Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по класическа борба – деца (14-15.05.2011 г. - гр. Пловдив)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Алекси Асенов | "Ловеч" | Ловеч | |
2 | Борислав Иванов | "Тича" | Д.чифлик | 2 | Илия Деянов | "Ангел войвода" | Хасково | |
3 | Даниел Борисов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Станимир Иванов | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Иван Дамянов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Здравко Димитров | "Тича" | Д.чифлик | |
5 | Калин Славчев | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Йордан Йорданов | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Митко Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Йоан Спасов | "Дупница" | Дупница | 7 | Любчо Асенов | "Славия" | София | |
8 | Севдалин Бенев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Николай Костов | "Тича" | Д.чифлик | |
9 | Иво Илиев | "Селановци-93" | Селановци | 9 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
10 | Захари Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 10 | Цветомир Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Божидар Вергилов | "Етрополе" | Етрополе | 11 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
12 | Иво Вардаров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 12 | Милчо Тодоров | "Тича" | Д.чифлик | |
13 | Николай Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 13 | Спас Спасов | "Стоян Николов" | Златица | |
14 | Християн Александров | "Тича" | Д.чифлик | 14 | Християн Йотов | "Ловеч" | Ловеч | |
15 | Иван Касамарков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Николай Христов | "Локомотив" | Пловдив | |
16 | Никола Маджаров | "Стоян Николов" | Златица | 16 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора | |
17 | Даниел Зейнали | "Славия" | София | 17 | Александър Ангелов | "Класик" | Белене | |
18 | Стойчо Николов | "Стоян Николов" | Златица | |||||
кат. 35 кг | 19 | Петър Лазаров | "Берое" | Ст.Загора | ||||
1 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | 20 | Бирол Гърали | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
2 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | |||||
3 | Мартин Маринов | "Тича" | Д.чифлик | кат. 38 кг | ||||
3 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Александър Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Кольо Колев | "Ангел войвода" | Хасково | 2 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Георги Илиев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
7 | Мариян Кондов | "Тича" | Д.чифлик | 3 | Иван Стоилов | "Стоян Николов" | Златица | |
8 | Иво Георгиев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Антонио Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | |
10 | Венцислав Каменов | "Ботев-93" | Враца | 7 | Владислав Ангелов | "Берое" | Ст.Загора | |
11 | Кольо Арабаджиев | "Тича" | Д.чифлик | 8 | Димитър Калковски | "Рилски спортист" | Самоков | |
12 | Стойчо Димов | "Тича" | Д.чифлик | 9 | Златомир Петров | "Левски" | София | |
13 | Димитър Евгениев | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Иван Лобутов | "Рилски спортист" | Самоков | |
14 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | |
15 | Иво Цветанов | "Миньор" | Перник | 12 | Расим Дикмов | "Атлетик" | Пловдив | |
16 | Теодор Марков | "Ботев-93" | Враца | 13 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Мартин Владимиров | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
18 | Самуил Соми | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 15 | Страхил Паралов | "Беласица" | Петрич | |
19 | Илиян Илиев | "Селановци-93" | Селановци | 16 | Иван Предьов | "Стоян Николов" | Златица | |
20 | Русан Ракитов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 17 | Ивелин Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
21 | Алекс Добрев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 18 | Калоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
22 | Иван Иванов | "Тича" | Д.чифлик | 19 | Данаил Благоев | "Левски" | София | |
23 | Дилян Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 20 | Васил Колчаков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
24 | Росен Вичев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21 | Салех Аббас | "Берое" | Ст.Загора | |
25 | Момчил Трайков | "Етрополе" | Етрополе | 22 | Кральо Камарев | "Берое" | Ст.Загора | |
26 | Николай Костадинов | "Ботев-93" | Враца | 23 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
24 | Елиан Беков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |||||
кат. 42 кг | 25 | Стоян Йовчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Захари Зашев | "Стоян Николов" | Златица | 26 | Костадин Борилков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
2 | Васил Брейчев | "Рилски спортист" | Самоков | 27 | Стефан Огнянов | "Атлетик-2008" | Куклен | |
3 | Теодор Домозинов | "Класик" | Белене | |||||
3 | Станимир Чернев | "Левски" | София | кат. 47 кг | ||||
5 | Денис Кукушев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Красимир Крумов | "Миньор" | Перник | |
5 | Гринго Григоров | "Левски" | София | 2 | Светослав Николов | "Левски" | София | |
7 | Георги Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 3 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
9 | Максим Милевски | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Радослав Недков | "Класик" | Белене | |
10 | Ангел Желязков | "Ботев-93" | Враца | 5 | Митко Деянов | "Ангел войвода" | Хасково | |
11 | Радослав Бориславов | "Витяз-Панев" | Варна | 7 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | |
12 | Тихомир Димов | "Тича" | Д.чифлик | 8 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
13 | Стивън Василев | "Ботев-93" | Враца | 9 | Християн Митрофанов | "Локомотив-93" | Варна | |
14 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | 10 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана | |
15 | Руси Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 11 | Славин Колев | "Рилски спортист" | Самоков | |
16 | Иван Томов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Никълъс Кръстев | "Ботев-93" | Враца | |
17 | Енгин Джфер | "Ангел войвода" | Хасково | 13 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | |
18 | Валентин Пандяклов | "Атлетик-2008" | Куклен | 14 | Николай Янузов | "Славия" | София | |
19 | Любомир Вукадинов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Стефан Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
20 | Боян Боянов | "Тича" | Д.чифлик | 16 | Красимир Костов | "Тича" | Д.чифлик | |
21 | Филип Радойков | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Александър Селишки | "Дупница" | Дупница | |
22 | Севдалин Асенов | "Тича" | Д.чифлик | 18 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца | |
23 | Иван Станчев | "Тича" | Д.чифлик | 19 | Петко Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
24 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | 20 | Веселин Александров | "Дупница" | Дупница | |
25 | Никола Спасов | "Ботев-93" | Враца | 21 | Денислав Янев | "Локомотив-93" | Варна | |
26 | Алекс Балтов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 22 | Златомир Емилов | "Миньор" | Перник | |
27 | Денис Солаков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 23 | Александър Маринов | "Тича" | Д.чифлик | |
28 | Теодор Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 24 | Кристиян Стойков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
29 | Габриел Георгиев | "Класик" | Белене | 25 | Йордан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
26 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. 53 кг | 27 | Искрен Иванов | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Йордан Кудев | "Рилски спортист" | Самоков | 28 | Браян Сандов | "Ботев-93" | Враца | |
2 | Стефан Тодоров | "Беласица" | Петрич | 29 | Борислав Василев | "Миньор" | Перник | |
3 | Димитър Керефейн | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
3 | Васил Панчев | "Левски" | София | кат. 59 кг | ||||
5 | Стефан Минчев | "Тича" | Д.чифлик | 1 | Милчо Мирославов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Петър Стойчев | "Олимпиец" | Карнобат | 2 | Пламен Михайлов | "Берое" | Ст.Загора | |
7 | Филип РАдев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Златан Клашнов | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Тома Томов | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Спас Серафимов | "Стоян Николов" | Златица | |
9 | Симеон Байрактаров | "Левски" | Карлово | 5 | Ванислав Вушков | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
10 | Теодор Иванов | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Алекс Велев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
11 | Михаел Томов | "Слава" | Монтана | 7 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив | |
12 | Силвестър Янков | "Класик" | Белене | 8 | Найден Николов | "Етрополе" | Етрополе | |
13 | Давид Данчов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | 9 | Мирослав Петков | "Ботев-93" | Враца | |
14 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Калоян Павлов | "Етрополе" | Етрополе | |
15 | Аликоч Атанасов | "Локомотив-93" | Варна | 11 | Росен Иванов | "Тича" | Д.чифлик | |
16 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Николай Иванов | "Локомотив" | Пловдив | |
17 | Александър Грозданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Георги Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | |
18 | Узай Алиев | "Ангел войвода" | Хасково | 14 | Емил Станоин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
19 | Пламен Живков | "Локомотив-93" | Варна | 15 | Борислав Кривошиев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
20 | Петрослав Иванов | "Стоян Николов" | Златица | 16 | Стефан Стоев | "Славия" | Славия | |
21 | Баръш Али | "Ангел войвода" | Хасково | 17 | Георги Стоянов | "Класик" | Белене | |
18 | Мартин Митев | "Тича" | Д.чифлик | |||||
кат. 66 кг | 19 | Стивън Христов | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Теодор Чифлиджанов | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Радослав Петков | "Слава" | Монтана | |
2 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 21 | Христо Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
3 | Радослав Пишимаров | "Дупница" | Дупница | |||||
3 | Димитър Георгиев | "Тича" | Д.чифлик | кат. 73 кг | ||||
5 | Антъни Бояджиев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Симон Франсис | "Славия" | София | |
5 | Делян Шахи | "Левски" | София | 2 | Александър Димитров | "Славия" | София | |
7 | Димитър Митранов | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Янислав Радев | "Тича" | Д.чифлик | 3 | Борислав Генчов | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Радослав Кеймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Денимир Христов | "Тича" | Д.чифлик | |
10 | Красимир Фасулджиев | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Иван Петров | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Мартин Ганчев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 7 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | |
12 | Емил Беков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 8 | Ростислав Иванов | "Класик" | Белене | |
13 | Димитър Роглев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Антонио Цветански | "Ботев-93" | Враца | |
14 | Денис Карачобанов | "Стоян Николов" | Златица | 10 | Евгени Петков | "Етрополе" | Етрополе | |
15 | Севги Николов | "Ангел войвода" | Хасково | 11 | Стоян Ровацов | "Витяз-Панев" | Варна | |
12 | Мартин Кирилов | "Миньор" | Перник | |||||
13 | Момчил Евтимов | "Миньор" | Перник | |||||
кат. +73 кг | ||||||||
1 | Ангел Сираков | "Професионал" | София | 7 | Николай Христев | "Атлетик" | Пловдив | |
2 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | |
3 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Атанас Севриев | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Николай Корчев | "Беласица" | Петрич | 10 | Теодор Тодоров | "Ангел войвода" | Хасково | |
5 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Ивайло Пасков | "Класик" | Белене | |
5 | Радостин Колев | "Славия" | София | |||||
Най-техничен състезател - Красимир Крумов, кат. 47 кг, "Миньор", Перник | ||||||||
Най-резултатен състезател - Александър Евтимов, кат. 38 кг, "Ботев-93", Враца | ||||||||
Гл.секретар: М. Мутафчиев | Гл.съдия: Ангел Илков |