драгомир Димов | 97 | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Неделчо Неделчев | 91 | "Осман Дуралиев" | Исперих | 7 | Айлин Ашим | 89 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
4 | Велико Великов | 98 | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Дарин Дралчев | 00 | "Берое" | Стара Загора |
5 | Йордан Кунгалов | 95 | "НСА-Академик" | София | 9 | Билгин Юмеров | 95 | "НСА-Академик" | София |
6 | Ивайло Нанчев | 98 | "Илия Павлов" | Велико Търново | 10 | Въчо Делчев | 00 | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Христо Кинов | 87 | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 11 | Антон Златков | 98 | "НСА-Академик" | София |
12 | Нергюн Джинали | 96 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
13 | Костантин Костов | 99 | "Херкулес" | Ямбол | |||||
Най-техничен състезател - Мирослав Киров, кат. 74 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||||
Най-резултатен състезател - Михаил Георгиев, кат. 65 кг, АСК "Сливен", Сливен | |||||||||
Най-етичен треньор - Ангел Тодоров | |||||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |