Резултати текущи
ДЛОШ девойки (12.03.2021, Бургас)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Айлен Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Петя Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Ралица Димитрова | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Веселка Веселинова | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Йоана Дачева | "Казанлък" | Казанлък |
4 | Стефани Веселинова | "Бургас" | Бургас | 3 | Петя Стоянова | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Назлъ Салимова | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Мирослава Атанасова | "Плевен" | Плевен |
6 | Виктория Иванова | "Класик" | Белене | 5 | Елица Бъчварова | "Стоян Николов" | Златица |
7 | Лили Венкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Бурчин Мустафова | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
8 | Ванеса Цветкова | "Атлетик" | Пловдив | ||||
кат. 55 кг | |||||||
1 | Фатме Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 57 кг | |||
2 | Назифе Таир | "Станка Златева" | Сливен | 1 | Ирена Бинкова | "Странджа-2011" | Средец |
3 | Теодора Станкова | "Бургас" | Бургас | 2 | Атанаска Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
4 | Катерина Манчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Жана Новакова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Десислава Димитрова | "Атлетик" | Пловдив | 4 | Арзу Фейзи | "Асеновец" | Асеновград |
6 | Стели Лечова | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Йоанна Панайотова | "Атлетик" | Пловдив |
кат. 59 кг | кат. 62 кг | ||||||
1 | Християна Димитрова | "Бургас" | Бургас | 1 | Виктория Иванова | "Левски" | София |
2 | Ралица Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Деница Илиева | "Бургас" | Бургас |
3 | Александрина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Ренай Ангелова | "Класик" | Белене |
4 | Андреа Георгиев | "Бургас" | Бургас | 4 | Даяна Радева | "Рилски спортист" | Самоков |
кат. 65 кг | кат. 68 кг | ||||||
1 | Цветелина Дамянова | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Мелис Карслъ | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Цветина-Зита Стоичкова | "НСА-Васил Левски" | София | 2 | Ивета Бойнова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Симона Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Павлина Вълкова | "Бургас" | Бургас |
4 | Никол Кръстева | "Бургас" | Бургас | 4 | Жаклина Тодорова | "Бургас" | Бургас |
5 | Полина Колева | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 76 кг | |||||||
кат. 72 кг | 1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2011" | Средец | |||
1 | Теодора Рачева | "Бургас" | Бургас | 2 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Кристияна Кръстева | "Бургас" | Бургас | 3 | Бурчак Арслан | "НСА-Васил Левски" | София |
4 | Диана Асенова | "Класик" | Белене | ||||
Отборно класиране | 5 | Габриела Филева | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | "Бургас", Бургас | 178 т. | |||||
2 | "Атлетик", Пловдив | 106 т. | |||||
3 | "Васил и Георги Илиеви", Кн | 105 т. | |||||
Най-технична състезателка - Фатме Шабан, кат. 5 кг, СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград | |||||||
Най-резултатна състезателка - Християна Димитрова, кат. 59 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | |||||||
Най-атрактивна състезателка - Ванеса Калоянова, кат. 76 кг, СК Борба "Странджа-2011", Средец | |||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |