Резултати текущи
ДЛП юноши, кл. стил (20-22.01.2021, Сливен)
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 55 кг | |||||||
кат. 52 кг | 1 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | |||
1 | Паоло Милков | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 2 | Красимир Калоянов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
2 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 3 | Айредин Хюсеин | "Бургас" | Бургас |
3 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Кубрат Коев | "Локомотив-93" | Варна |
4 | Сюлейман Хашим | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Антон Господинов | "Бургас" | Бургас | 5 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч |
6 | Галин Иванов | "Плевен" | Плевен | 7 | Десислав Георгиев | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Митко Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | АВ Хасково | ||||
кат. 60 кг | 9 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Цветан Сирашки | "НСА-Васил Левски" | София | ||||
2 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 63 кг | |||
3 | Мирослав Емилов | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово | 1 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна |
3 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Георги Ценов | "Левски" | София |
5 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Илия Мустаков | "НСА-Васил Левски" | София |
5 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Борис Гюровски | "Септември" | София |
7 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
8 | Радослав Дишкелев | "Левски" | Карлово | 5 | Калин Мутев | "Славия" | София |
9 | Тодор Лудов | "Левски" | София | 7 | Атанас Асенов | "ЦСКА-Вл. Стойчев" | София |
10 | Роберто Владов | "Септември" | София | 8 | Синан Юмер | "Бургас" | Бургас |
11 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Добри Данев | "Берое" | Стара Загора |
12 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Илия Чанев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
кат. 72 кг | кат. 67 кг | ||||||
1 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Радослав Димитров | "Бургас" | Бургас |
2 | Теодор Георгиев | "Плевен" | Плевен | 2 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Рафет Рашид | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Любомир Кирилов | "Левски" | София |
5 | Адриан Данчев | "Левски" | София | 5 | Николай Дзезов | "НСА-Васил Левски" | София |
6 | Жулиян Ежков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 5 | Александър Стефанов | "Славия" | София |
7 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора | 7 | Борислав Симеонов | "Класик" | Белене |
8 | Тодор Тенев | "Левски" | Карлово | 8 | Антонио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Марин Маринов | "Балкан" | Ботевград | 9 | Якуб Дерменджиев | "Левски" | София |
10 | Ангел Стоянов | "Бургас" | Бургас | 10 | Георги Петров | "Миньор" | Перник |
11 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Младен Тоев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
12 | Виктор Гюров | "Славия" | София | 12 | Даниел Божилов | "Септември" | София |
13 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово | ||||
14 | Емин Осман | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
кат. 77 кг | |||||||
1 | Ивайло Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 82 кг | |||
2 | Стефан Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Юлиян Андреев | "Плевен" | Плевен |
3 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Рашко Каменаров | "Левски" | София | 3 | Иван Манов | "Левски" | София |
5 | Иво Стоянов | "Славия" | София | 3 | Никола Димитров | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | 5 | Виторио Василев | "Надежда-Оряхово-2014" | Оряхово |
7 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 5 | Николай Гушевилов | "Левски" | София |
8 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора | 7 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца |
9 | Гошо Бонов | "Класик" | Белене | 8 | Николай Лазаридис | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
10 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Александър Михов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
11 | Найден Стойчев | "Бургас" | Бургас | 10 | Александър Косев | "Левски" | София |
12 | Стоян Шимов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
13 | Васил Димитров | "Бургас" | Бургас | кат. 87 кг | |||
14 | Александр Костюхин | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | Валери Алексиев | "Балкан" | Ботевград |
2 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
3 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | ЦСКА | ||||
кат. 97 кг | 3 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Бетино Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
2 | Калоян Иванов | "Левски" | София | 5 | Иван Георгиев | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София |
3 | Пламен Йорданов | "Славия" | София | 7 | Николай Салутски | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 8 | Кирил Тодоров | "Бургас" | Бургас |
5 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Никола Кирков | "Левски" | Карлово |
5 | Ангел Георгиев | "Левски" | София | ||||
7 | Пламен Захариев | "Септември" | София | кат. 130 кг | |||
8 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 1 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София |
9 | Иван Иванов | "Тича" | Долни чифлик | 2 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
10 | Христо Коларов | "ЦСКА-Вл.Стойчев" | София | 3 | Тошко Ангелов | "Левски" | София |
11 | Джевдет Молламахмуд | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Орхан Юсеин | "Плевен" | Плевен |
12 | Сабо Стайков | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Георги Морунов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Николай Марков | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Славчо Попов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Теодор Христов | "Ловеч" | Ловеч |
15 | Кънчо Кънчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Пламен Стойчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
Най-атрактивен състезател - Валери Алексиев, кат. 87 кг, СК Борба "Балкан", гр. Ботевград | |||||||
Най-техничен състезател - Атанас Иванов, кат. 97 кг, СК Борба "Локомотив-93", гр. Варна | |||||||
Най-резултатен състезател - Радослав Димитров, кат. 67 кг, СК Борба "Бургас", Бургас | |||||||
Гл. съдия: /п/ М. Марков | Гл. секретар: /п/ Али Пъръшмолла |