Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – деца (04-06.03.2011 г. - гр. Кърджали)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Мустафа Мустафов | "Кубадън" | Лозница | |
2 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | 2 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | |
3 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Тургай Февзи | "Шампиони" | Самуил | |
3 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | 3 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Юксел Минчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Елисей Янков | "Никола Станчев" | Созопол | |
5 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | 5 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | |
7 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Михаил Пенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
8 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 8 | Велико Манолов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
9 | Виктор Неделчев | "Марица-Изток" | Раднево | 9 | Петър Тенев | "Димитровград" | Димитровград | |
10 | Октай Османов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Алпай Гюр | "Айтос" | Айтос | |
11 | Ердинч Таукчу | "Димитър Добрев" | Езерче | 11 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
12 | Панайот Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 12 | Фари Фаик | "Крепост" | Стремци | |
13 | Николай Тодоров | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
14 | Сердар Али | "Крепост" | Стремци | 14 | Петър Петров | "Никола Станчев" | Созопол | |
15 | Серкан Мехмед | "Айтос" | Айтос | 15 | Йордан Статев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
16 | Исин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Ибраим Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
17 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
18 | Рамадан Ахмед | "Крепост" | Стремци | кат. 38 кг | ||||
19 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
20 | Стоян Стоянов | "Стефан Караджа" | Елхово | 2 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
21 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Октай Хасан | "Айтос" | Айтос | |
22 | Дурсун Дурсунов | "Айтос" | Айтос | 3 | Юлджан Мехмед | "Асеновец" | Асеновград | |
23 | Денис Христев | "Асеновец" | Асеновград | 5 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
24 | Стефан Величков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Денислав Калоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
7 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
кат. 35 кг | 8 | Радослав Дойралиев | "Митекс" | Благоевград | ||||
1 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Тургай Юмергюве | "Каолин" | Глоджево | |
2 | Митко Стойков | "Берое" | Ст.Загора | 10 | Радослав Качулков | "Странджа-2001" | Средец | |
3 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Чанко Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Дургуд Тасим | "Крепост" | Стремци | 12 | Рамадан Рамаданов | "Айтос" | Айтос | |
5 | Андрей Сикачьов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Хикмет Онбашиев | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 14 | Мерсин Апти | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 15 | Боньо Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
8 | Георги Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Адил Кабилов | "Каолин" | Глоджево | |
9 | Християн Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Симеон Костадинов | "Странджа-2001" | Средец | |
10 | Мерд Рамадан | "Крепост" | Стремци | 18 | Мерт Идриз | "Шампиони" | Самуил | |
11 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци | 19 | Венцислав Ръжданов | "Митекс" | Благоевград | |
12 | Махмуд Митков | "Агросем" | Острово | 20 | Даниел Йорданов | "Миньор" | Раднево | |
13 | Мехмед Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Николай Миталов | "Спартак" | Сандански | |
14 | Димитър Демирев | "Енергетик" | Гълъбово | 22 | Тансер Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
15 | Павел Тенев | "Димитровград" | Димитровград | 23 | Георги Камберов | "Ахил" | Петрич | |
16 | Георги Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 24 | Иван Михалев | "Миньор" | Раднево | |
17 | Цветан Кънев | "Казанлък" | Казанлък | 25 | Слави Йоргов | "Миньор" | Раднево | |
18 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 26 | Георги Иванов | "Спартак" | Сандански | |
19 | Хюсеин Хюсеин | "Олимпиец" | Търговище | 27 | Христо Петков | "Странджа-2001" | Средец | |
20 | Димитър Тодоров | индивидуално | Димитровград | 28 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
21 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | 29 | Ереджеб Хасан | "Олимпиец" | Търговище | |
22 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
23 | Ангел Генев | "Енергетик" | Гълъбово | кат. 47 кг | ||||
24 | Илиян Илиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
25 | Ангел Шапков | "Македонска слава" | Благоевград | 2 | Велико Великов | "Черноморски сокол" | Варна | |
26 | Николай Тодоров | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Алпер Аптула | "Олимпиец" | Търговище | |
27 | Митко Митев | "Марица-Изток" | Раднево | 3 | Дениз Салиев | "Шампиони" | Самуил | |
28 | Иван Бангов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Хасан Хасанбашев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
29 | Сезгин Алиев | "Айтос" | Айтос | 5 | Михаил Димов | "Димитровград" | Димитровград | |
7 | Ташко Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | |||||
кат. 42 кг | 8 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | ||||
1 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Янислав Малчев | "Айтос" | Айтос | |
2 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Мариян Серафимов | "Айтос" | Айтос | |
3 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Аркади Арнаудов | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Хасан Хасан | "Айтос" | Айтос | 12 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 13 | Васил Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Христо Методиев | "Спартак" | Сандански | 14 | Жоро Желязков | "Берое" | Ст.Загора | |
7 | Севдар Фаик | "Крепост" | Стремци | 15 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | |
8 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Диян Калов | "Никола Станчев" | Созопол | |
9 | Сава Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Денис Ванев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
10 | Хакан Хюсеинов | "Кубадън" | Лозница | 18 | Станислав Канев | "Енергетик" | Гълъбово | |
11 | Хюсеин Кельовлу | "Димитър Добрев" | Езерче | 19 | Георги Марков | "Митекс" | Благоевград | |
12 | Валентин Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | 20 | Хюсеин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Янаки Иванов | "Миньор" | Раднево | 21 | Касим Читали | "Асеновец" | Асеновград | |
14 | Сюлейман Сюлейман | "Крепост" | Стремци | 22 | Ивайло Михов | "Славия-2009" | София | |
15 | Басри Мурад | "Крепост" | Стремци | 23 | Габриел Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | |
16 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 24 | Николай Николов | "Димитровград" | Димитровград | |
17 | Бойчо Черелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 25 | Станимир Христов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
18 | Октай Кадиров | "Кубадън" | Лозница | |||||
19 | Денислав Петров | "Македонска слава" | Благоевград | кат. 59 кг | ||||
20 | Мехмед Чакал | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Онур Хаджиоглу | "Каолин" | Глоджево | |
21 | Турай Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Николай Митев | "Енергетик" | Гълъбово | |
22 | Християн Смилков | "Митекс" | Благоевград | 3 | Златомир Чолаков | "Странджа-2001" | Средец | |
23 | Октай Хасан | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Толга Ахмед | "Агросем" | Острово | |
24 | Ферад Мехмедов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Димитър Димитров | "Берое" | Ст.Загора | |
25 | Христо Илиев | "Македонска слава" | Благоевград | 5 | Жулиен Стоев | "Миньор" | Раднево | |
26 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово | 7 | Джемал Али | "Асеновец" | Асеновград | |
27 | Добромир Михайлов | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Радко Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
28 | Красен Кънев | "Миньор" | Раднево | 9 | Константин Саракостов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
10 | Тенко Тенев | "Берое" | Ст.Загора | |||||
кат. 53 кг | 11 | Пеньо Господинов | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||
1 | Тасим Юсеин | "Крепост" | Стермци | 12 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
2 | Джем Хасанов | "Агросем" | Острово | 13 | Златко Добринов | "Ангел войвода" | Хасково | |
3 | Басри Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Иван Юруков | "Ахил" | Петрич | |
3 | Дельо Михалев | "Берое" | Ст.Загора | 15 | Петър Петков | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Християн Димитров | "Странджа-2001" | Средец | 16 | Светлин Костадинов | "Черноморец-св.борба" | Варна | |
5 | Енчо Гаджев | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Мартин Крумов | "Славия-2009" | София | |
7 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | 18 | Стефан Темелков | "Спартак" | Сандански | |
8 | Тодор Калов | "Никола Станчев" | Созопол | 19 | Любослав Влахов | "Спартак" | Сандански | |
9 | Злати Атанасов | "Казанлък" | Казанлък | |||||
10 | Михаил Нанев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 66 кг | ||||
11 | Младен Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Реджеб Юмер | "Асеновец" | Асеновград | |
12 | Павел Павлов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Сейхан Чеушев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
13 | Йордан Йорданов | "Македонска слава" | Благоевград | 3 | Антон Златков | "Спартак" | Сандански | |
14 | Александър Иванов | "Македонска слава" | Благоевград | 3 | Адил Челеби | "Дан Колов" | Севлиево | |
15 | Костадин Пиперевски | "Македонска слава" | Благоевград | 5 | Джанер Тефик | "Шампиони" | Самуил | |
16 | Сюлейман Хасан | "Крепост" | Стермци | 5 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
17 | Едис Чираков | "Каолин" | Глоджево | 7 | Хюсеин Звъна | "Каолин" | Глоджево | |
18 | Даниел Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 8 | Тодор Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | |
19 | Любослав Танев | "Ахил" | Петрич | 9 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | |
20 | Симеон Химчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Георги Саракостов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
21 | Шабир Шамс | "Славия-2009" | София | 11 | Стилиян Йовчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
22 | Хюсеин Вели | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Мазлум Руфад | "Кубадън" | Лозница | |
23 | Марин Михайлов | "Димитровград" | Димитровград | |||||
24 | Надим Надимов | "Айтос" | Айтос | кат. 73 кг | ||||
25 | Ицо Милков | "Ангел войвода" | Хасково | 1 | Йонко Балабанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
26 | Величко Гълъбов | "Асеновец" | Асеновград | 2 | Брайко Брайков | "Странджа-2001" | Средец | |
3 | Николай Василев | "Стефан Караджа" | Елхово | |||||
кат. +73 кг | 4 | Алпай Исмаил | "Шампиони" | Самуил | ||||
1 | Стоян Димов | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
2 | Дарин Дралчев | "Миньор" | Раднево | |||||
3 | Едиз Едизов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
4 | Ахмед Ахмед | "Айтос" | Айтос | |||||
Най-техничен състезател - Тасим Юсеин, кат. 53 кг, СК Борба "Крепост", Стремци | ||||||||
Най-резултатен състезател - Иван Стефанов, кат. 47 кг, АСК Борба "Сливен", Сливен | ||||||||
Гл. секретар: М. Мутафчиев | Гл.съдия: Д. Христов |