Архив резултати
Държавен личено-отборен шампионат по свободна борба –жени (27-29.05.2011 г. - гр. Пловдив)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 59 кг | ||||||
1 | Пепа Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Анна Методиева | "Атлетик" | Пловдив |
2 | Грациела Драгоева | "Продан Гарджев" | Созопол | 2 | Вяра Гергинова | "НСА-2004" | София |
3 | Марина Манева | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | 3 | Евелина Николова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил |
3 | Деница Семкова | "Стефан Караджа" | Елхово | 3 | Мария Учкова | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Цветомира Димитрова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Мария Дачева | "Херкулес" | Ямбол |
5 | Веселка Тенева | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Венелина Георгиева | "НСА-2004" | София |
7 | Надя Стамова | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Веселина Йорданова | "НСА-2004" | София |
8 | Каролина Грозданова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | 8 | Кръстина Маринова | "НСА-2004" | София |
9 | Събина Дончева | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Йорданка Дишкова | "Атлетик" | Пловдив |
кат. 51 кг | кат. 63 кг | ||||||
1 | Карамфилка Илиева | инд. | Димитровград | 1 | Тайбе Юсеин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Ваня Чилинкова | "НСА-2004" | София | 2 | Джанан Ахмед | "Армеец-ЦСКА" | София |
3 | Елза Абгьова | "НСА-2004" | София | 3 | Таня Милкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Кармен Юзеир | "Юнак-Локомотив" | Русе | 4 | Ивона Стоилова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил |
5 | Илияна Динкова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Мирослава Божилова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил |
5 | Кръстина Иванова | "НСА-Академик" | София | ||||
7 | Кристина Велева | "Атлетик" | Пловдив | кат. 67 кг | |||
8 | Ирена Георгиева | "Ботев-93" | Враца | 1 | Ралица Иванова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил |
9 | Атанаска Милева | "Ангел войвода" | Хасково | 2 | Даяна Иванова | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Даринка Лападжова | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 55 кг | 3 | Калинка Йонова | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Валя Трандева | "НСА-Академик" | София | 5 | Петя Младенова | "Ботев-93" | Враца |
2 | Мими Христова | "Левски" | София | 5 | Галина Шуманова | "НСА-Академик" | София |
3 | Екатерина Сардовска | "НСА-2004" | София | 7 | Валентина Маринова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил |
3 | Виолета Симеонова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | ||||
5 | Кристина Лунджова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | кат. 72 кг | |||
5 | Людмила Любомирова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | 1 | Галина Иванова | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил |
7 | Мария Гонева | "НСА-2004" | София | 2 | Мария Георгиева | "НСА-Академик" | София |
8 | Яна Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Милена Въчкова | "Херкулес" | Ямбол |
9 | Нора Николаева | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Златка Жекова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Живка Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Ирена Лесова | "Атлетик" | Пловдив |
11 | Христина Стоянова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Палмина Желева | "Берое" | Ст.Загора |
12 | Десислава Донова | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Невена Радославова | "Дан Колов" | Севлиево |
8 | Велимира Ермолаева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
Най-технична състезателка - Тайбе Юсеин, кат. 63 кг, "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||
Най-резултатна състезателка - Ралица Иванова, кат. 67 кг, "В. и Г. Илиеви", Кюстендил | |||||||
Отборно класиране | |||||||
1 | "В. и Г. Илиеви", Кюстендил | 57 т. | |||||
2 | "НСА-2004", София | 48 т. | |||||
3 | "НСА-Академик", София | 31 т. | |||||
Гл.съдия: П. Антов /п/, М. Марков /п/ | Гл.секретар: М.Мутафчиев /п/ |