Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба – момчета (12.06.-14.06.2015 г. - гр. Горна Оряховица)
- Неделя, 14 Юни 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Николай Николаев | "АСК Сливен" | Сливен | 1 | Стоян Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Пламен Стефанов | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 2 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Минчо Минчев | "Загорец" | Н.Загора | 3 | Шенол Мъсарлиев | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
3 | Халид Гюлбиев | "АСК Сливен" | Сливен | |||||
кат. 38 кг | 5 | Нурай Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
1 | Денис Зекирев | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | |
2 | Ангел Балтов | "АСК Сливен" | Сливен | 7 | Данаил Дилков | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Гюнайдън Ганчев | "Лудогорец" | Паисиево | |||||
3 | Мустафа Исмедов | "Борба и Самбо" | Ямбол | кат. 42 кг | ||||
5 | Георги Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
7 | Гюнайдън Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | |||||
кат. 47 кг | 5 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
1 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Нурхан Назмиев | "Кубадън" | Лозница | |
2 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | |
3 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов' | Велико Търново | 8 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Димитър Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
5 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | 11 | Аксин Живков | "Лудогорец" | Паисиево | |
7 | Юсуф Юсуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 12 | Милен Алиев | "АСК Сливен" | Сливен | |
8 | Мерт Славов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 13 | Виктор Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | |
9 | Адриян Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Павлин Мичев | "Черноморски сокол" | Варна | |
10 | Стоян Стоянов | "Левски" | София | 15 | Николай Иванов | "Истър" | Тутракан | |
11 | Димитър Рандев | "АСК Сливен" | Сливен | 16 | Сергей Бонев | "Берое" | Ст.Загора | |
12 | Юзнур Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 16 | Джан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
13 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | 18 | Якуб Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна | |
14 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | 18 | Джанер Юсмен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
15 | Илия Митев | "Стефан Караджа" | Елхово | 20 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
16 | Христо Траев | "Асеновец" | Асеновград | |||||
17 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 53 кг | ||||
18 | Божидар Дичев | "Загорец" | Н.Загора | 1 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
19 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Мехмед Мехмед | "Борба и Самбо" | БиС-Ямбол | |
20 | Християн Димитров | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | Райчо Иванов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
21 | Станимир Янев | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
22 | Даниел Миндев | "АСК Сливен" | Сливен | 5 | Радостин Боев | "АСК Сливен" | Сливен | |
23 | Кристиян Янков | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Стилиян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | |
23 | Ферфи Ферад | "Дунав" | Сливо поле | 7 | Антон Паралов | "Локомотив" | Пловдив | |
25 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен | 8 | Иван Петров | "Ловеч" | Ловеч | |
26 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Николай Ахмедов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
26 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Христо Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
28 | Синан Нуриев | "Дунав" | Сливо поле | 11 | Диян Радев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
28 | Николай Кръстев | "Черноморски сокол" | Варна | 12 | Йоан Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
28 | Алтин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Станимир Петров | "Ловеч" | Ловеч | |
31 | Серхат Реджеб | "Лудогорец" | Паисиево | 14 | Николай Камбуров | "Марица-Изток" | Раднево | |
32 | Серкан Сюлеман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Ибрям Ибрямов | "АСК Сливен" | Сливен | |
32 | Октай Заид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Иван Бангов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
34 | Рамадан Рамадан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 17 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
34 | Георги Василев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 18 | Ешреф Емилов | "Лудогорец" | Паисиево | |
34 | Венцеслав Николов | "Черноморски сокол" | Варна | 19 | Асен Чакъров | "Продан Гарджев" | Бургас | |
34 | Димитър Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 20 | Исмет Делимустафа | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
34 | Цанко Ганчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 20 | Тодор Тодоров | "Марица-Изток" | Раднево | |
39 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив | 22 | Емрал Джелилов | "Олимпиец" | Търговище | |
40 | Петър Тенев | "Димитровград" | Димитровград | 22 | Гинчо Гинчев | "Стефан Караджа" | Елхово | |
24 | Костадин Костов | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
кат. 59 кг | 25 | Слави Йоргов | "Берое" | Ст.Загора | ||||
1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 25 | Стоян Боженов | "Би Реал" | Сандански | |
2 | Николай Михайлов | "Илия Павлов' | Велико Търново | 25 | Даниел Велчев | "Тракиец" | Пловдив | |
3 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 25 | Назми Ибрямов | "АСК Сливен" | Сливен | |
3 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 25 | Ростислав Харизанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Окан Османов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 30 | Светослав Денев | "Левски" | София | |
5 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | |||||
7 | Деян Великов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 66 кг | ||||
8 | Живко Веселинов | "Добруджански юнак" | Добрич | 1 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Балю Стоянов | "Никола Станчев" | Созопол | 2 | Мерт Рамадан | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
10 | Ивайло Христов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
11 | Асан Кърнаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Осман Халибрям | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
12 | Денис Динев | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | |
12 | Стивън Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Денис Камберов | "Локомотив" | Пловдив | |
14 | Страхил Юриев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 7 | Николай Христов | "Олимпиец" | Търговище | |
15 | Расим Расим | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Орхан Мустафов | "Тракиец" | Пловдив | |
16 | Асен Рашков | "Истър" | Тутракан | 9 | Фердун Феридун | "Лудогорец" | Паисиево | |
17 | Ферхат Якимов | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Станимир Димитров | "АСК Сливен" | Сливен | |
18 | Велислав Маринов | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Айхан Сабри | "Лудогорец" | Паисиево | |
19 | Кольо Димитров | "АСК Сливен" | Сливен | 12 | Емануил Митов | "Берое" | Ст.Загора | |
20 | Ахмед Сюлейманов | "Кубадън" | Лозница | 13 | Гергин Юсеин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
20 | Факри Фаик | "Крепост" | Стремци | 14 | Мерт Мехмедов | "Борба" | Шумен | |
22 | Енчо Христов | "Илия Павлов' | Велико Търново | 14 | Виктор Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
23 | Димитър Иванов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 14 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | |
23 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
25 | Денис Михайлов | "Херкулес" | Ямбол | 18 | Чавдар Минев | "АСК Сливен" | Сливен | |
26 | Ежевит Коев | "АСК Сливен" | Сливен | 19 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
27 | Слав Славов | "Загорец" | Н.Загора | 20 | Магриот Маринов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
28 | Илиян Митев | "Берое" | Ст.Загора | 21 | Юмер Селятин | "Лудогорец" | Паисиево | |
28 | Галин Александров | "Дан Колов" | Севлиево | 22 | Димитър Богданов | "Никола Станчев" | Созопол | |
28 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък | 22 | Никола Славов | "Берое" | Ст.Загора | |
28 | Валентин Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | 22 | Илия Марков | "Би Реал" | Сандански | |
28 | Бюрдан Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 22 | Цветан Мичевски | "Ловеч" | Ловеч | |
33 | Иван Михалев | "Берое" | Ст.Загора | 26 | Вито Кьосев | "Би Реал" | Сандански | |
34 | Кристиян Панайотов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 26 | Серай Асанов | "Дунав" | Сливо поле | |
35 | Йордан Йовчев | "Левски" | София | 28 | Георги Карамихалев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
35 | Окан Февзиев | "Борба" | Шумен | 28 | Мусти Пиргов | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
35 | Георги Кръстев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 28 | Йордан Разсуканов | "Дан Колов" | Елена | |
35 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | 31 | Баръж Видинли | "Истър" | Тутракан | |
35 | Атанас Толумов | "Тракия-93" | Стамболийски | 32 | Ибрям Касим | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
35 | Георги Николов | "Тракиец" | Пловдив | |||||
35 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 73 кг | ||||
35 | Стоян Велев | "Дан Колов" | Елена | 1 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | |
43 | Павлин Стоянов | "Стефан Караджа" | Елхово | 2 | Васил Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци | |||||
кат. 85 кг | 3 | Цветан Евтимов | "АСК Сливен" | Сливен | ||||
1 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Динко Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | |
3 | Димитър Христов | "АСК Сливен" | Сливен | 7 | Денис Крумов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
3 | Стилиян Йовчев | "АСК Сливен" | Сливен | 8 | Марсело Милков | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Мехмед Мехмед | "Агросем" | Острово | 9 | Красимир Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
5 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
7 | Стоян Йорданов | "Никола Станчев" | Созопол | 11 | Димитър Ведеров | "Истър" | Тутракан | |
8 | Дамян Цветков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 12 | Иван Даскалов | "Асеновец" | Асеновград | |
9 | Мариян Владимиров | "Черноморски сокол" | Варна | 13 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище | |
10 | Алкин Ахмед | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 14 | Георги Велев | "Левски" | София | |
11 | Данчо Ванчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 15 | Еркан Елинан | "Руен" | Руен | |
11 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16 | Сонер Хамидов | "Борба" | Шумен | |
13 | Мустафа Мозак | "Лудогорец" | Паисиево | 16 | Тихомир Минчев | "Продан Гарджев" | Бургас | |
14 | Съби Парашкевов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16 | Александър Балабанов | "Никола Станчев" | Созопол | |
14 | Шабан Карначев | "Бистрица-Абланица" | Абланица | 19 | Димитър Ангелов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
19 | Суат Дели | "Лудогорец" | Паисиево | |||||
кат. +85 кг | 21 | Ахмед Ахмедов | "Спартак" | Цар Калоян | ||||
1 | Тодор Калов | "Никола Станчев" | Созопол | 21 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
2 | Хаса Хасан | "Кубадън" | Лозница | 21 | Сашо Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Николай Дончев | "Казанлък" | Казанлък | 21 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Дарин Дралчев | "Берое" | Ст.Загора | |||||
5 | Николай Петов | "АСК Сливен" | Сливен | Отборно класиране | ||||
5 | Алпай Фаиков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
7 | Иво Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 1 | "Димитровград" | Димитровград | 86 т. | |
8 | Петър Михайлов | "Черноморски сокол" | Варна | 2 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 58 т. | |
9 | Пламен Йорданов | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | "АСК Сливен" | Сливен | 58 т. | |
10 | Костадин Георгиев | "Стефан Караджа" | Елхово | |||||
Най-техничен състезател - Илия Христов, кат. 47 кг., "Черноморец-св.борба", Бургас | ||||||||
Най-резултатен състезател - Иван Бадавров, кат. 59 кг., "Димитровград", Димитровград | ||||||||
Гл. Съдия: Д. Христов | Гр. Секретар: Х. Харалампиев |