Резултати текущи
ДЛП кадети, св. стил (5-7.2.2021, Бургас)
кат. 42 кг | кат. 45 кг | ||||||
1 | Ангел Алиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Димитър Бисерков | "Би Риал" | Сандански |
2 | Никола Николов | "Спартак" | Варна | 2 | Владимир Мандалов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Нерман Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Лъчезар Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
4 | Наим Кулев | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 3 | Ивалин Дросев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Иван Иванчев | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
кат. 48 кг | 5 | Салиф Али | "Родопи-1935" | Момчилград | |||
1 | Серджан Юсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Иван Петров | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Серкай Мандиков | "Лудогорска слава" | Глоджево | 8 | Аксел Наков | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Дарин Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
4 | Мартин Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 51 кг | |||
5 | Красимир Василев | "Берое" | Стара Загора | 1 | Енес Михайлов | "Родопи-1935" | Момчилград |
6 | Аттила Бедри | "Дан Колов" | Ветово | 2 | Таньо Танев | "Станка Златева" | Сливен |
3 | Иван Димитров | "Би Риал" | Сандански | ||||
кат. 55 кг | 3 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Ивелин Ивелинов | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Иван Папазов | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Умут Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Ергюн Шукри | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Антъни Бояджиев | "Бургас" | Бургас | 7 | Габриеле Кондев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Денис Наим | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Дениз Хълми | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Ахмед Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Джанер Ахмед | "Кубадън" | Лозница |
5 | Исмаил Косеин | "Левски" | София | 10 | Баръш Шукри | "Руен" | Руен |
7 | Окан Джесур | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Дилян Дичков | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Мюмюн Асенов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
9 | Ялчън Георгиев | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 60 кг | |||
10 | Емре Ердуванов | "Борба" | Шумен | 1 | Дениз Ибрям | "Крепост" | Стремци |
11 | Диян Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Мутлу Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Джанер Орманлиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
13 | Николай Николаев | "Айтос" | Айтос | 3 | Бисер Пенев | "Станка Златева" | Сливен |
14 | Николай Иванов | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Емре Юмед | "Бургас" | Бургас |
15 | Диян Димчев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 5 | Емил Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
16 | Иван Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Венцислав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Емилиян Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 65 кг | 9 | Зейхан Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | |||
1 | Дянко Дянков | "Берое" | Стара Загора | 10 | Ивайло Паковски | "Мадарски конник" | Шумен |
2 | Николай Момъков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Даниел Койков | "Левски" | София |
3 | Светослав Иванов | "Спартак" | Варна | 12 | Христо Гогулев | "Беласица-Цар Самуил" | Петрич |
3 | Калоян Атанасов | "Берое" | Стара Загора | 13 | Хюсеин Хюсеин | "Бургас" | Бургас |
5 | Илия Илиев | "Станка Златева" | Сливен | 14 | Яни Узунов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Хамди Басри | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Доан Фетта | "Агросем" | Острово |
7 | Александър Желев | "Илия Павлов" | Велико Търново | 16 | Николай Василев | "Левски" | София |
8 | Есер Белбер | "Лудогорска слава" | Глоджево | ||||
9 | Денислав Папов | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 71 кг | |||
10 | Божидар Джоров | "Би Риал" | Сандански | 1 | Кристиян Кръстев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
11 | Ерай Кямил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Иван Андонов | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Гюкан Хазим | "Берое" | Стара Загора |
13 | Селим Мустафа | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Християн Илиев | "Странджа-2001" | Средец |
14 | Стивън Христов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Христо Костов | "Димитровград" | Димитровград |
15 | Анъл Сали | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Леркан Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище |
16 | Димитър Атанасов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Хюсеин Хюсеинов | "Кубадън" | Лозница |
17 | Димитър Чолаков | "Бургас" | Бургас | 8 | Слави Стаменов | "Би Риал" | Сандански |
18 | Иван Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Димитър Георгиев | "Митекс" | Благоевград |
19 | Ертан Мухарем | "Айтос" | Айтос | 10 | Александър Ваканин | "Левски" | София |
20 | Богомил Михайлов | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Владимир Борисов | "Левски" | София |
21 | Мартин Христов | "Румен Павлов" | Стражица | 12 | Георги Бецановски | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
22 | Али Бозали | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 13 | Стефан Цонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
23 | Алекс Янков | "Димитър Кумчев" | Асеновград | 14 | Мелих Рамадан | "Димитровград" | Димитровград |
24 | Ивайло Гочев | "Берое" | Стара Загора | 15 | Габриел Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица |
25 | Крис Наконечнюк | "Бургас" | Бургас | 16 | Емил Христов | "Дан Колов" | Елена |
26 | Мустафа Аптраман | "Айтос" | Айтос | 17 | Георги Пеев | "Локомотив" | Пловдив |
27 | Теодор Тодоров | "Мадрски конник" | Шумен | 18 | Сабри Лешков | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
28 | Сезер Хюсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | 19 | Кристиян Канев | "Енергетик" | Гълъбово |
20 | Диян Жеков | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
кат. 80 кг | 21 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 22 | Ерен Емин | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
2 | Атанас Денчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 23 | Преслав Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
3 | Михаил Михов | "Армеец-ЦСКА" | София | 24 | Тодор Николов | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
3 | Костадин Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 25 | Айхан Мехмед | "Борба" | Шумен |
5 | Георги Георгиев | "Царевец-Етър-93" | ЦЕ-ВТ | 26 | Реджеб Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Едис Джеват | "Добруджански юнак" | Добрич | 27 | Венцислав Михайлов | "Спартак" | Варна |
7 | Дениз Ангелов | "Спартак" | Варна | 28 | Симеон Ангелов | "Мадарски конник" | Шумен |
8 | Владимир Димитров | "Би Риал" | Сандански | 29 | Александър Решков | "Би Риал" | Сандански |
9 | Антон Стоянов | "Тракия-93" | Стамболийски | 30 | Еркан Мехмедов | "Борба" | Шумен |
10 | Мустафа Смаил | "Айтос" | Айтос | 31 | Слав Куртев | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Габриел Бинев | АСК "Сливен" | Сливен | 32 | Димитър Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София |
12 | Алихан Шефкед | "Осман Дуралиев" | Исперих | ||||
13 | Ибрахим Джесур | "Димитровград" | Димитровград | кат. 92 кг | |||
14 | Райчо Йорданов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище |
15 | Джан Февзиев | "Борба" | Шумен | 2 | Андриян Вълканов | АСК "Сливен" | Сливен |
16 | Юсеин Мустафа | "Родопи-1935" | Момчилград | 3 | Димитър Василев | "Странджа-2001" | Средец |
17 | Серкан Хасан | "Руен" | Руен | 3 | Орлин Асенов | "Осман Дуралиев" | Исперих |
18 | Васил Козарев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Виктор Стефанов | "Олимпиец" | Търговище |
19 | Джанер Салиев | "Боди спорт груп" | Кубрат | 5 | Стефан Шафков | "Би Риал" | Сандански |
20 | Кямил Кямил | "Руен" | Руен | 7 | Марио Георгиев | "Би Риал" | Сандански |
21 | Калоян Стефанов | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Виктор Дечев | "Станка Златева" | Сливен |
22 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен | 9 | Цветелин Русев | "Берое" | Стара Загора |
23 | Бейтула Бейтулов | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
24 | Онур Исмет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Искрен Виденов | "Добруджански юнак" | Добрич |
25 | Далга Салиев | "Кубадън" | Лозница | 12 | Габриел Демирев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
26 | Гюркан Хасан | "Руен" | Руен | 13 | Каан Велиев | "Боди спорт груп" | Кубрат |
27 | Емре Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 14 | Хасан Хасан | "Дан Колов" | Ветово |
28 | Димитър Романов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 15 | Онур Юзеир | "Боди спорт груп" | Кубрат |
16 | Шюкрю Чауш | "Айтос" | Айтос | ||||
кат. 110 кг | 17 | Джан Салиев | "Кубадън" | Лозница | |||
1 | Емре Мухамед | "Димитровград" | Димитровград | ||||
2 | Исмаил Айваз | "Димитровград" | Димитровград | кат. 125 кг | |||
3 | Емилиян Бухлев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Петър Цонев | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Мариян Николов | "Берое" | Стара Загора | 2 | Александър Венков | "Левски" | София |
3 | Красимир Добрев | "Спартак" | Варна | 3 | Радослав Колев | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Вели Андонов | "Би Риал" | Сандански | 4 | Осман Боянов | "Руен" | Руен |
5 | Ниязи Сеид | "Берое" | Стара Загора | 5 | Стефан Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
7 | Георги Станков | "Локомотив" | Пловдив | ||||
8 | Калоян Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | ||||
10 | Есер Халидов | "Боди спорт груп" | Кубрат | ||||
11 | Борислав Петков | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
Най-техничен състезател - Кристиян Кръстев, кат. 71 кг, "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
Най-резултатен състезател - Сали Салиев, кат. 92 кг, "Олимпиец" Търговище | |||||||
Гл.съдия: Н. Керезиев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |