Архив резултати
ДЛОШ по класическа борба – юноши (12-13.05.2015 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 13 Май 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 50 кг | кат. 60 кг | |||||||
1 | Недялко Петров | "Левски" | София | 1 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Стоян Кубатов | "Левски" | София | |
3 | Радостин Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
4 | Атанас Альошев | "Левски" | София | 3 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Емил Петров | "Класик" | Белене | 5 | Нестър Нестъров | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Иивън Колев | "Берое" | Стара Загора | |||||
кат. 55 кг | 7 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Йото Христов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Севгин Мехмед | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Иван Иванович | "ЦСКА-кл.борба" | София | 9 | Иван Нецов | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Андрей Георгиев | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Алекс Саздов | "Славия" | София | |
3 | Димитър Андонов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 11 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Кънчо Емилов | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Емил Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Димитър Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Кристиян Гачков | "Бургас" | Бургас | |
7 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 14 | Калоян Златев | "Берое" | Стара Загора | |
8 | Йордан Нонов | "Левски" | София | 15 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
9 | Коста Нанов | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Марио Калпазанов | "Изобор" | Плевен | |
10 | Венцислав Илиев | "Левски" | София | 17 | Любослав Любомиров | "Миньор" | Перник | |
11 | Благовест Папазов | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат. 66 кг | ||||||||
кат. 74 кг | 1 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | ||||
1 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
2 | Сали Сали | "Левски" | София | 3 | Междун Мустафов | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Росиан Дермански | "НСА-Академик" | София | 5 | Мартин Владинов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Косьо Иванов | "НСА-Академик" | София | 5 | Неделчо Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца | 7 | Валентин Григоров | "Локомотив-93" | Варна | |
7 | Милен Калчев | "Берое" | Стара Загора | 8 | Яник Канчашки | "Левски" | София | |
8 | Стоян Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 9 | Живко Хънев | "Бургас" | Бургас | |
9 | Нургин Ахмед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Борис Маринов | "Славия" | София | |
10 | Васил Пенев | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | 11 | Даниел Цветанов | "Миньор" | Перник | |
11 | Ивелин Дойчев | "Берое" | Стара Загора | 12 | Станислав Луков | "НСА-Академик" | София | |
12 | Слави Славчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 13 | Данаил Николов | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Борислав Велинов | "Славия" | София | |
14 | Сюлейман Сюлейман | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Тодор Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
15 | Дейвид Георгиев | "Слава" | Монтана | 16 | Константин Куртев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
16 | Георги Камбуров | "Атлетик-2004" | Куклен | 17 | Християн Станков | "Изобор" | Плевен | |
17 | Райко Войков | "Бургас" | Бургас | 18 | Алпай Бекир | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
19 | Цветан Русев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
кат. 84 кг | 20 | Атанас Димитров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
1 | Денислав Златев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 21 | Емил Емилов | "Миньор" | Перник | |
2 | Йоан Димитров | "НСА-Академик" | София | 22 | Светослав Радоловски | "Изобор" | Плевен | |
3 | Кирил Милов | "Левски" | София | 23 | Георги Зелеников | "Спартак" | Поморие | |
3 | Красимир Димитров | "Берое" | Стара Загора | 24 | Любомир Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 25 | Иван Георгиев | "Левски" | София | |
5 | Никола Михайлов | "Левски" | София | 26 | Теодор Петров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
7 | Тодор Кънчашки | "Изобор" | Плевен | 27 | Даниел Балтов | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 28 | Съби Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
9 | Християн Петров | "Левски" | София | DQ | Йордан Петков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |
10 | Станислав Пелов | "Левски" | София | |||||
11 | Бони Стоев | "Левски" | Карлово | кат. 96 кг | ||||
12 | Антон Михов | "Бургас" | Бургас | 1 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
13 | Илия Марковски | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Симеон Станкович | "Славия" | София | |
14 | Арман Арменович | "Левски" | София | 3 | Олег Стоянов | "НСА-Академик" | София | |
DQ | Миндо Димитров | "Бургас" | Бургас | 3 | Щерьо Щерев | "НСА-Академик" | София | |
5 | Петьо Генев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||||
кат. 120 кг | 5 | Иво Кьосев | "Левски" | София | ||||
1 | Радослав Георгиев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 7 | Деян Георгиев | "Левски" | София | |
2 | Васил Бимбалов | "Бургас" | Бургас | 8 | Йордан Славев | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Йордан Кръстев | "НСА-Академик" | София | 9 | Димитър Ников | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Емил Тодоров | "Класик" | Белене | |
5 | Ивайло Шуполов | "Славия" | София | 11 | Станимир Бахлов | "Левски" | Карлово | |
5 | Стефан Андреев | "Левски" | София | 12 | Илиян Райчев | "Левски" | София | |
7 | Никола Левенова | "Тракия-93" | Стамболийски | 13 | Димитър Тодоров | "Тракия-93" | Стамболийски | |
8 | Ивайло Костов | "НСА-Академик" | София | 14 | Банко Йоргов | "Бургас" | Бургас | |
9 | Георги Пенев | "Левски" | София | 15 | Даниел Куртев | "Берое" | Стара Загора | |
10 | Иван Аврамов | "НСА-Академик" | София | 16 | Фейсал Борисов | "Славия" | София | |
11 | Трифон Агов | "Тракия-93" | Стамболийски | 17 | Марио Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | |
12 | Павлин Христов | "Ловеч" | Ловеч | 18 | Станислав Иванов | "Изобор" | Плевен | |
13 | Мирослав Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Златко Митов | "Славия" | София | |
14 | Георги Славов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 20 | Симеон Кръстев | "Славия" | София | |
DQ | Диян Славов | "Берое" | Стара Загора | |||||
ОТБОРНО | точки | |||||||
Приз "Георги Райков" | 1 | "Левски", София | 61 | |||||
2 | "ЦСКА-кл.борба", София | 51 | ||||||
3 | "Рилски спортист", Самоков | 51 | ||||||
Най-техничен състезател - Дейвид Димитров, СК Борба "Слава", Монтана | ||||||||
Най-резултатен състезател - Владимир Стойчев, СК Борба "Р.спортист", Самоков | ||||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |