Резултати текущи
ДЛП деца II група, св. стил (19.03.2023, Сливен)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Онур Данаджиев | "Лудогорска слава" | Глоджево | 1 | Денислав Тилев | "Беласица-2021" | Петрич |
2 | Исус Митов | "Беласица-2021" | Петрич | 2 | Никола Николов | "НСА-Васил Левски" | София |
3 | Беркай Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих | 3 | Алдин Алдинов | "Илия Павлов" | Велико Търново |
3 | Алтай Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Ангел Кирилов | "Беласица-2021" | Петрич |
5 | Юзеир Шабан | "Буря" | Караманци | 5 | Утку Реджеб | "Буря" | Караманци |
5 | Станимир Радков | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 5 | Мартин Илиев | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Христо Ставрев | "Тракия-93" | Стамболийски | 7 | Севдалин Александров | "Румен Павлов" | Стражица |
8 | Михаил Николаев | СК Борба и самбо | Ямбол | 8 | Димитър Дерменджиев | "Странджа-2001" | Средец |
9 | Петко Петков | "Румен Павлов" | Стражица | 9 | Християн Лазаров | "Симеон Щерев-Левски" | София |
10 | Илкай Матем | "Доростол" | Силистра | 10 | Сашо Сашев | "Дунав" | Сливо поле |
11 | Виктор Атанасов | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Емил Стефанов | "Дан Колов" | Севлиево |
12 | Исмаил Ефтимов | "Странджа-2001" | Средец | ||||
13 | Димитър Димитров | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | кат. 38 кг | |||
1 | Георги Пантелеев | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 35 кг | 2 | Янаки Ковачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Атанас Костадинов | "Беласица-2021" | Петрич | 3 | Йълмаз Мустафов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Радослав Великов | "Симеон Щерев-Левски" | София | 3 | Атанас Гендов | "Стефан Караджа" | Елхово |
3 | Симеон Донов | "НСА-Васил Левски" | София | 5 | Никола Чернаков | "Енергетик" | Гълъбово |
3 | Живодар Славов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Айтач Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Мерт Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Светомир Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Иван Грудев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Александър Кандур | "Айтос" | Айтос |
7 | Стилиян Динев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Светомир Симов | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Даниел Ников | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Самет Мурад | "Енергетик" | Гълъбово |
9 | Борил Генчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Исай Сергеев | "Дунав" | Сливо поле |
10 | Димитър Манолов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Михаил Илиев | "НСА-Васил Левски" | София |
11 | Слави Славов | "Дан Колов" | Елена | 13 | Денис Събков | "Осман Дуралиев" | Исперих |
12 | Денис Митов | "Би Риал" | Сандански | 14 | Матей Петров | "Димитровград" | Димитровград |
13 | Александър Илиев | "Би Риал" | Сандански | 15 | Александър Трифонов | "Симеон Щерев-Левски" | София |
14 | Янислав Динев | "Приморец" | Аксаково | 16 | Александър Шекиров | "Любимец-2015" | Любимец |
15 | Ивайло Киришев | "Любимец-2015" | Любимец | 17 | Самуил Златанов | "Симеон Щерев-Левски" | София |
16 | Валентин Герджиков | "Ангел Гочев" | Созопол | 18 | Пламен Желязков | "Берое" | Стара Загора |
17 | Лазар Лазаров | "Берое" | Стара Загора | 19 | Виктор Пенков | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
18 | Семих Кутлу | "Осман Дуралиев" | Исперих | 20 | Милен Иванов | "Дунав" | Сливо поле |
19 | Семир Иванов | "Агросем" | Острово | 21 | Хюсеин Хюсеин | "Аркос" | Партизани |
20 | Мерсин Абдурахман | "Зекерие Гючлю" | Самуил | 22 | Емил Айрянов | "Бургас" | Бургас |
21 | Алек Брайков | "Странджа-2001" | Средец | 23 | Давид Колев | "Берое" | Стара Загора |
22 | Георги Маламов | "Би Риал" | Сандански | 24 | Илия Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
25 | Кадир Кадир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 42 кг | 26 | Румен Руменов | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Емре Мюмюнов | "Ангел Гочев" | Созопол | 27 | Емин Али | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Дениз Ахмедов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 28 | Кристиян Христов | "Левски" | София |
3 | Ефе Юмеров | "Лудогорска слава" | Глоджево | 29 | Захари Асенов | "Пазарджик" | Пазарджик |
3 | Сонер Чапар | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
5 | Емир Мустафа | "Осман Дуралиев" | Исперих | кат. 47 кг | |||
5 | Тодор Гикински | "Би Риал" | Сандански | 1 | Христо Яначков | "Берое" | Стара Загора |
7 | Николай Илинчев | "Тракия-93" | Стамболийски | 2 | Даниел Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Кристиян Кунев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Калоян Русев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Йордан Костадинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Алекс Антонов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
10 | Таха Йозтюрк | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 5 | Лазар Рачков | "Дан Колов" | Севлиево |
11 | Теодор Ахмедов | "Златарица" | Златарица | 5 | Дениз Музафер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12 | Мартин Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Борислав Атанасов | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
13 | Ахмед Мехмед | "Агросем" | Острово | 8 | Себахатин Мустафа | "Айтос" | Айтос |
14 | Петьо Начев | "Тийм Стоев" | Благоевград | 9 | Антон Денев | "Илия Павлов" | Велико Търново |
15 | Даниел Димитров | "Приморец" | Аксаково | 10 | Ерен Мехмед | "Родопи-1935" | Момчилград |
16 | Костадин Суванджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Борислав Бачев | "Би Риал" | Сандански |
17 | Благовест Паунски | "Би Риал" | Сандански | 12 | Теодор Друмчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
18 | Полат Бейти | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Димитър Колин | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
19 | Текъ Онбашъ | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Тихомир Минчев | АСК "Сливен" | Сливен |
20 | Йоан Филчев | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич | 15 | Александър Димитров | "Берое" | Стара Загора |
21 | Джан Ридванов | "Осман Дуралиев" | Исперих | 16 | Илия Урсаки | "Айтос" | Айтос |
22 | Озан Топалов | "Каолин-2000" | Глоджево | 17 | Георги Жеков | "Бургас" | Бургас |
23 | Иса Иса | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 18 | Денислав Стоимиров | "Тийм Стоев" | Благоевград |
24 | Даниел Ефтимов | "Мадарски конник" | Шумен | 19 | Димитър Иванов | "Румен Павлов" | Стражица |
25 | Ангел Мирчев | "Енергетик" | Гълъбово | 20 | Атанас Пентов | "Пазарджик" | Пазарджик |
26 | Божидар Димитров | "Любимец-2015" | Любимец | 21 | Каан Юзеир | "Буря" | Караманци |
27 | Димитър Илиев | "Странджа-2001" | Средец | 22 | Валентин Драгоев | СК Борба и самбо | Ямбол |
28 | Илиян Джоров | "Би Риал" | Сандански | 23 | Йоан Павлов | "Дан Колов" | Севлиево |
29 | Йордан Петков | "Олимпиец" | Търговище | 24 | Джили Йорданов | "Кубадън" | Лозница |
30 | Акън Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 25 | Елшан Мийремов | "Каолин-2000" | Глоджево |
31 | Еди Стражаков | "Левски" | София | 26 | Атанасий Геров | "Тракия-93" | Стамболийски |
32 | Илия Милев | "Бургас" | Бургас | 27 | Грегор Симеонов | "Дан Колов" | Севлиево |
33 | Александър Дончев | "Борба" | Шумен | 28 | Бенан Бейнабиев | "Лудогорска слава" | Глоджево |
34 | Костадин Драгов | "Любимец-2015" | Любимец | 29 | Иван Илиев | "Дан Колов" | Севлиево |
35 | Шаиб Шаибов | "Аркос" | Партизани | 30 | Алекс Чакъров | "Левски" | София |
36 | Сойха Наджит | "Доростол" | Силистра | 31 | Мустафа Тахиров | "Айтос" | Айтос |
37 | Димитър Димитров | "Енергетик" | Гълъбово | 32 | Мерт Мехмед | "Олимпиец" | Търговище |
38 | Димитър Кирев | "Димитровград" | Димитровград | 33 | Берк Данаджиев | "Лудогорска слава" | Глоджево |
39 | Ереджеб Мустафа | "Руен" | Руен | 34 | Атанас Атанасов | "Аркос" | Партизани |
40 | Денис Халил | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | ||||
41 | Хюдаим Невзат | "Зекерие Гючлю" | Самуил | кат. 59 кг | |||
1 | Петко Саракостов | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
кат. 53 кг | 2 | Симеон Желев | "Симеон Щерев-Левски" | София | |||
1 | Ангел Неделчев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Хюсеин Хюсеин | "Борба" | Шумен |
2 | Антон Радев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Петко Плачков | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен | 5 | Иван Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол |
3 | Борис Борисов | "Любимец-2015" | Любимец | 5 | Михаил Урсаки | "Айтос" | Айтос |
5 | Георги Великов | "Ангел Гочев" | Созопол | 7 | Мартин Енчев | "Каолин-2000" | Глоджево |
5 | Валентин Вълчев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Михаил Петков | "Дан Колов" | Елена |
7 | Умут Селим | "Агросем" | Острово | 9 | Томас Петков | "Странджа-2001" | Средец |
8 | Васиян Чавдаров | "Стефан Караджа" | Елхово | 10 | Артур Мавродиев | "Симеон Щерев-Левски" | София |
9 | Иван Алишанов | "Би Риал" | Сандански | 11 | Корай Хасан | "Руен" | Руен |
10 | Станислав Иванов | "Странджа-2001" | Средец | 12 | Георги Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол |
11 | Айдън Айдън | "Буря" | Караманци | 13 | Денис Желев | "Берое" | Стара Загора |
12 | Теодор Славов | "Истър" | Тутракан | 14 | Емир Сюлюш | "Борба" | Шумен |
13 | Димитър Атанасов | "Добруджански юнак" | Добрич | 15 | Джейкан Шукри | "Лудогорска слава" | Глоджево |
14 | Георги Георгиев | "Би Риал" | Сандански | 16 | Алекс Николов | "Олимпиец" | Търговище |
15 | Виктор Василев | "Казанлък" | Казанлък | 17 | Стилиян Жеков | "Добруджански юнак" | Добрич |
16 | Трифон Долчинков | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 18 | Дженгиз Ермула | "Айтос" | Айтос |
17 | Александър Чакалов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 19 | Денислав Атанасов | "Казанлък" | Казанлък |
18 | Денислав Пенев | "Енергетик" | Гълъбово | 20 | Умут Нихат | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
19 | Димитър Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
20 | Халим Мюлаим | "Крепост" | Стремци | кат. 73 кг | |||
21 | Иво Ценов | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Алиджан Рашид | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
22 | Мартин Петров | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 2 | Баран Тахиров | "Бургас" | Бургас |
23 | Георги Борисов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Ариф Ариф | "Кубадън" | Лозница |
24 | Иван Адвахов | "Тийм Стоев" | Благоевград | 3 | Константин Бонев | "Добруджански юнак" | Добрич |
25 | Атанас Атанасов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Смаил Смаил | "Айтос" | Айтос |
26 | Вангел Китанов | "Беласица-2021" | Петрич | 5 | Добромир Иванов | "Олимпиец" | Търговище |
27 | Ивайло Иванов | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 7 | Тарък Бейтула | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
28 | Светослав Габровски | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Озан Кабил | "Левски" | София |
29 | Гюрхан Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 9 | Дениз Ежаби | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
30 | Янислав Начев | "Румен Павлов" | Стражица | 10 | Стефан Митев | "Берое" | Стара Загора |
31 | Айсун Юсуфов | "Кубадън" | Лозница | ||||
32 | Радослав Цветанов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
кат. 66 кг | |||||||
кат. +73 кг | 1 | Христо Челебийски | "Тракия-93" | Стамболийски | |||
1 | Рачо Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Борис Сърбинов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Димитър Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Владимир Вълканов | "Станка Златева" | Сливен |
3 | Еркан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Стилян Кузев | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Любомир Тянчев | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Мартин Славов | "Истър" | Тутракан |
5 | Виктор Василев | "Румен Павлов" | Стражица | 5 | Йордан Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Сами Йосифов | "Буря" | Караманци | 7 | Мустафа Мустафа | "Зекерие Гючлю" | Самуил |
7 | Алексей Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Иван Младенов | "Казанлък" | Казанлък |
8 | Ерджан Басри | "Борба" | Шумен | 9 | Тодор Добрев | "Златарица" | Златарица |
9 | Иво Генов | "Левски" | София | 10 | Радослав Банчев | "Приморец" | Аксаково |
10 | Корай Арифов | "Дунав" | Сливо поле | 11 | Теодор Старирадев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
11 | Кирил Детински | "Би Риал" | Сандански | 12 | Иван Попов | "Левски" | София |
12 | Мартин Атанасов | "Левски" | София | 13 | Тунч Фаик | "Буря" | Караманци |
13 | Николай Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Йордан Недялков | "Дан Колов" | Севлиево |
14 | Любен Любенов | "Локомтив" | Г.Оряховица | 15 | Умут Рахми | "Доростол" | Силистра |
15 | Адриан Йовчев | "Пазарджик" | Пазарджик | 16 | Иван Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Станислав Демиров | "Аркос" | Партизани | 17 | Петър Райчев | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
Най-техничен състезател - Емре Мюмюнов, кат. 42 кг, СК Борба "Ангел Гочев", Созопол | |||||||
Най-резултатен състезател - Георги Панталеев, кат. 38 кг, СК Борба "Странджа-2001", Средец | |||||||
Гл.съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |