Архив резултати
ДЛП - мъже свободен стил (22.02.2015, София)
- Понеделник, 23 Февруари 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 57 кг | кат. 65 кг | ||||||||
1 | Владимир Дубов | 88 | "Славия-2009" | София | 1 | Николай Куртев | 85 | "Руен" | Руен |
2 | Георги Вангелов | 93 | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Исмаил Реджеп | 87 | "Асеновец" | Асеновград |
3 | Мехмед Фераим | 93 | "НСА-Академик" | София | 3 | Мишел Михайлов | 92 | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Александър Димитров | 95 | "Левски" | София | 3 | Бойчо Бойчев | 92 | "НСА-Академик" | София |
5 | Иван Замфиров | 94 | "Руен" | Руен | 5 | Иван Добрев | 88 | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Валентин Дончев | 96 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Александър Грибков | 93 | "НСА-Академик" | София |
7 | Диян Пеев | 88 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Станимир Митев | 91 | "Берое" | Стара Загора |
8 | Серкан Али | 97 | "Левски" | София | 8 | Пресиян Михов | 96 | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Кристиян Пеев | 97 | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Мирослав Алдинов | 96 | "Ловеч" | Ловеч |
# | Юрий Георгиев | 92 | "НСА-Академик" | София | 10 | Александър Стоянов | 93 | "Каолин-2000" | Глоджево |
# | Мустафа Али | 92 | "Айтос" | Айтос | 11 | Добромир Симеонов | 87 | "Тангра-Благоевград" | Благоевград |
# | Емин Еминоглу | 97 | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Велико Люцканов | 91 | "Ловеч" | Ловеч |
# | Стоян Илиев | 88 | "Руен" | Руен | 13 | Кръстьо Костов | 95 | "НСА-Академик" | София |
# | Байрам Шабан | 96 | "Левски" | София | 14 | Денис Митрев | 97 | "Левски" | София |
# | Енгин Мюмюнов | 96 | "Кубадън" | Лозница | 15 | Ангел Илиев | 95 | "Дан Колов" | Севлиево |
# | Сали Салиев | 97 | "Олимпиец" | Търговище | 16 | Тодор Тодоров | 89 | "Левски" | Карлово |
# | Милен Янков | 96 | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Юсуф Халил | 96 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
18 | Христо Цветанов | 86 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |||||
кат. 61 кг | |||||||||
1 | Стефан Иванов | 92 | "НСА-Академик" | София | кат. 70 кг | ||||
2 | Димитър Иванов | 96 | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Мирослав Киров | 91 | "Армеец-ЦСКА" | София |
3 | Мохамед Махмуд | 94 | "Продан Гарджев" | Бургас | 2 | Мирослав Христов | 95 | "Левски" | София |
3 | Шюкри Шюкриев | 94 | Борба | Шумен | 3 | Георгий Златов | 87 | "Славия-2009" | София |
5 | Леон Сухов | 93 | "Берое" | Стара Загора | 3 | Михаил Янев | 90 | "НСА-Академик" | София |
5 | Валерий Златов | 93 | "НСА-Академик" | София | 5 | Захари Ахмедов | 90 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
7 | Найден Иванов | 91 | "Тракиец" | Пловдив | 5 | Калоян Димов | 88 | "Славия-2009" | София |
8 | Александър Златов | 96 | "Илия Павлов" | В.Търново | 7 | Денислав Бадавров | 96 | "Димитровград" | Димитровград |
9 | Деан Ангелов | 95 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 8 | Христо Ицов | 93 | "Руен" | Руен |
# | Богомил Коев | 93 | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Мирослав Иванов | 97 | "Димитровград" | Димитровград |
# | Верхат Ангелов | 97 | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Михаил Георгиев | 96 | АСК "Сливен" | Сливен |
# | Борислав Миталов | 97 | "Армеец-ЦСКА" | София | 11 | Ертан Керимов | 95 | "Каолин-2000" | Глоджево |
# | Сертан Хюсеинов | 97 | "Олимпиец" | Търговище | 12 | Георги Куртов | 91 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
# | Кемран Назифов | 95 | Борба | Шумен | 13 | Айджан Ахмед | 95 | "НСА-Академик" | София |
14 | Борислав Геров | 97 | "Левски" | София | |||||
кат. 74 кг | 15 | Пламен Бъчваров | 93 | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Кирил Терзиев | 83 | "Армеец-ЦСКА" | София | 16 | Ивелин Иванов | 97 | "Добруджански юнак" | Добрич |
2 | Сабри Сабриев | 95 | "НСА-Академик" | София | 17 | Николай Ганев | 90 | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Кемал Софта | 92 | "Илия Павлов" | В.Търново | |||||
3 | Хюсеин Ахмед | 94 | "НСА-Академик" | София | кат. 86 кг | ||||
5 | Кольо Колев | 93 | "НСА-Академик" | София | 1 | Михаил Ганев | 85 | "Левски" | София |
5 | Николай Ганчев | 91 | "Дан Колов" | Елена | 2 | Георги Средков | 86 | "Локомотив" | Пловдив |
7 | Малин Костадинов | 94 | "НСА-Академик" | София | 3 | Николай Паслар | 80 | "Левски" | София |
8 | Хасан Молла | 92 | "НСА-Академик" | София | 3 | Лило Лилов | 81 | "Левски" | Карлово |
9 | Стоян Стоянов | 94 | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Милан Благоев | 90 | "Руен" | Руен |
# | Пламен Дончев | 84 | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Теодор Стоев | 90 | "Левски" | София |
# | Стойчо Мануров | 92 | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Владимир Петков | 91 | "НСА-Академик" | София |
# | Пламен Киров | 86 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Танер Ридванов | 97 | Борба | Шумен |
# | Ашот Мартиросян | 93 | "НСА-Академик" | София | 8 | Гюрсез Юсеин | 91 | "Тракиец" | Пловдив |
# | Калоян Петков | 83 | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Константин Смиленов | 92 | "НСА-Академик" | София |
# | Христо Генджов | 96 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 10 | Александър Чухрай | 87 | "Руен" | Руен |
# | Христо Струмин | 89 | "Славия-2009" | София | 11 | Алтан Исмаилов | 97 | "Олимпиец" | Търговище |
# | Веселин Симеонов | 93 | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Момчил Бинбелов | 97 | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Хасан Терзи | 89 | "Кубадън" | Лозница | |||||
кат. 125 кг | 14 | Хаят Джемал | 97 | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Димитър Кумчев | 80 | "Асеновец" | Асеновград | 15 | Светослав Димитров | 92 | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Любен Илиев | 89 | "Славия-2009" | София | 16 | Константин Иванов | 86 | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Мариян Тодоров | 94 | "НСА-Академик" | София | 17 | Пенчо Дочев | 90 | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Пьотър Райчев | 84 | "Славия-2009" | София | 18 | Рейхан Хамза | 88 | "Хан Аспарух" | Исперих |
5 | Веселин Танев | 92 | "Ахил" | Петрич | 19 | Мехмед Сопотлиев | 97 | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Бинчо Стоянов | 91 | "НСА-Академик" | София | 20 | Мехмед Гази | 92 | "НСА-Академик" | София |
7 | Марчо Марков | 68 | "Херкулес" | Ямбол | 21 | Дженгиз Рахим | 91 | "Хан Аспарух" | Исперих |
8 | Васил Христонов | 93 | "Локомотив" | Пловдив | 22 | Ирен Юруков | 93 | "НСА-Академик" | София |
9 | Атанас Дончев | 91 | "Дан Колов" | Севлиево | 23 | Илия Ханев | 95 | "НСА-Академик" | София |
# | Георги Ванчев | 95 | "НСА-Академик" | София | 24 | Иво Дженков | 94 | "Добруджански юнак" | Добрич |
# | Мерт Емин | 96 | "Локомотив" | Пловдив | 25 | Юмит Сармаджиев | 87 | "Каолин-2000" | Глоджево |
# | Денис Георгиев | 97 | "Славия-2009" | София | 26 | Йордан Кунгалов | 95 | "Левски" | София |
# | Васил Желев | 61 | "Дан Колов" | Севлиево | 27 | Гьокан Мустафа | 94 | Борба | Шумен |
# | Иван Георгиев | 97 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 28 | Цветелин Кирилов | 96 | "Дан Колов" | Севлиево |
# | Нергюн Джинали | 96 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 29 | Нурхан Рефик | 90 | "Хан Аспарух" | Исперих |
# | Венцислав Кацаров | 96 | "Тракиец" | Пловдив | 31 | Ангел Караиванов | 87 | "Руен" | Руен |
кат. 97 кг | |||||||||
1 | Драгомир Стойчев | 83 | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Юлиян Чиликов | 89 | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Айлин Ашим | 89 | Борба | Шумен | 12 | Николай Желев | 74 | "Левски" | София |
3 | Калоян Колев | 92 | "НСА-Академик" | София | 13 | Кръстин Бояджиев | 86 | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Мирослав Гешев | 84 | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Румен Алдинов | 91 | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Евтим Евтимов | 92 | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Иво Марков | 81 | "Локомотив" | Г.Оряховица |
5 | Илиян Златков | 84 | "Беласица" | Петрич | 16 | Ахмед Ахмед | 86 | "Кубадън" | Лозница |
7 | Ведат Исмаилов | 96 | "Олимпиец" | Търговище | 17 | Цветомир Бъзовски | 92 | Борба | Шумен |
8 | Иван Благоев | 88 | "Руен" | Руен | 18 | Тунджай Шабан | 93 | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Атанас Газепов | 90 | "Локомотив" | Пловдив | 19 | Ивайло Софияди | 88 | "Армеец-ЦСКА" | София |
# | Илиян Стефанов | 81 | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
Най-техничен състезател - Кирил Терзиев, СК Борба "Армеец-ЦСКА", София, кат. 74 кг | |||||||||
Най-резултатен състезател - Михаил Ганев, СК Борба "Левски", София, кат. 86 кг | |||||||||
Гл. съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |