Резултати текущи
ДЛП момичета (29-30.01.2021, Горна Оряховица)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 36 кг | кат. 42 кг | ||||||
1 | Марсела Георгиева | "Стефан Караджа" | Елхово | 1 | Ивета Иванова | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Никол Александрова | "Левски" | София | 2 | Лорена Танева | "Берое" | Стара Загора |
3 | Наталия Бояджиева | "Илия Павлов" | Велико Търново | ||||
кат. 39 кг | 3 | Азра Мустафова | "Дунав" | Сливо поле | |||
1 | Даяна Стойчева | "Берое" | Стара Загора | 5 | Жулиета Илиева | "Вълко Костов" | Симеоновград |
2 | Виктория Бойнова | "Левски" | София | 5 | Несил Ридаева | "Борба" | Шумен |
7 | Александра Николова | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | ||||
кат. 46 кг | |||||||
1 | Теодора Арнаудова | "Странджа-2001" | Средец | кат. 50 кг | |||
2 | Дилай Мустафа | "Родопи-1935" | Момчилград | 1 | Цветелина Дренчева | "Дан Колов" | Елена |
3 | Симона Христова | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 2 | Илинка Стефанова | "Рилски спортист" | Самоков |
4 | Никол Тодорова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Атина Ангелова | "Странджа-2001" | Средец |
5 | Анна Милкова | "Казанлък" | Казанлък | 4 | Мария Велчева | "Загорец" | Нова Загора |
6 | Мария-Анджела Красимирова | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Таня Мутафчийска | "Рилски спортист" | Самоков |
6 | Галена Танева | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 54 кг | 7 | Стефания Зашева | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Ягмур Шен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
2 | Цветелина Цонева | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 62 кг | |||
3 | Десислава Иванова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Габриела Сийчанова | "Рилски спортист" | Самоков |
4 | Ева Минкова | "Плевен" | Плевен | 2 | Павлина Стойчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Венцислава Пумпалова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Ясена Янева | "Плевен" | Плевен |
6 | Александрина Вутова | "Ботев-93" | Враца | 4 | Ивелина Цветанова | "Ботев-93" | Враца |
кат. 58 кг | кат. 70 кг | ||||||
1 | Наталия Динева | "Берое" | Стара Загора | 1 | Виктория Радева | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Рая Стойкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Елена Василева | "Дупница" | Дупница |
Най-технична състезателка - Теодора Арнаудова, кат. 46 кг, СК Борба "Странджа-2001", Средец | |||||||
Най-резултатна състезателка - Цветелина Дренчева, кат. 50 кг, СК Борба "Дан Колов", Елена | |||||||
Гл. съдия: Ив. Ламбов | Гл. секретар: Кирил Ванев |