Резултати текущи
ДЛП кадетки (17-18.02.2023, Стара Загора)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 43 кг | кат. 49 кг | ||||||
1 | Несил Ридаева | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Теодора Арнаудова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Магда Дойчинова | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Цветелина Цонева | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Мария Чолакова | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 46 кг | 4 | Петя Стойкова | "Миньор" | Перник | |||
1 | Азра Мустафова | "Дунав" | Сливо поле | 5 | Ванеса Костадинова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Никол Тодорова | "Ботев-93" | Враца | 6 | Антоанета Иванова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Стефани Иванова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
4 | Теодора Томова | "Атлетик" | Пловдив | кат. 57 кг | |||
1 | Виктория Бойнова | "ЦСКА" | София | ||||
кат. 53 кг | 2 | Десислава Иванова | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Никол Александрова | "Левски" | София | 3 | Екатерина Лапина | "ЦСКА" | София |
2 | Филис Кямил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 4 | Ягмур Шен | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Алин Ванлак | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | ||||
4 | Мария Велчева | "Загорец" | Нова Загора | кат. 61 кг | |||
5 | София Кьомерова | "Дан Колов" | Елена | 1 | Илинка Стефанова | "Рилски спортист" | Самоков |
6 | Габриела Арабаджиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Павлина Стойчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Мартина Станева | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 65 кг | 4 | Валентина Йотковска | "Плевен" | Плевен | |||
1 | Виктория Радева | "Бургас" | Бургас | 5 | Ванеса Вълчева | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Кристина Лазарова | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 6 | Габриела Спасова | "Миньор" | Перник |
3 | Жанина Петкова | "Симеон Щерев-Левски" | София | 7 | Катина Димитрова | "Дупница" | Дупница |
4 | Мария-Красимира Бомбова | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
5 | Ебру Рамаданова | "Мадарски конник" | Шумен | кат. 69 кг | |||
1 | Сара Ахмедова | "Дунав" | Сливо поле | ||||
кат. 73 кг | 2 | Ивалина Цветанова | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Александра Стоянова | "Бургас" | Бургас | 3 | Ивена Близнакова | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Айтен Асенова | "Класик" | Белене | 4 | Симона Стоянова | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
Най-технична състезателка - Азра Мустафова, кат. 46 кг, СК Борба "Дунав", Сливо поле | |||||||
Най-резултатна състезателка - Виктория Радева, кат. 65 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | |||||||
Гл. съдия: М. Марков | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |