Архив резултати
ДЛОШ юноши - класически стил (11-13.05.2018, гр. Пловдив)
- Неделя, 13 Май 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 52 кг | кат. 63 кг | |||||||
1 | Цветослав Симеонов | "Изобор" | Плевен | 1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | |
2 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Дейвид Балджиев | "Левски" | София | |
3 | Денис Ибров | "Ангел-Войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. 55 кг | 5 | Петър Делчев | "Ангел-Войвода-Хасково" | Хасково | ||||
1 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Йордан Неджат | "Левски" | София | 7 | Станимир Иванов | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | 9 | Габриел Георгиев | "Класик" | Белене | |
5 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Илиян Илиев | "Левски" | София | |
5 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 11 | Тихомир Канавоев | "Локомотив-93" | Варна | |
7 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Цветелин Генчев | "Берое" | Ст.Загора | |
8 | Николай Тошев | "Локомотив" | Пловдив | |||||
9 | Иван Дамянов | "НСА-Академик" | София | кат. 67 кг | ||||
10 | Алекс Василев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Красимир Дормушев | "НСА-Академик" | София | |
2 | Антон Шкретов | "Балкан" | Ботевград | |||||
кат. 60 кг | 3 | Илиян Василев | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 3 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Мартин Велев | "НСА-Академик" | София | 5 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | |
3 | Валентин Илиев | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Мартин Пеев | "Левски" | София | 8 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Васил Цинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 9 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Ивайло Въчев | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
8 | Радослав Макариев | "Слава" | Монтана | |||||
кат. 72 кг | ||||||||
кат. 87 кг | 1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Калоян Попов | "Балкан" | Ботевград | |
2 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Златомир Петров | "Левски" | София | |
3 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Спас Говедаров | "Левски" | София | |
5 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София | 5 | Марко Алексиев | "Левски" | София | |
5 | Олег Миров | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Георги Антонов | "Ангел-Войвода-Хасково" | Хасково | |
7 | Емил Христов | "Левски" | Карлово | 8 | Иван Иванов | "Балкан" | Ботевград | |
8 | Марио Манцулов | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
10 | Мирослав Атанасов | "Миньор" | Перник | 11 | Николай Тодоров | "Армеец-ЦСКА" | София | |
11 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца | 12 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас | |
12 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Илия-Теодор Мерджанов | "Локомотив" | Пловдив | |
13 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Атанас Атанасов | "Левски" | Карлово | |
15 | Мохамед Абдулкадер | "Бургас" | Бургас | |||||
кат. 77 кг | 16 | Георги Георгиев | "Изобор" | Плевен | ||||
1 | Захари Зашев | "Левски" | София | 17 | Русан Ракитов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
2 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | 18 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | |
3 | Филип Радойков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 19 | Валентин Йоцов | "Изобор" | Плевен | |
3 | Денис Кокушев | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
5 | Никола Бабунов | "Ангел-Войвода-Хасково" | Хасково | кат. 97 кг | ||||
5 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Делян Али-Шахи | "Левски" | София | |
7 | Боян Аспарухов | "Левски" | София | 2 | Мартин Кирилов | "НСА-Академик" | София | |
8 | Марио Алексиев | "Левски" | София | 3 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора | |
9 | Кристиян Стоев | "Бургас" | Бургас | 3 | Димитър Христов | "Локомотив" | Пловдив | |
10 | Емил Стоноин | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | |
11 | Никола Ганчев | "Балкан" | Ботевград | 5 | Спартан Гарабедян | "Локомотив" | Пловдив | |
12 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | 7 | Златин Клашнов | "Локомотив" | Пловдив | |
13 | Илиян Гегов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Иван Дорянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
13 | Александър Евтимов | "НСА-Академик" | София | 9 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков | |
10 | Петър Трифонов | "Берое" | Ст.Загора | |||||
кат. 130 кг | 11 | Иван Профиров | "Ангел-Войвода-Хасково" | Хасково | ||||
1 | Игнат Миленов | "Балкан" | Ботевград | 12 | Александър Вътев | "Ангел-Войвода-Хасково" | Хасково | |
2 | Петър Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Венцислав Христов | "Бургас" | Бургас | |
3 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 14 | Денис Стойков | "Левски" | София | |
3 | Антонио Гавраилов | "Миньор" | Перник | 15 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
5 | Радостин Колев | "Славия" | София | кат. 82 кг | ||||
7 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | 1 | Тихомир Димов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
8 | Иво Челенков | "Левски" | София | 2 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | |
9 | Дилян Коцев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | |
10 | Илиян Василев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Теодор Домузинов | "Левски" | София | |
11 | Незми Камберов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | |
12 | Божидар Иванов | "НСА-Академик" | София | 5 | Станимир Чернев | "НСА-Академик" | София | |
13 | Пламен Русинов | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Теодор Рангелов | "Левски" | София | |
14 | Радко Бонев | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Александър Петров | "НСА-Академик" | София | |
9 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
ОТБОРНО | точки | 10 | Здравко Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | |||
1 | "Левски" София | 180 т. | 11 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | ||
2 | "Рилски спортист" Самоков | 157 т. | 12 | Иван Стоянов | "Левски" | Карлово | ||
3 | "Локомотив" Пловдив | 106 т. | 13 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас | ||
Най-техничен състезател - Иво Илиев, кат. 60 "Изобор" Плевен | ||||||||
Най-резултатен състезател - Красимир Крумов, кат. 72 кг "Рилски спортист" Самоков | ||||||||
Гл. Съдия: И.Ламбов | Гр. Секретар: П.Лазов |