Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – юноши (28-29.04.2011 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | |||||||
1 | Владимир Тумпаров | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Мехмед Зейти | "Левски" | София | |
2 | Валентин Колев | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Георги Вангелов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Мустафа Али | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Ерхан Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Жан Андонов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Найден Иванов | индивидуално | ||
5 | Ивайло Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Ивайло Арнаудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Назми Хаджъмакак | "Тракиец" | Пловдив | 5 | Методи Младенов | "Левски" | София | |
7 | Танжу Азизов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 7 | Богомил Коев | АСК "Сливен" | Сливен | |
8 | Юрий Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Орхан Карабаджаков | "Каолин-2000" | Глоджево | |
9 | Валентин Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | 9 | Ферзу Ферзуев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Синан Юмергюве | "Каолин-2000" | Глоджево | 10 | Георги Бачев | "Левски" | София | |
11 | Велико Люцканов | "Левски" | София | |||||
кат. 60 кг | 12 | Росен Милков | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
1 | Бойчо Бойчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Жорж Христов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
2 | Стефан Иванов | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Живко Колев | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Ильо Илиев | "Енергетик" | Гълъбово | |||||
3 | Леон Сухов | "Берое" | Ст.Загора | кат. 66 кг | ||||
5 | Нермин Джелил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Октай Салим | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Кольо Колев | "Армеец-ЦСКА" | ЦСКА | 2 | Станимир Митев | "Енергетик" | Гълъбово | |
7 | Мишел Михайлов | "Левски" | София | 3 | Денис Янков | "Добруджански юнак" | Добрич | |
8 | Мехмед Чобанов | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Мехмед Гази | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Благовест Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Алихюсеин Алиев | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Георги Куртев | "Берое" | Ст.Загора | |
11 | Ердинч Бехрам | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Георги Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | |
12 | Кирил Димитров | "Левски" | София | 8 | Боян Шарлопов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
13 | Еркан Асенов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Стелиян Матеев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
14 | Владимир Върбанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Цветан Христов | "Беласица" | Петрич | |
15 | Васви Васви | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Валентин Бенишев | "Левски" | София | |
16 | Георги Радев | СК Борба и самбо | Ямбол | 12 | Стойко Калудов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
17 | Ахмед Ахмедов | "Каолин-2000" | Глоджево | 13 | Махмуд Сали | "Кубадън" | Лозница | |
18 | Хасан Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Марин Шивиков | "Берое" | Ст.Загора | |
19 | Рузби Рузби | "Кубадън" | Лозница | 15 | Октай Османов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
20 | Мехмед Мехмедов | "Дан Колов" | В.Преслав | 16 | Пламен Бъчваров | "Левски" | София | |
21 | Ерсин Хюсеинов | "Каолин-2000" | Глоджево | 17 | Георги Таков | "Левски" | София | |
22 | Добрин Митев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 18 | Радостин Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | |
23 | Мустафа Хамид | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 19 | Ибраим Ибрямов | "Олимпиец" | Търговище | |
20 | Джунан Тасим | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
кат. 74 кг | 21 | Богомил Иванов | "Херкулес" | Ямбол | ||||
1 | Мирослав Киров | "НСА-Академик" | София | 22 | Александър Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Гюрсес Юсеин | "Локомотив" | Пловдив | 23 | Джейхан Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Здравко Добрев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 24 | Христо Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Ихлиман Катранджиев | "Левски" | София | 25 | Янко Христов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
5 | Стойчо Мануров | "Ловеч" | Ловеч | 26 | Стефан Авков | "Асеновград" | Асеновград | |
5 | Мирослав Милков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 27 | Джамал Осанов | "Дан Колов" | В.Преслав | |
7 | Христо Ицов | "Локомотив" | Пловдив | 28 | Хюсеин Хюсеин | "Дан Колов" | В.Преслав | |
8 | Кадир Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
9 | Даниел Борисов | "Левски" | София | кат. 84 кг | ||||
10 | Дженгиз Еюбов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София | |
11 | Дженгиз Рахим | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Алтан Мустафа | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
12 | Иса Иса | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Николай Димитров | "Стефан Караджа" | Елхово | |
13 | Денис Недев | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Светослав Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
14 | Еркан Мусин | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Кенан Мурад | "Ангел войвода" | Хасково | |
15 | Юсеин Далоолу | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Веселин Симеонов | АСК "Сливен" | Сливен | |
16 | Хасан Молла | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Владимир Петков | "НСА-Академик" | София | |
17 | Айредин Пехливанов | "Дан Колов" | Севлиево | 8 | Емил Русев | "НСА-Академик" | София | |
18 | Аптула Джемалов | "Кубадън" | Лозница | 9 | Калоян Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | |
19 | Стойко Карамфилов | "Ангел войвода" | Хасково | 10 | Ирен Юруков | "Левски" | София | |
20 | Демир Демирев | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Златин Ройдев | "Енергетик" | Гълъбово | |
21 | Айлин Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Николай Ганчев | "Локомотив" | Пловдив | |
22 | Алишан Курбанов | "Дан Колов" | Севлиево | 13 | Антон Дюлгеров | "Беласица" | Петрич | |
23 | Тихомир Кирев | "Енергетик" | Гълъбово | 14 | Джейхан Юсуф | "Тракиец" | Пловдив | |
24 | Петьо Петков | "Берое" | Ст.Загора | 15 | Пейчо Бинбелов | "Левски" | София | |
25 | Кирил Наков | "Левски" | София | 16 | Петър Кърътлиев | "Енергетик" | Гълъбово | |
26 | Мартин Димитров | "Левски" | София | 17 | Николай Николов | "Дан Колов" | Севлиево | |
27 | Ярослав Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | 18 | Тихон Александрович | "Славия-2009" | София | |
28 | Ердал Рамадан | "Ангел войвода" | Хасково | 19 | Стилиян Станков | "Ловеч" | Ловеч | |
29 | Ибрахим Далоолу | "Дан Колов" | Севлиево | 20 | Халил Хасан | АСК "Сливен" | Сливен | |
30 | Димитър Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | 21 | Суат Мудин | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
31 | Добромир Момчилов | "Дан Колов" | В.Преслав | 22 | Хюсеин Нурула | "Руен" | Руен | |
32 | Михаил Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 23 | Серкан Юсеин | "Руен" | Руен | |
33 | Али Шабан | "Берое" | Ст.Загора | 24 | Недялко Радев | СК Борба и самбо | Ямбол | |
34 | Юксял Маджиров | "Дан Колов" | Севлиево | 25 | Тюнай Молламахмуд | "Асеновец" | Асеновград | |
35 | Искрен Маринов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 26 | Умут Феимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
36 | Митко Атанасов | "Тракиец" | Пловдив | 27 | Валентин Софияди | "Армеец-ЦСКА" | София | |
37 | Светломир Минчев | "Загорец" | Нова Загора | 28 | Ферди Фахри | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
29 | Денис Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна | |||||
кат. 96 кг | 30 | Джанер Рафидин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
1 | Гюрай Хамдиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 31 | Тунджер Ремзиев | "Каолин-2000" | Глоджево | |
2 | Калоян Колев | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
3 | Дилявер Заид | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 120 кг | ||||
3 | Евтим Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Никола Балазов | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Захари Паласчев | "Левски" | София | 2 | Бинчо Стоянов | "НСА-Академик" | София | |
5 | Веселин Танев | "Беласица" | Петрич | 3 | Слави Велков | "Левски" | София | |
7 | Сейхан Юмер | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | |
8 | Красимир Георгиев | "Загорец" | Нова Загора | 5 | Иван Сачаров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
9 | Ахмед Хаккъ | "Кубадън" | Лозница | 5 | Денис Вели | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Мехмед Пехливан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Ертан Талиб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
11 | Живко Бакалов | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Илиян Илиев | "Херкулес" | Ямбол | |
12 | Мехмед Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна | 9 | Юсеин Юсеинов | "Дан Колов" | Севлиево | |
13 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | 10 | Илия Даскалов | "Локомотив" | Пловдив | |
11 | Слави Славов | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
Най-техничен състезател - Владимир Тумпаров, кат. 50 кг., "Армеец-ЦСКА", гр. София | ||||||||
Най-резултатен състезател - Мирослав Киров, кат. 74 кг., "НСА-Академик", гр. София | ||||||||
ОТБОРНО | точки | |||||||
1 | АСК "Сливен" | Сливен | 57 | Купа "Продан Гарджев" | ||||
2 | "Юнак Локомотив" | Русе | 55 | |||||
3 | "Армеец-ЦСКА" | София | 52 | |||||
Гл. съдия: Л. Александров | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |