Резултати текущи
ДЛП жени (5-6.1.2024, гр. Стара Загора)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Миглена Селишка | "ЦСКА" | София | 1 | Ирена Бинкова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Емине Осман | "Станка Златева" | Сливен | 2 | Меган Панчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Фатме Мандева | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Йоана Дачева | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Стефани Петрова | "Спартак" | Варна | 4 | Красимира Димитрова | "Плевен" | Плевен |
5 | Димитрина Кьосева | "Челопеч" | Челопеч | 5 | Ипек Хакъ | "Борба" | Шумен |
5 | Мерал Зиберова | "НСА-Васил Левски" | София | 6 | Мирослава Атанасова | "Плевен" | Плевен |
7 | Азра Мустафова | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
8 | Емилия Атанасова | "Плевен" | Плевен | кат. 55 кг | |||
9 | Магдалена Калеева | "Левски" | София | 1 | Сезен Белберова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
10 | Неслихан Нуриева | "Мадарски конник" | Шумен | 2 | Весела Бръмчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Роксана Николова | "Плевен" | Плевен | 3 | Михаела Михова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
12 | Мария Спирковска | "Челопеч" | Челопеч | 4 | Любов Антова | "Плевен" | Плевен |
13 | Ралица Димитрова | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Вени Търновалийска | "Атлетик" | Пловдив |
14 | Кристина Маринова | "Черноморец-кл и св" | Бургас | 6 | Ивелина Митова | "НСА-Васил Левски" | София |
7 | Яна Цветелинова | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. 57 кг | |||||||
1 | Евелина Николова | "Ангел Гочев" | Созопол | кат. 59 кг | |||
2 | Несрин Сюлейманова | "Станка Златева" | Сливен | 1 | Фатме Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Памела Добрева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Десислава Иванова | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Рая Кьосева | "Челопеч" | Челопеч | ||||
кат. 65 кг | 4 | Емел Мустафова | "Мадарски конник" | Шумен | |||
1 | Гергана Стоянова | "ЦСКА" | София | ||||
2 | Сара Ахмедова | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 62 кг | |||
3 | Николета Ефтимова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Биляна Дудова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
4 | Ебру Рамаданова | "Мадарски конник" | Шумен | 2 | Християна Димитрова | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Нурие Халил | "Айтос" | Айтос | 3 | Ива Иванова | "Атлетик" | Пловдив |
4 | Мирослава Великова | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
кат. 68 кг | 5 | Гергана Ангелова | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Мими Христова | "ЦСКА" | София | ||||
2 | Юлиана Янева | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 76 кг | |||
3 | София Георгиева | "ЦСКА" | София | 1 | Жанет Немет | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Сийка Иванова | "Айтос" | Айтос | ||||
кат. 72 кг | 3 | Вероника Стайкова | "Херкулес" | Ямбол | |||
1 | Ванеса Георгиева | "Берое" | Стара Загора | 4 | Еданур Ахмед | "Руен" | Руен |
2 | Даниела Бръснарова | "ЦСКА" | София | 5 | Гизем Неджмедин | "Мадарски конник" | Шумен |
3 | Александра Стоянова | "Бургас" | Бургас | ||||
4 | Цветомира Петрова | "Левски" | София | ||||
Гл.съдия: /п/ Милен Марков | Гл.секретар: Николай Ганев |