Архив резултати
Международен турнир по борба класически стил, кадети "Васил и Георги Илиеви", (15-16.04.2011 г. - гр. Кюстендил)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат.42 кг | кат.46 кг | |||||||
1 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | 1 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Августин Спасов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Детелин Димитров | "Левски" | София | |
3 | Илиян Стефанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Димо Тонев | "Левски" | София | |
3 | Нестър Нестъров | "Локомотив-93" | Варна | 4 | Емил Кепов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Андрей Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Мирослав Виячев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Недялко Петров | "Левски" | София | |||||
7 | Иивън Колев | "Берое" | Ст. Загора | кат.54 кг | ||||
8 | Сисмамидис Панайотис | Гърция | Гърция | 1 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | |
9 | Ромео Драгов | "Миньор" | Перник | 2 | Доганис Леонидас | Гърция | Гърция | |
10 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Михаил Петков | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Красимир Димитров | "Берое" | Ст. Загора | |||||
кат.50 кг | 5 | Ивануел Бонев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Станислав Луков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Милен Мурарски | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Муса Кехайов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 7 | Ивайло Карамански | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Йордан Анев | "Славия" | София | 8 | Марко Марков | "Славия" | София | |
3 | Петър Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Борислав Кривачки | "Миньор" | Перник | |
5 | Василис Карапас | "Берое" | Ст. Загора | 10 | Цветан Русев | "Черноморец" | Бургас | |
5 | Виктор Вълков | "Славия" | София | 11 | Агатанидис Хари | Гърция | Гърция | |
7 | Димитър Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Владимир Владимиров | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Ивайло Русинов | "Изобор" | Плевен | |||||
9 | Илиян Кичуков | "Атлетик" | Пловдив | кат.63 кг | ||||
10 | Любослав Любомиров | "Миньор" | Перник | 1 | Ахмед Тахир | "Черноморец" | Бургас | |
11 | Мариян Владимиров | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Педро Рамирез | Мексико | Мексико | |
3 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат.58 кг | 3 | Азоидис Манолис | Гърция | Гърция | ||||
1 | Владимир Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Мартин Борисов | "Левски" | София | |
2 | Ален Мирчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Георги Момчев | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Венцислав Денчев | "Изобор" | Плевен | 7 | Иван Добрев | "Черноморец" | Бургас | |
3 | Олег Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Асен Яньов | "Славия" | София | |
5 | Станислав Пенков | "Локомотив-93" | Варна | |||||
5 | Андрей Борисов | "Левски" | София | кат.76 кг | ||||
7 | Филип Калайджиев | "Левски" | София | 1 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Кънчо Раднев | "Славия" | София | 2 | Кристиян Тошков | "Левски" | София | |
9 | Марио Стоилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Георги Златев | "Берое" | Ст. Загора | |
10 | Мариян Стоилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Марио Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат.69 кг | 5 | Христо Енев | "Локомотив" | Пловдив | ||||
1 | Стилян Илиев | "Черноморец" | Бургас | 7 | Благовест Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Петър Иванов | "Слава" | Монтана | 8 | Весели Попов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Красимир Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Гюнеид Шахин | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Миксакис Василис | Гърция | Гърция | 10 | Ивелин Ибришимов | "Изобор" | Плевен | |
5 | Галин Господинов | "Берое" | Ст. Загора | 11 | Вселин Благоев | "Славия" | София | |
5 | Димитър Димитров | "Черноморец" | Бургас | |||||
7 | Георги Ламбрев | "Локомотив" | Пловдив | кат.100 кг | ||||
8 | Слави Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Янислав Колев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
9 | Денис Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Сотир Беков | "Левски" | София | |
10 | Тони Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Трифон Агов | "Локомотив" | Пловдив | |
11 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Бранко Живанович | Сърбия | Сърбия | |
5 | Ивайло Шуполов | "Славия" | София | |||||
5 | Бобан Живанович | Сърбия | Сърбия | |||||
7 | Тодор Танев | "Берое" | Ст. Загора | |||||
кат.85 кг | ||||||||
1 | Тсекеридис Димитрис | Гърция | Гърция | |||||
2 | Светослав Цветанов | "Славия" | София | 5 | Петър Кюков | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Денислав Златев | "Берое" | Ст. Загора | 7 | Никола Тодоровски | Сърбия | Сърбия | |
3 | Николай Найденов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 8 | Генади Желязков | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Иван Аврамов | "Левски" | София | 9 | Милан Миланов | "Слава" | Монтана | |
Най-добре представил се български състезател и носител на златният пояс - Айрън Рамадановски, кат. 76 кг., "Васил и Георги Илиеви", гр. Кюстендил |
||||||||
Най-добре представил се чуждестранен борец - Тсекеридис Димитрис, кат. 85 кг., Гърция | ||||||||
Гл. Секретар: П. Лазов | Гл. Съдия: В. Райчев |