Приключи полусезона в 1-ва бундеслига
- Вторник, 30 Ноември -0001
С това приключва първият полусезон на първа бундеслига. В запада отборът на Ганев, Дубов и Джорев Мьомбрис-Кьонингсхофен води без загуба и без равен с пълен актив от победи. В източната група Бургхаузен е начело с 14 точки пред Люкенвалдер 12т. За отбора на лидерите се състезават Николай Куртев, Мирослав Гешев и Иван Иванов.
Началото на вторият полусезон е на 22.Октомври
Клуб брой срещи точки
1. RWG Mömbris-Königshofen 8 16
2. ASV Mainz 8 12
3. KSV Köllerbach 8 12
4. SV Weingarten 8 10
5. TKSV Bonn-Duisdorf 8 9
6. ASV Nendingen 8 6
7. TSV Musberg 8 4
8. KSK Neuss 8 2
9. TuS Adelhausen 8 1
Западна група – 15.10.2011 г.
ASV Mainz – TuS Adelhausen (Verein) 29:12
55 Аталай Сухраб – Флорин Матей 4:0 ( 6:0 6:0 7:0) 02:15
60 Юрий Кьол – Золти Бекри 3:0 (1:0 3:0 2:0 ) 06:00
66A Георге Букер – Гиорги Балиашвили 3:0 (2:1 1:1 1:0) 06:00
66B Сейран Симонян – Флориан Хаслер 4:0 (4:0) 00:28
74A Олег Моцалин – Кристиян Брзовски 3:2 (0:3 0:2 1:0 1:0 1:0) 10:13
74B Паскал Ейселе – Александер Хейт 3:2 (0:1 1:0 1:0 1:1 1:0) 10:00
84A Давид Бичинашвили – Едгарас Войтечовскис 3:2 (0:1 2:0 4:1 1:1 1:0) 10:00
84B Доминик Енгел – Мануел Фикс 1:3 PS 1:0 0:1 0:3 0:1 08:00
96 Кенан Гьор – Виктор Рех 3:0 (5:0 1:0 1:0) 06:00
120 Ксенофон Куциумпас – Даниел Лигети 2:3 (1:0 2:3 0:1 4:0 0:1) 10:00
TSV Musberg (Verein) – TKSV Bonn-Duisdorf 15:24
55 Александру Чиртоака – Амиран Картанов 3:2 (0:1 1:1 1:1 1:0 4:2) 10:07
60 Давид Карецински – Мариус Лос 2:3 (0:2 1:0 0:1 1:0 0:3) 10:00
66A Адриан Моисе – Стефан Данилиуч 1:3 (0:2 1:0 0:3 0:1) 08:00
66B Франк Стаблер – Силвестър Чарзевски 3:2 (0:1 1:0 0:1 4:0 4:0) 10:00
74A Андре Ехрман – Георг Харт 0:4 (0:6 0:6 0:6) 03:05
74B Стефан Стаблер – Александрс Виснаковс 0:3 (0:2 0:4 0:1) 06:00
84A Радослав Марцинкиевицз – Пьотр Янулув 3:0 (1:1 1:0 2:0) 06:30
84B Михаел Бьопле – Валдемар Стрейб 0:4 (0:5) 01:56
96 Камил Скаскиевицз – Вилиан Харт 2:3 (0:1 1:0 0:1 1:0 0:1) 10:59
120 Робърт Пап – Феликс Радингер 1:0 (1:0 1:0 1:0) 06:00
KSK Neuss – RWG Mömbris-Königshofen 9:20
55 Мимум Туба – Иван Джорев 0:3 (0:2 0:4 0:2) 06:01
60 Сергей Скрипка – Йенс Рунг 0:1 (3:0 1:0 0:1 0:1 0:1) 10:00
66A Самет Дюлгер – Саба Болаги 0:3 (0:3 0:1 0:1) 06:02
66B Исмаил Байкуш – Бенгт Трагесер 1:0 (1:0 1:0 1:0) 06:00
74A Илиас Йоздемир – Какхабер Кхубезхти 0:4 (0:6 0:6 0:3) 05:39
74B Роберт Росенгрен – Бенджамин Стандж 3:0 (1:0 1:0 1:0) 06:00
84A Ерич Маржакле – Михаил Ганев 0:3 (0:1 0:1 0:3) 06:00
84B Лени Персон – Фисник Захити 3:0 (2:0 1:0 1:0) 02:00
96 Юсуф Туркая – Олдрик Вагнер 1:3 (1:0 0:3 0:3 0:5) 08:05
120 Георги Златански – Йохан Еурен 1:3 (0:3 1:0 0:1 0:1) 08:00
SV Weingarten (Verein) – ASV Nendingen 20:15
55 Марсел Евалд – Генади Тулбеа 4:0 (0:1 0:3 4:1) 05:41
60 Виргил Мунтеану – Александър Костадинов 1:3 (6:0 0:1 0:1 0:2) 07:41
66A Анатоли Гуйдя – Флориан Шварц 4:0 (5:0 7:0 4:0) 04:28
66B Йонут Панаит – Стефан Баур 4:0 (6:0 7:0 7:0) 02:02
74A Сзаболз Ласло – Ахмед Дударов 3:0 (2:1 2:0 3:2) 06:00
74B Адам Джурецко – Невен Зугаж 0:3 (0:1 0:1 0:1) 06:00
84A Бекхан Куркиев – Марц Бушле 3:0 (1:0 2:0 1:0) 06:00
84B Рене Цимерман – Ненад Зугаж 0:3 (0:3 0:1 1:1) 06:00
96 Йоханес Кесел – Николай Цебан 1:3 (0:1 1:0 0:1 0:3) 08:00
120 Михали Дийк-Бардос – Балазс Кис 0:3 (1:2 0:1 0:1) 06:00
16.10.2011 г.
ASV Nendingen – KSV Köllerbach (Verein) 16:23
55 Генади Тулбеа – Андрей Дуков 4:0 (3:0 5:0) 03:08
60 Стефен Баур – Венелин Венков 0:4 (0:10 0:7 0:4) 05:23
66A Ян Цеабан – Юсуф Бенекли 0:0
66B Едгарас Венцкаитис – Томазс Свиерк 2:3 (0:1 1:0 0:1 1:0 0:1) 10:00
74A Ахмед Дударов – Мартин Даум 0:3 (0:1 0:1 2:2) 06:07
74B Невен Зугаж – Тимо Бадуш 3:0 (1:0 1:0 1:0) 06:00
84A Марк Бучле – Константин Волк 0:3 (1:2 0:2 0:4) 06:00
84B Ненад Зугаж – Ян Фишер 3:1 (1:3 1:0 2:0 3:0) 08:00
96 Николай Цебан – Павло Олийник 3:2 (0:1 0:2 1:0 1:0 1:0) 10:00
120 Балазс Кис – Хейки Наби 1:3 (0:1 0:1 3:0 0:2) 08:00
RWG Mömbris-Königshofen – SV Weingarten (Verein) 18:16
55 Красимир Кръстанов – Кристоф Евалд 3:0 (2:0 1:0 4:0) 06:00
60 Джейхун Зайдов – Виргил Мунтеану 0:3 (0:2 0:2 0:1) 06:00
66A Саба Болаги – Анатоли Гуйдя 0:4 (0:1 0:1) 03:57
66B Марко Бутнер – Йонут Панаит 0:4 (0:7) 00:47
74A Какхабер Кхубезтхи – Леонид Базан 3:0 (1:0 2:0 5:0) 06:00
74B Томас Собеку – Адам Джуерцко 0:3 (0:2 0:1 0:1) 06:00
84A Петер Вейсенберг – Бекхан Куркиев 3:2 (1:0 0:2 1:0 1:3 1:1) 10:01
84B Фисник Захити – Рене Цимерман 3:0 (3:0 3:0 1:0) 06:00
96 Михаил Ганев – Йоханес Кесел 3:0 (2:0 2:1 2:1) 06:00
120 Йохан Еурен – Оливер Хаслер 3:0 (1:0 2:0 2:0) 06:00
TKSV Bonn-Duisdorf – KSK Neuss 23:12
55 Амиран Картанов – Мимум Туба 3:0 (1:1 3:0 6:0) 04:40
60 Мариусз Лос – Сергей Скрипка 3:0 (2:0 1:0 1:0) 06:00
66A Стефан Данилиус – Самет Дюлгер 0:3 (3:3 0:5 1:1) 06:00
66B Силвестър Чарзевски – Исмаил Байгус 3:0 (1:0 1:1 1:0) 06:00
74A Георг Харт – Илиас Йоздемир 3:0 (1:0 1:0 4:0) 06:18
74B Александрс Виснаковс – Роберт Росенгрен 1:3 (0:3 3:0 0:1 0:1) 08:00
84A Пьотр Янулув – Лени Персон 4:0 (7:0 6:0 4:0) 04:18
84B Валдемар Стрейб – Николай Байряков 0:3 (0:2 0:2 0:1) 06:00
96 Уилям Харт – Юсуф Туркая 4:0 (2:0) 00:21
120 Феликс Радингер – Георги Златански 2:3 (0:1 0:1 1:0 1:0 0:1) 10:00
TuS Adelhausen (Verein) – TSV Musberg (Verein) 12:21
55 Флорин Матей – Александру Чиртоака 0:4 (0:7 0:5 0:7) 05:13
60 Стефан Брюнер – Оливие Рюнге 0:4 (0:1 0:1 0:1) 06:00
66A Герго Волер – Адриан Моисе 3:1 (2:3 3:1 2:0 4:0) 08:00
66B Флориан Хаслер – Франк Стаблер 0:3 (0:1 0:1 0:1) 06:00
74A Кристиян Брзозовски – 4:0 0:0
74B Александър Хейт – Стефан Стаблер 0:3 (0:1 0:1 0:1) 06:00
84A Ищван Вереб – Радослав Марцинкиевиц 0:3 (0:2 0:1 1:2) 06:00
84B Дамиан Яниковски – Михаел Бьопле 4:0 (4:0) 00:29
96 Андреас Фикс – Камил Скаскиевиц 0:3 (0:1 0:1 0:2) 06:01
120 Даниел Лигети – Роберт Пап 1:0 (1:0 0:3 1:0 1:0) 08:00
Източна група
Клуб брой срещи точки
1. SV Wacker Burghausen 8 14
2. 1. Luckenwalder SC 8 12
3. KSV Aalen 05 8 12
4. SV Hallbergmoos 8 8
5. SV Luftfahrt Berlin 8 7
6. AC Lichtenfels 8 6
7. RV Thalheim 8 6
8. SV Joh. Nürnberg 8 4
9. SV Untergriesbach 8 3
14.10.2011 г.
RV Thalheim – AC Lichtenfels 19:21
55 Доминик Корб – Радостин Шиндов 0:4 (0:8 0:7 0:0) 01:04
60 Ерик Вайс – Константин Замфир 2:3 (2:0 2:2 0:1 2:0 0:1) 10:00
66A Крзистоф Биенковски – Симон Пилзвегер 3:2 (3:3 1:0 1:0 0:4 1:0) 10:00
66B Тобиас Льофлер – Румен Савчев 1:3 (0:2 2:0 0:1 0:2) 08:00
74A Флориан Рау – Сергей Шишков 0:3 (0:3 0:3 0:3) 06:00
74B Кевин Мелхорн – Андреас Айшаймер 1:3 (1:0 0:3 1:1 4:6) 08:00
84A Збигнев Барановски – Кристоф Майкснер 3:0 (1:0 1:0 4:0) 06:00
84B Петр Новак – Артур Омаров 3:1 (0:2 6:0 3:0 1:0) 06:28
96 Радослав Дъблиновски – Стефен Хартан 3:2 (0:2 0:1 1:0 5:0 2:0) 10:00
120 Давид Вала – Милослав Методиев 3:0 (3:0 3:0 1:0) 06:00
15.10.2011
SV Hallbergmoos – SV Wacker Burghausen 14:27
55 Адам Биенковски – Хакан Парлар 0:3 (0:1 0:1 0:1)
60 Кристофър Гийгър – Андреас Майер 3:2 (2:0 0:1 3:2 0:1 1:0 )
66A Мориц Оберхаузер – Мартин Майер 0:4 (1:4 0:2 2:10)
66B Александер Фрич – Матиас Маах 0:4 (0:5 0:5 0:4)
74A Ергюн Айдън – Николай Куртев 3:1 (1:0 2:1 1:1 1:0)
74B Михаел Прил – Микола Дараган 0:4 (0:5 0:8 0:6)
84A Сослан Гациев – Антон Лосовик 4:0
84B Александр Казакевич – Петер Бакси 2:3 (2:0 1:0 0:4 0:4 0:1)
96 Даниел Бона – Гергели Кис 0:3 (0:1 0:2 1:3)
120 Миндаугас Еюеискис – Теодорос Тунусидис 2:3 (0:1 0:1 1:0 1:0 0:2)
KSV Aalen 05 – RV Thalheim 27:8
55 Адриан Моса – 4:0 0:0
60 Стиг Андре Берге – Томас Бергер 4:0 (7:0 7:0 9:0) 05:19
66A Исмаил Реджеп – Крзистоф Биенковски 3:1 (1:0 0:1 1:0 1:1) 08:14
66B Патрик Сорг – Ерик Вайс 2:3 (1:0 1:0 0:1 0:1 2:3) 10:00
74A Мариус Атофани – Флориан Рау 3:0 (1:0 3:0 2:0) 06:00
74B Ханс-Йорг Шер – Крис Паетзолд 4:0 (6:0 8:0 6:0) 04:05
84A Амзариос Бентинидис – Збигнев Барановски 3:1 (3:0 3:2 1:1 1:0) 08:23
84B Паскал Кох – Пьотр Новак 0:3 (0:1 0:7 0:2) 05:34
96 Дато Керашвили – Радослав Дублиновски 3:0 (1:0 3:0 3:0) 06:01
120 Ралф Бьорингер – Давид Вала 1:0 (1:0 1:0 1:0) 06:00
AC Lichtenfels – 1.Luckenwalder SC 10:31
55 Радостин Шиндов – Емануел Краус 0:4 (0:1 0:7 0:4) 05:33
60 Константин Замфир – Кристоф Баст 1:3 (1:0 0:1 0:1 0:1) 08:00
66A Симон Пилзвегер – Михаел Шнайдер 2:3 (0:2 3:0 1:0 0:2 0:1) 10:41
66B Йоханес Лурз – Марк Венцке 0:4 (0:7 0:8 0:7) 01:50
74A Сергей Шишков – Ленард Викел 3:2 (0:1 3:0 3:0 1:2 6:0) 09:36
74B Андреас Айшаймер – Дамиан Хартман 0:4 (0:1 0:2) 02:23
84A Кристоф Майкснер – Франко Бютнер 3:1 (2:1 1:4 1:0 1:0) 08:03
84B Артур Омаров – Виктор Лоринц 1:3 (1:3 0:1 2:0 0:1) 08:00
96 – Роберт Глор 0:4 (0:0)
120 Милослав Методиев – Мирко Енглиш 0:3 (0:2 0:1 0:1) 06:00
SV Joh. Nürnberg – SV Untergriesbach 23:15
55 Фабиан Шмит – Марко Ленз 4:0 (1:0 6:0 6:0) 05:00
60 Тим Шлайчер – Кристоф Шер 3:2 (2:0 0:2 0:2 2:0 5:0) 10:00
66A Марио Бесолд – Бенедикт Хейндл 4:0 (4:0 3:2 6:0) 05:54
66B Свен Дюрмайер – Бенедикт Паули 3:1 (2:0 0:1 2:0 1:0) 08:00
74A Март Пьолман – Сандор Тозсер 0:3 (0:1 1:2 0:1) 06:00
74B Мартин Клопф – Андреас Бучетман 3:2 (0:1 1:2 2:2 3:0 4:0) 10:00
84A Кристоф Пшерер – Габор Хатос 0:3 (0:1 0:2 0:2) 06:00
84B Андрас Хорват – Кристоф Бауер 3:1 (0:1 1:0 3:0 3:0) 08:00
96 Фабиан Ейпъл – Тамас Фодор 0:3 (1:1 0:6 0:3) 05:20
120 Фредерин Шьон – Балинт Лам 3:0 (1:0 2:0 1:0) 06:00
16.10.2011
SV Untergriesbach – SV Luftfahrt Berlin 19:19
55 Марко Ленз – Свен Камин 0:4 (4:7 0:6)
60 Кристоф Шер – Норберт Пал 3:1 (0:1 2:0 2:0 2:2)
66A Габор Фаркас – Рафал Статкиевич 3:2 (0:1 0:1 3:3 4:2 4:0)
66B Бенедикт Паули – Бакар Акемерзаев 3:1 (4:0 2:0 0:1 1:0)
74A Сандор Тозсер – Адам Соберай 3:0 (1:0 2:0 3:1)
74B Андреас Бучетман – Мартин Забо 1:4 (0:1 0:7 2:1 0:4)
84A Габор Хатош – Патрик Дъблиновски 3:0 (1:0 1:0 3:0)
84B Кристоф Бауер – Мирко Редман 0:3 (0:2 0:2 0:3)
96 Тамас Фодор – Радослав Баран 0:3 (0:1 0:2 0:2)
120 Балинт Лам – Рикардо Мелз 3:1 (0:1 1:0 3:0)
1. Luckenwalder SC – SV Joh. Nürnberg 26 :4
55 Емануел Краус – Фабиан Шмит 3:0 (1:0 5:1 1:0) 06:05
60 Кристоф Баст – Тим Шлейчер 1:0 (0:4 1:0 1:0 1:0) 08:00
66A Михаел Шнайдер – Марио Бесолд 3:0 (2:0 1:0 3:0) 06:09
66B Марк Венцки – Свен Дурмайер 3:1 (1:0 0:1 1:0 3:0) 08:00
74A Ленард Викел – Марк Пьолман 3:0 (2:0 2:0 1:0) 06:04
74B Дамиан Хартман – Мартин Клопф 4:0 (5:0 5:0 6:0) 04:55
84A Франк Бютнер – Кристоф Пшерер 0:3 (0:3 0:1 0:1) 06:07
84B Виктор Льоринз – Андрас Хорват 1:0 (1:0 0:1 0:3 1:0 1:0) 10:00
96 Роберт Глор – Фабиан Ейпъл 4:0 (4:4 3:0) 03:01
120 Мирко Енглиш – 4:0 (0:0)
SV Wacker Burghausen – KSV Aalen 05 17:16
55 Хакан Парлар – Адриан Моса 3:1 (1:0 0:1 1:0 3:0)
60 Андреас Майер – Стиг Берге 0:3 (1:2 0:6 0:2)
66A Мартин Майер – Исмаил Реджеп 0:3 (0:1 0:1 0:1)
66B Матиас Мааш – Патрик Сорг 3:1 (0:1 4:0 6:0 1:0)
74A Николай Куртев – Мариус Атофани 0:3 (0:1 0:1 0:1)
74B Юлиан Квит – Ханс Шер 4:0 (7:0 6:0 3:0)
84A Мирослав Гешев – Мацией Балавендер 0:3 (0:1 0:1 0:3)
84B Еуген Пономарчук – Паскал Кох4:0 (4:1 4:0 4:0)
96 Гергели Кис – Дато Керашвили 3:1 (1:4 1:0 3:0 2:0)
120 Иван Иванов – Ралф Бьорингер 0:1 (2:0 0:1 0:1 0:1)