Резултати текущи
ДЛОШ деца, кл. стил (21-22.05.2022, Г.Оряховица)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Наско Костов | "ЦСКА" | София | 1 | Данимир Йорданов | "Миньор" | Перник |
2 | Иван Александров | "ЦСКА" | София | 2 | Владислав Иванов | "Ботев-93" | Враца |
3 | Мариян Боянов | "Септември" | София | 3 | Борислав Думков | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Ивайло Джамов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Валентин Начев | "ЦСКА" | София |
5 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | 5 | Валентин Ангелов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Пламен Дуралийски | "Левски" | Карлово | 5 | Иян Златанов | "Левски" | София |
7 | Петко Вълчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Севдалин Обрешков | "Класик" | Белене |
8 | Тервел Вълчев | "ЦСКА" | София | 8 | Евтим Стефанов | "Стоян Николов" | Златица |
9 | Мартин Здравков | "ЦСКА" | София | 9 | Адриан Цветанов | "Левски" | София |
10 | Мартин Съев | "Плевен" | Плевен | 10 | Мерт Ангелов | "Класик" | Белене |
11 | Лоренсо Димитров | "Стоян Николов" | Златица | 11 | Калоян Теохаров | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Силвестър Славчев | "Селановци-93" | Селановци | 12 | Мартин Станев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
13 | Ради Радев | "Стоян Николов" | Златица | 13 | Стилян Първанов | "Слава" | Монтана |
14 | Марио Тодоров | "Стоян Николов" | Златица | 14 | Теодор Николов | "Балкан" | Ботевград |
15 | Александър Петров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Илия Димитров | "Атлетик" | Пловдив |
16 | Митко Иванов | "Селановци-93" | Селановци | 16 | Росен Алдинов | "Плевен" | Плевен |
17 | Пламен Дюзев | "Плевен" | Плевен | 17 | Тихомир Божичков | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
18 | Денислав Балабанов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 18 | Велислав Савов | "Локомотив-93" | Варна |
19 | Йордан Чапалов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 19 | Кристиян Райков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
20 | Красимир Мавродиев | "Класик" | Белене | 20 | Пенùс Евтимов | "НСА-Васил Левски" | София |
21 | Цветан-Йоанис Николов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 21 | Тодор Коларов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
кат. 32 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Борис Крумов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Николай Карабойков | "ЦСКА" | София |
2 | Георги Гагов | "ЦСКА" | София | 2 | Иван Лебанов | "Торнадо" | Костандово |
3 | Валентин Валентинов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 3 | Антоан Цветанов | "Левски" | София |
3 | Денислав Тенчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Яко Стефанов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Жеко Димов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Али Кадир | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
5 | Андрей Данаилов | "Левски" | София | 5 | Крис Благоев | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Георги Николов | "Ботев-93" | Враца | 7 | Благовест Флоров | "Селановци-93" | Селановци |
8 | Робърт Димитров | "Левски" | София | 8 | Веселин Борисов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
9 | Румен Руменов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 9 | Васил Шиндарски | "Етрополе" | Етрополе |
10 | Йоан Кръндев | "ЦСКА" | София | 10 | Робен Ангелов | "Плевен" | Плевен |
11 | Иван Светлозаров | "Левски" | София | 11 | Васил Машов | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Иван Вуков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 12 | Иван Иванов | "Дупница" | Дупница |
13 | Браян Асенов | "Слава" | Монтана | 13 | Константин Николов | "Балкан" | Ботевград |
14 | Максимилиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 14 | Антон Антонов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
15 | Христо Филипов | "Челопеч" | Челопеч | 15 | Петър Бойков | "Слава" | Монтана |
16 | Сезгин Назифов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | 16 | Антонио Добрев | "Бургас" | Бургас |
17 | Димитър Косев | "Бургас" | Бургас | 17 | Виктор Балабанов | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково |
18 | Емилиян Райчев | "Миньор" | Перник | 18 | Михаил Димитров | "Ботев-93" | Враца |
19 | Димитър Пенев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 19 | Костадин Калончев | "Слава" | Монтана |
20 | Константин Тодоров | "ЦСКА" | София | ||||
кат. 47 кг | 21 | Радостин Атанасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Кристиян Кръстев | "Левски" | София | 22 | Красимир Стефанов | "Бургас" | Бургас |
2 | Красимир Стоянов | "Девня-2019" | Девня | 23 | Арман Маргарян | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Георги Кондаков | "Торнадо" | Костандово | 24 | Тони Минков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Анжело Асенов | "Камчия-2019" | Долни чифлик | ||||
5 | Иван Чавдарски | "ЦСКА" | София | кат. 42 кг | |||
5 | Стоян Зебеков | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Юлиян Рашков | "Плевен" | Плевен |
7 | Марио Къдреков | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Александър Балабанов | "Славия" | София |
8 | Димитър Помпулуски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Емилиян Шишеков | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Боян Радев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Станислав Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
10 | Георги Старошалиев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Камен Лозанов | "Плевен" | Плевен |
11 | Стоян Николов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Кирил Кудев | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Арзован Арзован | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Николай Николов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
13 | Марио Ников | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Александър Каракашев | "Левски" | Карлово |
14 | Божидар Цурев | "Торнадо" | Костандово | 9 | Александър Василев | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Марин Гиров | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Християн Николов | "Ботев-93" | Враца |
16 | Мартин Валериев | "Левски" | София | 11 | Стамен Митков | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
17 | Севгин Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Марио Георгиев | "Левски" | София |
18 | Беркан Юмер | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 13 | Славчо Асенов | "НСА-Васил и Левски" | София |
19 | Камен Найденов | "Плевен" | Плевен | 14 | Димитър Кишев | "Торнадо" | Костандово |
20 | Симеон Павлов | "ЦСКА" | София | 15 | Златомир Ганков | "Класик" | Белене |
21 | Стивън Михайлов | "Слава" | Монтана | 16 | Димитър Милков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
22 | Йордан Изворов | "Септември" | София | 17 | Мартин Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
23 | Васил Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 18 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца |
24 | Иван Младжов | "Славия-2009" | София | 19 | Денис Назифов | "Класик" | Белене |
25 | Чанко Неделчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 20 | Антонио Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
26 | Владислав Мидов | "Ботев-93" | Враца | 21 | Алекс Костов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
27 | Георги Георгиев | "Миньор" | Перник | 22 | Станислав Вуков | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
28 | Илиян Кръстев | "Ботев-93" | Враца | 23 | Раян Илиев | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
29 | Васил Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | 24 | Александър Димитров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
25 | Георги Радев | "Челопеч" | Челопеч | ||||
кат. 53 кг | |||||||
1 | Цветомир Велев | "Селановци-93" | Селановци | кат. 59 кг | |||
2 | Денислав Петров | "Миньор" | Перник | 1 | Даниел Ангелов | "Плевен" | Плевен |
3 | Цветелин Демирев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 2 | Давид Пехливанов | "ЦСКА" | София |
3 | Велизар Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Павел Ламбов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Даниел Гълъбов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Деян Мавродиев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
5 | Борислав Борисов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Красимир Гемов | "Левски" | Карлово |
7 | Кристиян Стоянов | "Девня-2019" | Девня | 5 | Мартин Цолов | "Левски" | София |
8 | Мехмед Топалски | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Божидар Сираков | "Плевен" | Плевен |
9 | Денислав Гоцов | "Слава" | Монтана | 8 | Лео-Адам Соми | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Румен Ангелов | "НСА-Васил Левски" | София | 9 | Людмил Стоилов | "Миньор" | Перник |
11 | Стоян Ябанджиев | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Ара Геворкиян | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Венцислав Чаушев | "Торнадо" | Костандово | 11 | Ясен Георгиев | "Класик" | Белене |
13 | Георги Тонковски | "Септември" | София | 12 | Янислав Колев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Иван Байчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 13 | Християн Попов | "Бургас" | Бургас |
15 | Живко Павлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Борислав Иванов | "Дупница" | Дупница |
16 | Щерю Йорданов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 15 | Борислав Атанасов | "Бургас" | Бургас |
17 | Лъчезар Цветков | "Славия" | София | 16 | Емилиян Йовев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
18 | Пламен Пейчев | "ЦСКА" | София | 17 | Димитър Маринов | "Камчия-2019" | Долни чифлик |
19 | Георги Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
20 | Илиян Атанасов | "Септември" | Септември | кат. 66 кг | |||
21 | Симеон Симеонов | "Левски" | София | 1 | Мартин Любенов | "Локомотив-93" | Варна |
22 | Валентин Методиев | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Йордан Тошев | "Ботев-93" | Враца |
23 | Денис Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 3 | Христо Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
24 | Симеон Владимиров | "Миньор" | Перник | 3 | Алекс Бончев | "Левски" | София |
25 | Теодор Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Николай Кодузов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
26 | Мартин Тодоров | "ЦСКА" | София | 5 | Георги Стефанов | "Миньор" | Перник |
27 | Александър Александров | "Славия-2009" | София | 7 | Стелиян Левтеров | "Камчия-2019" | Д.чифлик |
28 | Иван Раков | "Челопеч" | Челопеч | 8 | Александър Илиев | "Камчия-2019" | Д.чифлик |
9 | Юлиян Ангелов | "Плевен" | Плевен | ||||
кат. +73 кг | 10 | Светослав Иванов | "Камчия-2019" | Д.чифлик | |||
1 | Иван Георгиев | "Камчия-2019" | Д.чифлик | 11 | Серкан Алиев | "Класик" | Белене |
2 | Иса Тахсинов | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Георги Василев | "Левски" | София |
3 | Никола Лазаров | "Левски" | София | ||||
3 | Захари Христов | "Слава" | Монтана | кат. 73 кг | |||
5 | Александър Калчев | "ЦСКА" | София | 1 | Денислав Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Денис Вели | "Бургас" | Бургас | 2 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана |
7 | Даниел Иванов | "Бургас" | Бургас | 3 | Филип Дурев | "ЦСКА" | София |
8 | Георги Веселинов | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Кристиян-Александър Николов | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Георги Великов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Стоян Русов | "Атлетик" | Пловдив |
10 | Мартин Кърков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Димитър Русев | "Атлетик" | Пловдив |
11 | Виктор Димитров | "Балкан" | Ботевград | 7 | Александър Кадалев | "Септември" | София |
12 | Ивелин Николов | "Миньор" | Перник | 8 | Иван Русов | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Йордан Семков | "Левски" | Карлово | 9 | Георги Тодоров | "Славия" | София |
14 | Денислав Николов | "НСА-Васил Левски" | София | 10 | Иван Стефанов | "Стоян Николов" | Златица |
15 | Георги Георгиев | "Левски" | София | 11 | Дейвид Янакиев | "Дупница" | Дупница |
16 | Мариян Господинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Ивайло Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Християн Димитров | "Дупница" | Дупница | 13 | Любен Филипов | "ЦСКА" | София |
18 | Преслав Петров | "Класик" | Белене | 14 | Алекс Петров | "Миньор" | Перник |
19 | Събин Шопов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | Отборно класиране | |||
20 | Иван Ангелов | "Миньор" | Перник | 1 | "ЦСКА", София | 160 т. | |
21 | Борислав Андреев | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | "Левски", София | 95 т. | |
3 | "Ботев-93", Враца | 85 т. | |||||
Най-техничен състезател - Цветомир Велев, кат. 53 кг, СК Борба "Селановци-93", Селановци | |||||||
Най-резултатен състезател - Даниел Ангелов", кат. 59 кг, СК Борба "Плевен", Плевен | |||||||
Гл.съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |