Архив резултати
Държавно лично първенство по класическа борба - момчета (18-20.02.2011 г. - гр. Стара Загора)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||||
1 | Цветелин Борисов | "Ботев-93" | Враца | 1 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
2 | Радостин Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Димитър Андонов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | ||
3 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | ||||||
кат. 38 кг | 3 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
1 | Севгин Хасан | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | ||
2 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | 5 | Али Али | "Ангел войвода" | Хасково | ||
3 | Венцислав Ангелов | "Ангел войвода" | Хасково | 7 | Алекс Саздов | "Славия" | София | ||
3 | Йордан Нонов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Денис Сюлейманов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||
5 | Константин Куртев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||||
5 | Георги Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 42 кг | |||||
7 | Едуард Крамарски | "Дупница" | Дупница | 1 | Нестър Нестъров | "Локомотив-93" | Варна | ||
8 | Калоян Златев | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | ||
9 | Мартин Владинов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков | ||
10 | Любомир Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | ||
11 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | ||
12 | Благовест Палазов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Данаил Николов | "Ботев-93" | Враца | ||
7 | Съби Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||||
кат. 47 кг | 8 | Живко Нейков | "Атлетик" | Пловдив | |||||
1 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Стоян Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
2 | Даниел Балтов | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Иивън Колев | "Берое" | Ст.Загора | ||
3 | Иван Петров | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Антон Михов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||
3 | Валентин Григоров | "Локомотив-93" | Варна | 12 | Красимир Велчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||
5 | Даниел Цветанов | "Миньор" | Перник | 13 | Тодор Ангелов | "Ангел войвода" | Хасково | ||
5 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 14 | Владислав Петров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
7 | Димитър Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 15 | Боян Михайлов | "Миньор" | Перник | ||
8 | Александър Бозов | "Локомотив" | Пловдив | 16 | Янек Кънчашки | "Изобор" | Плевен | ||
9 | Иван Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 17 | Нуртин Ахмед | "Ангел войвода" | Хасково | ||
10 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца | 18 | Алпай Бекир | "Ангел войвода" | Хасково | ||
11 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Мариан Вълов | "Изобор" | Плевен | ||
12 | Ивайло Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 20 | Дейвид Велчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
13 | Филип Дурев | "Миньор" | Перник | ||||||
14 | Росен Евтимов | "Слава" | Монтана | кат. 53 кг | |||||
15 | Кирил Никифоров | "Славия" | София | 1 | Ивануел Бонев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
16 | Ивелин Събев | "Класик" | Белене | 2 | Кирил Милов | "Левски" | София | ||
17 | Богомил Евтимов | "Дупница" | Дупница | 3 | Емил Апостолов | "Рилски спортист" | Самоков | ||
18 | Лазар Йотов | "Изобор" | Плевен | 3 | Красимир Димитров | "Берое" | Ст.Загора | ||
19 | Сашо Диков | "Изобор" | Плевен | 5 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | ||
5 | Неделчо Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||||
кат. 59 кг | 7 | Кристиян Тачков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
1 | Йоан Димитров | "Левски" | София | 8 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
2 | Стефан Ханков | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Коста Нанов | "Рилски спортист" | Самоков | ||
3 | Диян Котленски | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Никола Николов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||
3 | Емилиян Крамарски | "Дупница" | Дупница | 11 | Мариян Арабакийски | "Локомотив" | Пловдив | ||
5 | Тихомир Тонев | "Берое" | Ст.Загора | 12 | Християн Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||
5 | Арман Аракелян | "Славия" | София | 13 | Йордан Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||
7 | Костадин Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 14 | Габриел Григоров | "Ботев-93" | Враца | ||
8 | Иван Асенов | "Славия" | София | 15 | Емил Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||
9 | Неджбидин Мехмед | "Ангел войвода" | Хасково | 16 | Явор Радев | "Локомотив-93" | Варна | ||
10 | Фердун Османов | "Младен Георгиев" | Девня | 17 | Димитър Михайлов | "Атлетик" | Пловдив | ||
11 | Теодор Вакарелски | "Славия" | София | 18 | Аладин Карагьозов | "Ловеч" | Ловеч | ||
13 | Ивелин Дойчев | "Берое" | Ст.Загора | 19 | Васил Пенев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
14 | Михаил Хасърбасанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 20 | Марио Калпазанов | "Изобор" | Плевен | ||
15 | Милко Костов | "Рилски спортист" | Самоков | 21 | Сюлейман Сюлейман | "Локомотив" | Пловдив | ||
16 | Иван Шиваров | "Берое" | Ст.Загора | 22 | Християн Данчев | "Левски" | София | ||
17 | Денис Златев | "Атлетик" | Пловдив | 23 | Иван Нецов | "Атлетик" | Пловдив | ||
18 | Станислав Пелов | "Левски" | София | 24 | Николай Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | ||
19 | Радослав Радев | "Младен Георгиев" | Девня | 25 | Атанас Аркадиев | "Изобор" | Плевен | ||
20 | Светлин Стоев | "Атлетик" | Пловдив | ||||||
21 | Алеко Йорданов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 66 кг | |||||
22 | Райко Войков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
22 | Атанас Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 2 | Християн Петров | "Левски" | София | ||
23 | Кристиян Янев | "Левски" | София | 3 | Стоян Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | ||
24 | Мехмед Рангелов | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Денис Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
25 | Мартин Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Минду Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
26 | Аптула Аптула | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Пенко Павлов | "Изобор" | Плевен | ||
7 | Диян Пенев | "Тича" | Д.чифлик | ||||||
кат. 73 кг | 8 | Дениз Салим | "Младен Георгиев" | Девня | |||||
1 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Давид Иванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||
2 | Венци Димитров | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Ивайло Златев | "Младен Георгиев" | Девня | ||
3 | Слави Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Йордан Славев | "Рилски спортист" | Самоков | ||
3 | Ростислав Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Кристиян Кръстев | "Слава" | Монтана | ||
5 | Даниел Стефанов | "Левски" | София | 13 | Мариян Гребенчарски | "Рилски спортист" | Самоков | ||
5 | Даниел Куртев | "Берое" | Ст.Загора | 14 | Искрен Торторинов | "Класик" | Белене | ||
7 | Борислав Велинов | "Славия" | София | 15 | Денис Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
8 | Димитър Ников | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Руси Чолаков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
9 | Никола Михайлов | "Левски" | София | 17 | Петър Дойчинов | "Атлетик" | Пловдив | ||
10 | Деян Георгиев | "Левски" | София | 18 | Рамадан Юмер | "Атлетик" | Пловдив | ||
11 | Диян Балабански | "Атлетик" | Пловдив | ||||||
12 | Томислав Тодоров | "Слава" | Монтана | кат. 85 кг | |||||
13 | Красимир Андреев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Денислав Златев | "Берое" | Ст.Загора | ||
14 | Йордан Александров | "Слава" | Монтана | 2 | Сергей Сашев | "Професионал" | София | ||
15 | Семин Варетин | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Венцислав Пантич | "Ботев-93" | Враца | ||
16 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Марио Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | ||
17 | Емил Тодоров | "Класик" | Белене | 5 | Радослав Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | ||
5 | Милен Милчев | "Локомотив-93" | Варна | ||||||
кат. +85 кг | 7 | Данчо Златков | "Славия" | София | |||||
1 | Станислав Илиев | "Младен Георгиев" | Девня | 8 | Васил Бимбалов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||
2 | Костадин Аргиров | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Мариян Динев | "Берое" | Ст.Загора | ||
3 | Ивайло Костов | "Левски" | София | 10 | Коста Костов | "Локомотив-93" | Варна | ||
3 | Станислав Иванов | "Изобор" | Плевен | 11 | Георги Кръстев | "Ботев-93" | Враца | ||
5 | Георги Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Благовест Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
5 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Максим Дойчинов | "Изобор" | Плевен | ||
7 | Асен Иванов | "Локомотив" | Пловдив | ||||||
8 | Спасимир Соколов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||||
9 | Павлин Христов | "Ловеч" | Ловеч | ||||||
10 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | ||||||
11 | Красимир Стоянов | "Миньор" | Перник | ||||||
Най-техничен състезател - Денислав Златев, кат. 85 кг, СК Борба "Берое", Ст.Загора | |||||||||
Най-резултатен състезател - Иван Георгиев, кат. 47 кг, СК Борба "Рилски спортист", Самоков | |||||||||
Гл.съдия: /п/ М. Марков | Гл.секретар: /п/ М. Мутафчиев |