Резултати текущи
ДЛП кадети, св. стил (21-23.1.2022, Бургас)
кат. 42 кг | кат. 48 кг | ||||||
1 | Ростислав Симеонов | "Спартак" | Варна | 1 | Васил Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
2 | Христо Христов | "Руен" | Руен | 2 | Владимир Мандалов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Рамадан Мехмедов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Никола Николов | "Спартак" | Варна |
4 | Иван Петров | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 45 кг | |||||||
1 | Георги Илиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | кат. 51 кг | |||
2 | Пламен Стоянов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 1 | Мурад Иляз | "Буря" | Караманци |
3 | Свилен Маринов | "Мадарски конник" | Шумен | 2 | Пресиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Димитър Бисерков | "Спартак" | Сандански | ||||
кат. 55 кг | 3 | Иван Георгиев | "Ангел Гочев" | Созопол | |||
1 | Ивелин Димитров | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Димитър Славов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Дарин Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Нур Юсуф | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Дениз Хълми | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Атанас Доганов | "Тракия-93" | Стамболийски |
3 | Никола Колев | "Лудогорска слава" | Глоджево | 8 | Валентин Русев | "Каолин-2000" | Глоджево |
5 | Ник Дойчинов | "Илия Павлов" | Велико Търново | ||||
6 | Габриел Василев | "Берое" | Стара Загора | кат. 60 кг | |||
7 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Диан Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Ергюн Шукри | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Иван Димитров | "Би Риал" | Сандански | 3 | Денис Наим | "Димитровград" | Димитровград |
10 | Лъчезар Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 3 | Стефан Иванов | "Ангел Гочев" | Созопол |
11 | Янислав Гунгалов | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Илия Темелков | "Би Риал" | Сандански |
5 | Беркай Тефик | "Буря" | Караманци | ||||
кат. 65 кг | 7 | Александър Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | |||
1 | Ердал Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Николай Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
2 | Тихомир Драгиев | "Берое" | Стара Загора | 9 | Исмаил Косеин | "Левски" | София |
3 | Берк Искендер | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Абил Сеферов | "Лудогорска слава" | Глоджево |
3 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас | 11 | Румен Джамбазов | "Би Риал" | Сандански |
5 | Семих Зюхтиев | "Дунав" | Сливо поле | 12 | Даниел Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Никола Ковачев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Ахмед Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Анъл Сали | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 14 | Дилян Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Аднан Таиров | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Веселин Гешев | "Димитровград" | Димитровград |
9 | Николай Василев | "Левски" | София | 16 | Йосиф Стоянов | СК Борба и самбо | Ямбол |
10 | Георги Пеев | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Наим Кулев | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
11 | Николай Иванов | "Станка Златева" | Сливен | 18 | Иван Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Мустафа Исмаилов | "Айтос" | Айтос | 19 | Мартин Милев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
13 | Лъчезар Лендов | "Станка Златева" | Сливен | 20 | Йордан Маринов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Петър Диков | "Бургас" | Бургас | 21 | Джанер Орманджиев | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Атила Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 22 | Стивън Великов | "Дан Колов" | Севлиево |
16 | Крис Наконечнюк | "Бургас" | Бургас | ||||
17 | Яни Узунов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 71 кг | |||
1 | Калоян Атанасов | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 80 кг | 2 | Стилиян Джоров | "Би Риал" | Сандански | |||
1 | Слави Стаменов | "Би Риал" | Сандански | 3 | Иван Андонов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Кристиян Кръстев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Николай Момъков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Григор Чернаков | "Берое" | Стара Загора | 5 | Димитър Димитров | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
3 | Атанас Денчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 5 | Константин Райков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Александрин Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Иван Симеонов | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Васил Козарев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Антон Стоянов | "Тракия-93" | Стамболийски |
7 | Фарадин Фарадин | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Окан Салиев | "Кубадън" | Лозница |
8 | Димитър Романов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Илия Илиев | "Станка Златева" | Сливен |
9 | Деан Петров | "Спартак" | Варна | 11 | Явор Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
10 | Ерен Емин | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 12 | Есер Белбер | "Лудогорска слава" | Глоджево |
11 | Петър Стефанов | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Емил Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
12 | Иво Милев | "Бургас" | Бургас | 14 | Димитър Дражев | "Левски" | София |
13 | Тодор Кутев | "Левски" | София | 15 | Дениз Ибрям | "Крепост" | Стремци |
14 | Мерт Късов | "Каолин-2000" | Глоджево | 16 | Атанас Милев | "Би Риал" | Сандански |
15 | Кямил Кямил | "Руен" | Руен | 17 | Огнян Тодоров | "Руен" | Руен |
16 | Станислав Янков | "Борба" | Шумен | 18 | Станислав Дамяновски | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
17 | Георги Илиев | "Левски" | София | 19 | Хакан Хюсеин | "Мадарски конник" | Шумен |
18 | Виктор Рачев | "Бургас" | Бургас | 20 | Михаил Убчев | "Берое" | Стара Загора |
19 | Александър Ваканин | "Левски" | София | 21 | Борислав Иванов | "Берое" | Стара Загора |
20 | Далга Салиев | "Кубадън" | Лозница | 22 | Иван Доксакиев | "Херкулес" | Ямбол |
дк. | Александър Тулба | "Димитровград" | Димитровград | ||||
кат. 92 кг | |||||||
кат. 110 кг | 1 | Орлин Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих | |||
1 | Исмаил Айваз | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Борислав Петков | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София |
2 | Калоян Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Онур Яшар | "Юнак-Локомтив" | Русе |
3 | Искрен Виденов | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Андриан Вълканов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Емре Мухамед | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Владимир Димитров | "Би Риал" | Сандански |
5 | Калоян Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 5 | Габриел Бинев | АСК "Сливен" | Сливен |
6 | Красимир Добрев | "Спартак" | Варна | 7 | Ефе Зекерия | "Добруджански юнак" | Добрич |
7 | Диан Мънев | "Янчо Патриков-ЦСКА" | София | 8 | Алпер Йонков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
8 | Радостин Николов | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Мелих Мехмед | "Каолин-2000" | Глоджево |
8 | Тодор Паскалев | "Бургас" | Бургас | 10 | Денислав Димитров | "Юнак-Локомтив" | Русе |
9 | Генади Йорданов | СК Борба и самбо | Ямбол | 11 | Емре Алиев | "Олимпиец" | Търговище |
10 | Николай Бадев | "Херкулес" | Ямбол | 12 | Цветелин Русев | "Берое" | Стара Загора |
13 | Виктор Стоянов | "Спартак" | Варна | ||||
кат. 125 кг | 14 | Момчил Минчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Ниязи Сеид | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 15 | Николай Славов | "Михо Дуков" | Шивачево |
2 | Стефан Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 16 | Ангел Рачев | "Бургас" | Бургас |
3 | Петър Цонев | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Рамадан Дуржев | "Димитър Кумчев" | Асеновград |
4 | Александър Александров | "Михо Дуков" | Михо Дуков | 18 | Гюркан Хасан | "Руен" | Руен |
5 | Дарин Стойчев | "Спартак" | Варна | 19 | Иван Ангелов | "Стефан Караджа" | Елхово |
6 | Радослав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич | 20 | Джан Февзиев | "Борба" | Шумен |
Най-техничен състезател - Диан Ангелов, кат. 60 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", гр. Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Орлин Асенов, кат. 92 кг, СК Борба "Осман Дуралиев", гр. Исперих | |||||||
Гл.съдия: М. Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |