Архив резултати
ДЛП – момичета (16.01.-17.01.2015 г. - Сливен)
- Събота, 17 Януари 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг. | кат. 32 кг. | |||||||
1 | Ралица Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Кристияна Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Катерина Колева | "Багаин" | Силистра | |||||
3 | Жулиета Желязкова | "Дан Колов" | В.Преслав | кат. 34 кг. | ||||
4 | Виолета Миткова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 1 | Деница Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Йоанна Великова | "Багаин" | Силистра | |||||
кат. 37 кг. | 3 | Айлен Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище | ||||
1 | Петя Делчева | "Ангел Войвода" | Хасково | 4 | Александрина Николова | "Приморец" | Аксаково | |
2 | Божидара Георгиева | "Вълко Костов" | Симеоновград | |||||
3 | Аделина Момакова | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 40 кг. | ||||
3 | Иванка Тодорова | "Тича" | Д.Чифлик | 1 | Ирена Бинкова | "Старнджа-2001" | Средец | |
5 | Жулиета Бонева | "Загорец" | Н.Загора | 2 | Иванка Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Надежда Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | 3 | Мерал Зиберова | "Дан Колов" | Севлиево | |
7 | Сезен Мехмедова | "Дан Колов" | В.Преслав | 3 | Димитринка Сергеева | "Вълко Костов" | Симеоновград | |
8 | Нерлин Иванова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Мария Илиева | "Марица-Изток" | Раднево | |
5 | Даниела Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 48 кг. | 7 | Ина Георгиева | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Бетина Колева | "Берое" | Ст.Загора | |||||
2 | Светлана Караянева | "Сливен" | Сливен | кат. 44 кг. | ||||
3 | Даяна Янчева | "Чернокорец-св.борба" | Черноморец | 1 | Мариела Желякова | "Старнджа-2001" | Средец | |
3 | Атанаска Петрова | "Старнджа-2001" | Средец | 2 | Ревека Янкова | "Никола Станчев" | Созопол | |
5 | Гергана Златева | "Багаин" | Силистра | 3 | Биляна Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | |
5 | Симона Андреева | "Ангел Войвода" | Хасково | 3 | Валентина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Мария Ангелова | "Ботев-93" | Враца | 5 | Йоана Иванова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Невзие Фаим | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Ванеса Калоянова | "Старнджа-2001" | Средец | |
9 | Радостина Димирова | "Тича" | Д.Чифлик | 7 | Йоанна Петрова | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Павлина Иванова | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Велизара Ляпчева | "Левски" | София | |
11 | Сибел Алипиева | "Дан Колов" | В.Преслав | 9 | Моника Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
12 | Габриела Тодорова | "Дунав" | Сливо Поле | 10 | Румяна Бонева | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
13 | Ивелина Искърова | "Класик" | Белене | 11 | Карина Николова | "Тича" | Д.Чифлик | |
14 | Добрина Коджабашева | "Чернокорец-св.борба" | Черноморец | 12 | Дарина Николова | "Тича" | Д.Чифлик | |
кат. 52 кг. | кат. 57 кг. | |||||||
1 | Руска Максимова | "Борба и Самбо" | Ямбол | 1 | Таня Тенева | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Атанаска Илиева | "Чернокорец-св.борба" | Черноморец | 2 | Йоана Костова | "Бобошево" | Бобошево | |
3 | Айджан Ибям | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Теодора Милкова | "Дунав" | Сливо Поле | |
3 | Недред Симеонова | "Стефан Караджа" | Елхово | 3 | Никол Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Габриела Великова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Преслава Николова | "Загорец" | Н.Загора | |
5 | Михаела Минкова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Петя Либчева | "Чернокорец-св.борба" | Черноморец | |
7 | Кристина Мечкова | "Казанлък" | Казанлък | 7 | Теодора Александрова | "Дунав" | Сливо Поле | |
8 | Станимира Танева | "Загорец" | Н.Загора | 8 | Назифе Таир | "Руен" | Руен | |
9 | Диана Асенова | "Класик" | Белене | 9 | Елица Петкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
10 | Пламена Пенева | "Изобор" | Плевен | 10 | Селин Сезгин | "Кубадън" | Лозница | |
11 | Лили Венкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Станимира Янкова | "Чернокорец-св.борба" | Черноморец | |
кат. 62 кг. | кат. 70 кг. | |||||||
1 | Ева Янкова | "Никола Станчев" | Созопол | 1 | Сийка Иванова | "Левски" | София | |
2 | Емел Зекерие | "Шампиони" | Самуил | 2 | Росица Маркова | "Сливен" | Сливен | |
3 | Габриела Генова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Кристина Йотова | "Изобор" | Плевен | |
3 | Красимира Панчева | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 3 | Ивета Бойнова | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Красияна Линова | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Дамяна Йончева | "Рилски Спортист-2000" | Самоков-2000 | |
5 | Нурхаят Идрисова | "Класик" | Белене | 5 | Сузана Миланова | "Сливен" | Сливен | |
7 | Гюлсевен Алиева | "Бели лом" | Буйново | 7 | Дебора Анастасова | "Марица-Изток" | Раднево | |
8 | Виктория Камбурова | "Марица-Изток" | Раднево | 8 | Камелия Христова | "Марица-Изток" | Раднево | |
9 | Цветелина Петрова | "Ботев-93" | Враца | 9 | Десислава Георгиева | "Ловеч" | Ловеч | |
10 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Ниляй Бейти | "Шампиони" | Самуил | |
11 | Венета Стоилкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Виктория Митева | "Чернокорец-св.борба" | Черноморец | |
Най-технична състезателка - Таня Тенева, 57 кг, Димитровград | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Ева Янкова, 62 кг, "Никола Станчев", Созопол | ||||||||
Гл. секретар: А. Пъръшмолла | Гл. съдия: И. Костадинов |