pdfВерсия за печат

  Първенство Възраст Домакин Стил
ЯНУАРИ
13 ДЛП  (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   Сливен кл.
14 ДЛП (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени   жени
15 ДЛП (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже   св.
20 - 21 ДЛП  кадети   Враца св. кл.
27 ДЛП юноши   Враца св.
28 ДЛП девойки   ж.
29 ДЛП юноши   кл.
ФЕВРУАРИ
1 Зимен турнир по народна борба мъже   Асеновград св.
02 - 05 1-ви т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.
02 - 05 ДЛП момчета   Г. Оряховица кл. св.
18 ДЛП момичета, кадетки   Стара Загора ж.
23 - 26 2-ри т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.
МАРТ
02- 05 МТ "Дан Колов - Никола Петров" мъже, жени   София св., кл., ж.
13 - 19 Европейско първенство юноши, девойки U23   Букурещ, Румъния св., ж., кл.
16 - 19 ДЛП деца   Сливен кл. св.
  Турнир "Кольо Узунов"   по покана Стара Загора кл
24 - 26 Турнир "Динко Петров"   по покана Стара Загора кл., св., ж.
  Турнир "Данко Дачев"   по покана Бургас кл.
АПРИЛ
1 - 2 Турнир "Злати Динев Ройдев" момчета по покана Гълъбово св.
07 ДЛОШ юноши   Бургас св.
08 ДЛОШ девойки   ж.
09 ДЛОШ юноши   кл.
17 - 23 Европейско първенство мъже, жени   Загреб, Хърватска св., кл., ж
22 ДЛОШ момичета, кадетки   Бургас ж
28 - 29 ДЛОШ кадети   Бургас кл. св.
  Турнир "Пашов Билдинг" - пролетен   по покана Пловдив кл., св.
  Турнир "Васил и Георги Илиеви" кадети по покана   кл.
  Турнир "Ив.Кръстев-П.Дерменджиев"   по покана Ямбол св.
МАЙ
06 - 07 Балканско първенство U17, U15   Серес, Гърция св., кл., ж.
11 - 14 МТ "Петко Сираков - Иван Илиев" юноши U20   Пловдив св., кл., ж.
18 - 21 ДЛОШ деца   Г. Оряховица кл., св.
  Турнир   по покана Руен св.
  Турнир "Станчо Колев" деца по покана Стара Загора св.
ЮНИ
01 - 04 3-ри т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.
01- 04 ДЛОШ момчета   Търговище кл. св.
09 ДЛОШ (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже   Враца св.
10 ДЛОШ (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени   ж.
11 ДЛОШ  (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   кл.
12 - 18 Европейско първенство кадети, кадетки   Тирана, Албания св., ж., кл.
26.06.-02.07. Европейско първенство юноши, девойки   Испания св., ж., кл.
  Турнир "Еню Вълчев-Димитър Чифудов"   по покана Тополовград св.
  Турнир "Димитър Добрев" деца по покана с. Езерче св.
  Турнир "Стоян Николов"   по покана Златица кл.
ЮЛИ
06  - 09 Европейско първенство момчета, момичета  U15   Будапеща, Унгария св., ж., кл.
13 - 16 4-ти т-р Ранкинг сериес мъже/жени     св., кл., ж.
31.07. - 06.08. Световно първенство кадети, кадетки   Истанбул, Турция св., ж., кл.
  Турнир по плажна борба юн.,дев.,мъже,жени по покана Шкорпиловци св., ж.
АВГУСТ
14 - 20 Световно първенство юноши, девойки   Варшава, Полша св., ж., кл.
  Турнир по плажна борба юн.,дев.,мъже,жени по покана Созопол св., ж.
СЕПТЕМВРИ
16 - 24 Световно първенство мъже, жени    Белград, Сърбия св., ж., кл.
  Турнир "Петър Мънев-Тодор Генчев"   по покана Белене кл.
  Турнир "Никола Станчев"   по покана Твърдица св.
  Турнир "Продан Гарджев"   по покана Средец св.
  Турнир "Пламен Пенев"   по покана Търговище св.
  Турнир "Олимпиец-Ат.Комшев"   по покана Карнобат кл.
  Турнир "Георги Мърков-Олимп. надежди"   по покана Пазарджик св.
  Турнир "Никола Илчев"   по покана Стара Загора св.
ОКТОМВРИ
10 - 15 Световно първенство ветерани   Лутраки, Гърция св., кл.
23 - 29 Световно първенство юноши, девойки до 23 г.   Тампере, Финландия св., кл., ж
  Турнир "6-те Великденски ангела"   по покана Симеоновград св.
  Турнир "Лютфи Ахмедов" момчета   Разград св.
  Турнир "Иво Ангелов"   по покана Перник кл.
  Турнир "Стоте войводи" кадети по покана Сливен св.
  Турнир деца по покана Айтос св.
  Турнир "Пашов билдинг" - зимен   по покана Пловдив кл., св.
  Купа "Пловдив"   по покана Пловдив кл., св.
НОЕМВРИ
  Турнир "Янчо Патриков" деца, момчета по покана София св.
  Турнир "Олимпийска слава"   по покана Бургас св.
  Турнир "Пламен Боцев"   по покана Враца кл., ж.
  Турнир "Стоян Ненчев"   по покана Пловдив св.
  Купа "Самоков" деца,момч.,кадети,кадетки, юноши   Самоков кл., ж.
ДЕКЕМВРИ
  Турнир "Освобождение" деца, момчета, кадети по покана Плевен кл.
  Турнир "Еню Вълчев"   по покана Димитровград св.
  Турнир "Никола Петров" деца по покана Горна Оряховица св.

ЗАБЕЛЕЖКА: ДЛП и ДЛОШ за момчета се провеждат в 2 (два) дни, останалите в 1 (един) ден.
Меренето за деца - вечерта преди състезанието. ДЛП и ДЛОШ за деца започват с първа група.